wtorek, 6 marca 2012

Stadion Narodowy

Michał Karkut się zadziwia dlaczegóż to ludzie protestują  skoro jest tak dobrze.Rozchodzi się oto, że politycy (głównie z PO) zafundowali nam narodowy bubel na którym nie można
rozgrywać meczów piłkarskich.Jest to najdrożej budowany stadion sportowy na świecie pod nadzorem Tuska i jego ekipy, nie nadający się do użytku mimo hucznego otwarcia.To jest symbol nieudolności tego rządu.

5 komentarzy:

 1. Dodajmy, że budowa za tę cenę filharmonii czy teatru doprowadziłaby do linczu przez tłum z widłami i pochodniami.

  N'ale piłka to sprawa wyższych potrzeb duchowych, tłumaczenie to co zwykle ,,ni mo piniendzy'' tutaj nie działa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na dresiki, piłeczki, brameczki zgrupowanka i pensyjki działaczyków od powiatu w górę pinionżki som zawsze. A propos... zawsze jak widzę panów politków to od razu włącza mi się szablon: oto lekko napity, lekko spocony, sapiący konfidencjonalnie na ucho, zacierający rąsie działacz piłkarski powiatowego szczebla: "bo wicie rozumicie", "my ich musimy bo oni nas" "jestakasprawa wicie" itepe. Nie wiem skąd te stworzenia się biorą. Wydaje mi się, że to okazja czyni.... działaczem. A to własnie ci żałośni panowie tworząc mafijny układ z "politykami" doprowadzili do takiego zwyrodnienia.

  Co Panowie myślą o poszukaniu podobnie myślących ludzi i zaznaczeniu swojego zdania podczas Spędu Bydła 2012? :-)
  (ja Mazur itede)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tu ABW. Powyższą propozycję traktujemy jako groźbę zamachu terrorystycznego na Świętość NArodową, jaką jest śpiewanie po pijoku pieśni ,,nic się nie stało, Polacy nic się nie stało''.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawie wyglada to kulturowo w porownaniu na przyklad ze Stanami Zjednoczonymi.Tam mozna pojsc na mecz z szalikiem,czapeczka,koszulka przeciwnej druzyny i dostac... darmowe piwo od fanow rywali.Miasta (i miasteczka) chetnie wydaja pieniadze na szeroko pojeta kulture,nie dlatego ze przynosi to materialne dochody ale dlatego ze jest mile widziane przez.... wyborcow.Tu jest problem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sugerujesz Waść żeśmy tacy jacyś chamowaci?

  W ramach zaznaczenia zdania proponuje zrobić spektakl Don Kichota (tego od wiatraków) na kolbuszowskim rynku.;)
  Muzyka,Poetę(zdolny do wszystkiego) i komedianta już mamy.Może być ciekawie.:)

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.