czwartek, 8 marca 2012

Dorianowi Pikowi do sztambucha

Na swoim blogu Dorian Pik napisał ;
Nie wiem czy PiS wykorzystał w większym stopniu tę katastrofę niż na przykład  PO.Jak to zważyć?
Tak zgadzam się To było straszne, obłudne i okropne  ,robiły to jednak (i robią nadal) obydwie strony politycznego sporu.Z tym ,że przedstawiciele PO czynili to w sposób perfidny,atakując PiSowców nawet  za smutne miny ,bo to oczywiste wykorzystywanie katastrofy do celów politycznych.
Czy Smoleńsk dzieli Polaków?N i e .Dzieli tylko i wyłącznie sposób wyjaśnienia przyczyn tej tragedii.To porażka,klęska Polski jako państwa.
K r o p k a.
Zginęli ludzie na najważniejszych stanowiskach w kraju,można a nawet należy uczcić w ten czy inny sposób ich pamięć.Dlaczego uważasz więc Dorian ,że nazwanie tak ,a nie inaczej tego nieszczęsnego ronda nas podzieli?Sam zamysł, nadawania niezbyt praktycznych imion, kawałkowi asfaltu jest idiotyczny, ale sam przecież byłeś inicjatorem podobnego genialnego pomysłu.To kolejna kosztowna szopka, która nam się tu w Maglu nie podoba, ale argumenty jakich użyłeś są  nie na miejscu.Nie rozdzieraj więc szat tam gdzie jest to niepotrzebne.
 Finanse gminy są w opłakanym stanie.Zaciągamy kolejne pożyczki na ... spłacenie oprocentowania poprzednich.To miliony wyrzucane co roku w błoto.Z czego i kiedy to spłacimy w sytuacji gdy rozpada się chociażby kanalizacja?Za kilka lat będzie tu horror kiedy zaistnieje potrzeba (wicie rozumicie) drastycznego podwyższenia podatku od nieruchomości.Dlaczego o tym nie piszesz i nie błagasz o zaciśniecie pasa na gminnych wydatkach?1 komentarz:

  1. http://demotywatory.pl/3726097/Kolbuszowa-uczcila-bohatera-narodowego

    Życie samo komentuje

    OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.