sobota, 10 marca 2012

Darianowi Pikowi do Sztambucha wpis nr2Magielek się odezwał (wbrew pozorom lubię tego bloga :). Cóż, tym razem się nie zgadzamy. Ja w sprawie napisałem wszystko, co miałem do powiedzenia. Zapytajmy zatem o to mieszkańców Kolbuszowej. Zatem, Proszę Państwa, ankieta :)Kiedyś spytano się Mistrza dlaczego nie był na wielkiej manifestacji przeciwko wojnie?
Mistrz spokojnie odrzekł.... bo byłem na wiecu poparcia dla Pokoju.


Potrzebnych jest kilkadziesiąt osób aby zebrać jak największa ilość podpisów za inicjatywą aby to rondo nazwać im Franciszka Kotuli.
Wchodzisz?


Tak na marginesie.... poprzednia TWOJA propozycja nazwy  ronda Lubomirskiego przeszła gładko.Wiesz jak to działa,jesteś w większości koalicyjnej w radzie i.... błagasz o opamiętanie Burmistrza,Starostę,Posła.19 komentarzy:

 1. "Wiesz jak to działa,jesteś w większości koalicyjnej w radzie i.... błagasz o opamiętanie Burmistrza,Starostę,Posła."

  To sie nazywa hipokryzja,albo jakoś tak...

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej amnezja.

  OdpowiedzUsuń
 3. Innymi słowy.... Przewodniczący komisji kultury (i czegoś tam jeszcze) Dorian Pik, który będzie opiniował taką propozycję,a zarazem radny który będzie głosował nad takim wnioskiem.apeluje do ludzi którzy nic do tego nie mają ,aby nie robili nam długiej nazwy ronda.
  To przestaje być śmieszne...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak przyjedzie co do czego to zagłosuje jak mu mama każe! zresztą nie tylko on

   Usuń
 4. I tu trzeba postawić sobie jasne pytanie;KTO RZĄDZI W KOLBUSZOWEJ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. FRYC i długo dłuuuugo NIC :D

   Usuń
 5. Stawiam na... Tolka Banana.;)
  Jak znam życie to po całej tej zadymie, Pik ZNOWU
  wstrzyma się tylko od głosu.

  OdpowiedzUsuń
 6. To i tak mały PIKuś w porównaniu z tym co robi Karkuta.

  OdpowiedzUsuń
 7. czyli jak zwykle wszystkiemu winien Karkut!

  OdpowiedzUsuń
 8. anonimowo można nabazgrolić wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nieprawda!Michał Karkut ta razą (jako realista) nazywa demokrację "groteską".Ciekawe co ma na myśli?

  OdpowiedzUsuń
 10. czytałem właśnie, ale ma chyba rację bo śmiesznie nasi lokalni politycy się zachowują nie sądzisz? będą się mocować kto ma więcej szabelek czy może jakaś sierotka wylosuje nazwę dla ronda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma racji. Wystarczy zagłosować. Ale tzreci wniosek to ten Kotuli?

   Usuń
 11. kto to kotula i co zrobił dla miasta?

  OdpowiedzUsuń
 12. ano nic nie zrobił i komuś się chyba w głowie poprzestawiało jak taki wniosek składa

  OdpowiedzUsuń
 13. Kotula to był taki naukowy dziwak.Łazio toto po miejscowych wioskach,przysiółkach,podlasach.Nie dojadał,nie dosypiał ale za to rozmawiał , słuchał,spisywał i nagrywał.Dzięki temu,uchronił od zapomnienia, zachował dla nas spuściznę naszych przodków,nasze korzenie.Nie musiał tego robić,podobnie jak jego koledzy po fachu mógł zadowolić się biurkiem.Robił to z zamiłowania,społecznej pasji, poświęcając swój czas swoje pieniądze.Wykonał tytaniczną pracę dzięki której zasługuje nie tylko na podrzędne rondo w naszym miasteczku.Problem w tym ,że (jak widać) większość z nas nie dorosła jeszcze do tego aby mu nawet w ten sposób podziękować.To zresztą symptomatyczne, nie doceniamy tych którzy w ciszy ,bez blasku fleszy, pracują społecznie dla dobra nas wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ktoś wyżej napisał,że Pik ZNOWU wstrzyma się od głosu.
  Wstrzyma się, owszem, ale tylko wtedy, gdy wiadomo, że wniosek przejdzie i tak. Takie one sprytne som, te Inicjatywy. Ech:((
  PS Magiel, ACTA w rkl działają, patrz sprawa "Przeglądu Kolbuszowskiego". Ciekawe, co na to rzekłby Kazik?
  http://www.youtube.com/watch?v=kmmBNshea5A


  Tycha woda.

  OdpowiedzUsuń
 15. Kiedyś zaproponowałem młodziutkiemu kolbuszowskiemu buntownikowi aby wystartował w wyborach na radnego,by pociągnął swoim przykładem młodych ludzi,by coś się zmieniło.Odpowiedział że tego nigdy nie zrobi bo jak mawia jego idol -Kazik ;"Polityka to bagno i brudzi".Ciekawe dlaczego zmienił zdanie?Postanowił się usmarować?

  OdpowiedzUsuń
 16. Życie nauczy wszystkiego...

  Zamiejsciowy.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.