poniedziałek, 19 marca 2012

Sława odbija...się czkawką

Pan Jarosław Mazur siem pochwalił.Nie,nie nową płytą tylko mandatem.

.
Mandat był za "rozmawiał (cóż za obcesowość -przypisek nasz)przez telefon komórkowy podczas jazdy samochodem trzymając go w ręce". Fakt mógł dać przecinek i już by lepiej wyglądało
Policjantowi nie ma się co dziwić.Kiedy zobaczył słynnego muzyka z kapeli pana Pogody,lidera zespołu Hudacy, animatora kultury,artystę fotografa,oraz redaktora z radia  w jednej osobie za kierownicą to mu.... pałka wypadła z rąk i potoczyła się po kolbuszowskim bruku.Normalnie się chłop znerwował i napisał co napisał.Więcej tolerancji Panie Mazur dla wielbicieli talentu.
Korzystając z okazji pozdrawiamy słynnego muzyka,z niecierpliwością czekając na nowy album.Nieśmiało liczymy na dedykację,mając nadzieje że... zostanie poprawnie napisana.

8 komentarzy:

 1. Dzięki Maglu. Socjeta zapewne się teraz zastanawia kim jestem i jak wyglądam :-) Bo jakoś nie odczuwam ciężaru sławy kiedy jestem w Kolbuszowej. Oczywiście to ja Mazur to pisałem.

  OdpowiedzUsuń
 2. aj waj.... Magluuuuuuu!!!!! Z W.Pogodą nie gram już jakieś siedem roków... I jak zwykle o projektach, nowych płytach itp. zapraszam do źródła. Czyli do mnie.Bo bzdety wychodzą a ludzie potem to powtarzają. A przecież jesteś Maglu bojownikiem o prawdę, czyż nie tak?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakby nie patrzeć, zawsze mamy do czynienia tylko z jakąś wersją "prawdy",co Pani redaktor Marlena udowadnia na zegarku.;)
  Siem nie nerwuj,ci co trzeba i tak wiedzą że to tylko żarty.;)
  W pośpiechu zgubiłem część tytułu (odbija się czkawką)
  co zmienia ("nieco") wymowę wpisu.Nie zmienia jednak Twojej sytuacji-teraz na własnej skórze (czkawka)sprawdzisz poziom humoru miejscowych policjantów.:| Na Twoim miejscu od razu startowałbym z tekstem;"Jestem Jarek Mazur z kapeli Pana Pogody".Za wiele to nie pomoże ,ale za to będzie śmieszniej.;)
  Próbować zawsze trzeba.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wersja prawdy? a fe... a aksjomaty, dogmaty, podwaliny i przedmurza?
  Nie denerwuję się Maglu. Poziom czegokolwiek u miejscowej policji interesuje mnie tyle co kapela wymienionego przez Ciebie twórcy. Czyli wcale mnie nie interesuje. A już powoływanie się na tego rodzaje koneksje w grę nie wchodzi absolutnie :-)To kiedy Maglu robisz wywiad ze mną?
  ps. cieszę się, że poprawiłeś te błędy we wpisie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Obawiam się ,że niebezpiecznie wyrastasz ponad przeciętność,
  musiałby być to wywiad rzeka i nie do opublikowania przez jakieś następne 50 lat.;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Obawiam się Maglu, że niebezpiecznie zbliżasz się do prawdy. to ja mazur pisałem ale nei chce mi się logować. Jak zwykle.

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie myślę nad zmianą tytułu bloga na "Z zapisków czarnowidza".;)

  OdpowiedzUsuń
 8. no każdy sie reklamuje jak może , chociaż nie ma czym

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.