poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Kolbuszowianka liderem!

Kolbuszowianka znowu wygrała, tym razem udowadniając, że to zespół z charakterem .Wyciągnęli z 0-1 na 2-1.
Zespół z Pilzna nie był łatwym przeciwnikiem i miał kilka 100% okazji.Szczęście jednak jak zwykle sprzyjało lepszym. :)

Mecz lepiej rozpoczęli goście. Już w 5. minucie gola dla Rzemieślnika Pilzno zdobył Jakub Zaskalski. Do przerwy przyjezdni prowadzili 1-0.

Za odrabianie strat piłkarze Kolbuszowianki wzięli się w ostatnich dwóch kwadransach. Najpierw do siatki trafił Paweł Lorenc, a na kilka minut przed końcem wynik spotkania na 2-1 ustalił Bartłomiej Fryc.

Goście kończyli ten pojedynek w dziesiątkę - w końcówce czerwoną kartką (druga żółta) ukarany został Paweł Pisarczyk.

Dla Kolbuszowianki było to już czwarte zwycięstwo z rzędu. Prowadzony przez Oskara Fryca nie stracił jeszcze punktu i jest samodzielnym liderem 4 ligi podkarpackiej.