sobota, 21 kwietnia 2012

O co ten Wrzask

W Kolbuszowie i okolicach ,trwa dyskusja wśród mieszkańców, na temat celowości powstania farmy wiatrowej w tym, a nie w innym miejscu.Władza umywa ręce,nas ta perspektywa przeraża.
W samym środku tego zamieszania ,radny przedstawiciel jakby nie było miejscowej władzy, pisze na swoim blogu.Czyli z polskiego na nasze;

Możecie sobie dyskutować,protestować, a my już budujemy jeden,ba drugi wiatrak,możemy nawet zbudować elektrownię atomową a wam szaraczki nic do tego.Co najwyżej możeta sobie wypełnić ankietę (po prawej stronie) w sprawie kładki.

5 komentarzy:

 1. Taaaaa i to właśnie uwielbiam w kolbuszowskiej polityce... może by tak wybudować wiatraki niedaleko domu burmistrza, tam kolo modrzewiowej są całkiem ciekawe pola rolne można by je przecież przekształcić w farmę wiatrowa (http://maps.google.pl/maps?saddr=Modrzewiowa,+Kolbuszowa&hl=pl&sll=50.237352,21.753981&sspn=0.003671,0.009645&oq=modrz+kolbuszowa&t=h&mra=ls&z=17) no bo na elektrownie atomowa to trochę daleko, no chyba że by poprowadzić tam nowe koryto nilu! To jest myśl! Pozdrawiam Magielku z wysp :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już domyślamy się Drodzy Państwo z jakich powodów gniazdo D "odpadło natychmiast"!?

   Usuń
 2. ani koło modrzewioewej ani koło posiadłości radnego Józefa Fryca

  OdpowiedzUsuń
 3. Koło ulicy partyzantów nieopodal domu pana starosty tez jest kawał miejsca :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A może by zbudować w Cmolasie pod adresem wskazanym wyżej.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.