wtorek, 9 października 2012

Wójt Fila tworzy ...

Na moim ulubionym portalu informacyjnym Kolbuszowa24 można poczytać sobie o kolejnych wersjach wydarzeń w Raniżowskim urzędzie gminy.


Jestem w posiadaniu pewnych informacji o tym, kto tak naprawdę za tym stoi i czemu to ma służyć. Chciałbym widzieć miny niektórych jak to się wyjaśni – tak sprawę tzw. afery podsłuchowej przedstawiał członkom Komisji Rewizyjnej wójt Daniel Fila. - W styczniu zostało zakupione urządzenie, które nie miało funkcji nagrywania, ani przetwarzania danych. Nie uważam, żebym zrobił coś złego – dodał.

W dalszym ciągu nie wyjaśnił jednak, co i po co kupił i zainstalował na szafie.Przedmiotem dochodzenia kolbuszowskiej prokuratury, nie jest kto ujawnił, tylko po co wójt zrobił to co zrobił.
Po co więc pan to zrobił panie Flia?Z nudów?


10 komentarzy:

 1. Pan Fila zderzył się w gminie z "czymś" o czym nie miał zielonego polęcia obejmując urząd wójta. Zderzył się z czynnikiem ludzkim, z czynnikiem który ma swoje prawa i przywileje. A Fila chciał wszystkim narzucuć swoją władzę. Nie ważne jakim sposobem, prośbą, uzależnieniem od siebie czy zastraszeniem. Szkoda że tego ogromnego zaufania jakim obdarzyli go mieszkańcy nie wykorzystał dla dobra gminy, szkoda że nie potraktował tego jako słuzby tak jak obiecywał. Wiem że dzisiaj ludziom którzy go wspierali, któzy "z nim byli" jest tak po ludzku wstyd. Najsmutniejsze jest to, że ten człowiek ma jeszcze czelność podsłuchiwać, a potem straszyć i osądzać tych którzy ten podsłuch znaleźli czy o nim zaczęli mówić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mądrze to ująłeś/aś Anonimowy!

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. świnia to świnia, nie nazywajmy szmba perfumerią!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. I co jeszcze o nim wymyslicie? To juz ponizej krytyki Panie M.

  OdpowiedzUsuń
 6. Obserwuje blog Kolbuszowskiego Magla i muszę przyznać że cieszy mnie że blokowane są "brzydkie" wpisy. Niech władza zrozumie że można ją krytykować ale nie obrażać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. blokowane, ale tylko jeśli pisze się coś na opozycję. W drugą stronę to już nie działa. Więc nie ma się z czego cieszyć, bo na blogu jest widocznie zauważalna CENZURA.
   Żyjemy w WOLNYM KRAJU ale tak jak w naszym rządzie PO nie chce dopuscić w telewizji do głosu telewizji TRWAM, tak samo tutaj nikt nie chce dopuścić krytyki na opozycje. Więc to, za czym walczyli nasi dziadkowie, czyli wolność słowa jest naruszane.
   Jak widać na wysokich szczeblach władzy jak i na takich małych samorządzikach.

   Usuń
  2. Załóż sobie blog (wystarczy 10 minut) i pisz co ci się żywnie podoba,puszczaj komentarze jak leci-zobaczymy jak długo.Przedtem jednak przestudiuj uważnie paragraf 212 KK tego (niby wolnego) kraju.

   Usuń
 7. Urządzenie to zamieniało dźwięk na falę elektromagnetyczną. Ewidentnie przetwarzało dane.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.