niedziela, 23 listopada 2014

Karol Ozga a sprawa Raniżowska

Pod wpisem  o wyborach w Raniżowie udzielają się hejterzy (dwóch) którzy nie wiedzą dlaczego , mieszkańcy głosowali na Ozgę w wyborach do rady powiatu.

Zarzut ,że nic nie zrobił jest mocno chybiony- wszystkie jego pomysły były bowiem  niszczone przez radnych współdziałających z wójtem Filą.

Jest jednak duże prawdopodobieństwo, że gdyby nie konsekwentne żądania radnego Ozgi rozliczenia tego co robi wójt, to dzisiaj byłby on wybrany na druga kadencję.

Dla tych co mają krótka pamięć. Przyjrzyjcie się, jak zamiatano pod dywan sprawę podsłuchów.
22 komentarze:

 1. Zachowanie Pana Fili prawidłowe. Sprawa nie powinna się znaleźć na sesji.Chyba są do tego odpowiednie instytucje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachowanie Daniela F zawsze było superprawidłowe. I na Słowacji i wa autobusie do Polańczyka i w Jastarnii i w innych miejscach.To prawda, żę woda dla Lesiaków w cudowny sposób zmieniła się w żarcie i wódę?

   Usuń
 2. Prokurtura sprawdza żewojt mógł taką decyzje podjąć. Rada powinna ustalic czy była to prawidłowa decyzja.Nigdy tego nie zrobili.

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawa jestem kogo teraz będziecie winić za wszystko gdy nie ma już Fili?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wini sie zawsze winnego,to chyba jasne

   Usuń
 4. Spuszczony wzrok, milczenie. Z drugiej strony matactwo i wiernopoddańcze deklaracje. Strach i sponiewieranie przeciw bezbrzeżnej bucie i arogancji. Na ścianie portret Jana Pawła II, który zdaje sie mówić: "Historia uczy, że demokracja bez wartości łatwo przemienia się w jawny lub zakamuflowany totalitaryzm"

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe czy zaczną reformę oświaty Czy dołożą 4 ml rocznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zaczną to od szkoły w której uczy żona byłego radnego
   Tego co tak chwalił że wyniki są najlepsze w szkołach prowadzonych przez stowarzyszenie

   Usuń
  2. Wszystkie pieniądze wydawane z budżetu gminy gdzieś są dopłacane
   Tak jak gmina dopłaca do oświaty dopłaca również do kultury ,sportu,stowarzyszeń,utrzymania urzędu gminy z pracownikami,opieki społecznej i wielu innych rzeczy
   Wszystkie te pieniądze pochodzą z budżetu gminy który składa się z dochodów własnych ( podatków) i dochodów zewnętrznych (dotacji lub subwencji)
   Wydaje mi się że zamiast rzucać hasłami, ile dopłaca się do oświaty lepiej by było przedstawić szczegółowy budżet gminy do publicznego wglądu mieszkańców,aby każdy zainteresowany mógł się bez przeszkód dowiedzieć się gdzie ile i na co są wydawane pieniądze budżetowe
   Czyżby dzieci w szkołach i przedszkolach miały wypracowywać jakiś dochód???
   Idąc tym tokiem rozumowania może i opieka społeczna jak również inne działy budżetowe mogły by wypracować dochód

   Usuń
  3. Racja. Co to za pieprzenie, że gmina dopłaca do szkół. GMINA OD TEGO JEST. Gmina jest jeszcze od tego, żeby drogi były załatane i psie gówna pozbierane. Polityki się zachciewa ciarachom nadętym.

   Usuń
  4. No to jeszcze niech rządzący gminą nie zapomną że wszystkie drogi w gminie powinny być zimą odśnieżone i przejezdne 24 godziny na dobę
   Każdy człowiek jest ważny,no nie

   Usuń
 6. Mam pytanie, co porabia teraz Fila? Czy nadal jest w wiezieniu?

  OdpowiedzUsuń
 7. A co?Chciales paczke wyslac?

  OdpowiedzUsuń
 8. W Ranizowie bez zmian.Nowy Wojt-stary.Wszystko jak bylo.ZUPowcy jak zwykle nic nie robia.Gitek samochodem gminnym jak prywatnym.Monika blaka sie po urzedzie itd,itp.Pan Ryszard ktory ma byc przewodniczacym powinien szybko zwrocic wojtowi na te sprawy uwage.A chyba to zrobi bo wiem ze to chlop stanowczy.Powodzenia w dobrej sprawie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chłop potęgą jest i basta.

   Usuń
  2. Jak to ZUP nic nie robi ,a kto szykuje opał na zimę,w parku pod gminą?
   A może na wiosnę park wyłożą kostką?
   A co ,Kolbuszowę stać ,to Raniżów też
   Drzewa urzędnikom zasłaniają widoki,na szeroki świat

   Usuń
 9. Wot zaczął od podwyżek. Najpierw dał nauczycielom przed wyborami. Teraz daje urzędnikom bo chłopisko sam chce dostać jak najwięcej. Kredytu nabrał Władziu to dla niego wójtowanie i sie przeliczył. Dla niego wójtowanie to sprawa mozbna by rzec sprawa zycia i smierci. A inne sprawy ważne dla mieszkancow.... a kto by się teraz tym przejmował po wyborach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to ciekawe,jakie niby podwyżki dostali nauczyciele przed wyborami? Może dokładniej ,bo dopiero na maglu się dowiadują o podwyżkach

   Usuń
  2. Wieści niedzielne donoszą że nauczyciele i dyrektorzy dostali dodatki za zmotywowanie dzieci i rodziców do zrezygnowania z nauki w ich szkołach

   Usuń
 10. Juz narzekacie.Akto glosowal na tego architekta co to niby ma takie szerokie plany?Byl dobry kandydat-ekonomista z odpowiednim przygotowaniem,napewno by inaczej podchodzil do spraw zarzadzania w gminie.Przez 4 lata nicnierobienia,a tylko narzekania beda na poprzednikow co totak gmine zadluzyli.Polak zawsze madry po szkodzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie słyszałeś że wybory były sfałszowane?
   Wszędzie trąbią

   Usuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.