piątek, 13 kwietnia 2012

Ludzie listy piszą...

Zostaliśmy zasypani stertą listów i maili na które nie mieliśmy czasu odpowiedzieć.
Dostaliśmy kilka propozycji politycznych,a także jeszcze więcej niepolitycznych.Tu jednak stawiamy  sprawę jasno,oferty bez zdjęcia nie zostaną rozpatrzone.Przy okazji dowiedzieliśmy się że w Kolbuszowej (i okolicach) grasują osobnicy podszywający się pod nasz Magiel i bezczelnie uwodzący nasze stałe czytelniczki.Ostrzegamy więc że nie jesteśmy łysymi,niskimi, brzuchatymi,dzieciatymi facetami koło czterdziestki.
W większości listów przewija się pytanie po co zadajemy sobie tyle trudu z tym pisaniem skoro tak opornie nam to idzie?Jeden z czytelników zapytał się nawet wprost;


Do której bramki grasz? Bo jakoś mi się nie chce wierzyć że tylko pokazywanie żółtych kartek i odgwizdywanie spalonego Cię zadowala :)


Oczywiście że gwizdanie nas nie zadowala.Działamy z wyższych pobudek.
Dowiedzieliśmy się (nieoficjalnie) że Korso Kolbuszowskie ,pod koniec roku zorganizuje konkurs na bloga roku.
Główną nagrodą będzie  stała rubryka w tym jakże  poczytnym tygodniku,oraz wycieczka na wyspy Bora Bora. Nie trzeba było ,nam tego dwa razy powtarzać ,tym bardziej że osobą towarzyszącą ma być redaktor naczelna Korso Kolbuszowskie (Kolbuszowskiego?-nie wiemy jak się to pisze) pani Marlena Bogdan!Wygraną mamy w kieszeni ponieważ w/w zasiadać będzie  w komisji (nieważne kto głosuje,tylko kto liczy głosy),a przystojni jesteśmy jak nie wiemy nawet kto.
Obiecujemy  wysłać z wycieczki kartkę naszemu ulubionemu ulubieńcowi Michałowi Karkutowi ,co by zzielenił z zazdrości i zapisał się do PSL.2 komentarze:

  1. marzą ci się Maglu wyspy Bara Bara?

    OdpowiedzUsuń
  2. Mogą być i wyspy,najważniejsze jest jednak ...dobre towarzystwo.;)

    OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.