poniedziałek, 15 października 2012

Wójt Klecha powiedział prawdę

Na moi ulubionym portalu informacyjnym Kolbuszowa24  można przeczytać kolejną część wywiadu z wójtem Klechą.

Proszę sprawdzić, w ilu domach starostów wójtów czy burmistrzów prowadzona jest działalność gospodarcza. Ilu samorządowców wynajmuje swoje nieruchomości? Wielu – przekonuje wójt. – Tego nikt nie piętnuje. A w naszym przypadku stworzono aferę z rzeczy zupełnie prozaicznych. Że żona wynajęła pokój? Że im pomogła? Nie rozumiem tego. Przeżyłem w tej gminie wiele, ale nie pamiętam takiej medialnej nagonki na mnie i moją rodzinę. Najgorsze jest to, że nie czujemy się winni.

Najgorsze jest to że państwo  Klechowie nie czują się (nawet) winni.Przecież tak robi wielu.
W następnym wydaniu  Korso Kolbuszowskie przeczytamy zapewne, ilu burmistrzów ,wójtów z naszego regionu wynajmuje swoje pokoje dla spółek z udziałem mienia gminnego.


6 komentarzy:

 1. W super nowościach ukazał się kolejny żałosny artykuł o pewnym Panu, nie rozumie jak osoba publiczna można tak bezkarnie bez żadnych konsekwencji kłamać. Duży plus dla Korso za artykuły gdyż przedstawiają fakty. Redaktor z Korso przekonał się na zebraniu jak chamski potrafi być i z jaki ma szacunek do ludzi pan Krzysztof Blecha dla niego liczą się tylko pieniądze. Ci co go znają już sie przekonali.A gazety typu sn. czy now. piszą to co pan krzysiu chce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Najgorsze jest to, że nie czujemy się winni :) ale żałosne. . Ja tez jestem parafianinem i w dodatku "tutejszym "i nikt w gminie mi nie pomógł gdy zaczynałem działalność wręcz przeciwnie.
  Jak nie smarujesz nie jedziesz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie smarujesz nie jedziesz nic dodać nic ująć cała gmina dzikowiec.

   Usuń
 3. Na sprzedaż nieruchomości pod fermę fotowoltaniczną również pewien pan dość "mocno zachęcał"

  OdpowiedzUsuń
 4. Większość mieszkańców przeciwna ,a żona pomogła troszkę to dziwne. Nie pamięta nagonki ,to teraz długo zapamięta.W końcu wyrosło pokolenie które nie boi się powiedzieć co myśli.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pan klecha skupia się tylko na tym wynajętym pokoju. Niech powie dlaczego tak mu zależy na biogazowni, dlaczego wbrew mieszkańcom tak usilnie do tego dąży ,a nie odwraca ciągle uwagę.
  A projekt na biogaz. już prawie gotowy.Jeszcze tylko starostwo klepnie pozwolenie i wtedy pocałujta w dup.. wójta.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.