środa, 26 listopada 2014

Starostwo prosi o pomoc

Rzecznik prasowa starostwa pani Żarkowska donosi nam, że urząd ten postanowił dołączyć to ludzi współtworzących "Szlachetną Paczkę".
Wybrali sobie tam rodzinę która wymaga pomocy i ... zwrócili się do mieszkańców aby pomagali.Tu przykład idzie z góry. Starosta Kardyś bardzo chętnie remontuje drogi powiatowe pod warunkiem że gminy sameza to zapłacą.

14 komentarzy:

 1. A kto zorganizuje tira żeby to zawieść tej rodzinie

  OdpowiedzUsuń
 2. Najpierw rządy WSZYSTKIE które były okradają swoich wyborców z zarobionych pieniędzy a potem tym co jeszcze dają sobie rady proponuje zbiórkę na tych co już wykończyli chamstwo i hipokryzja a do tego wszyscy wierzący w Pana Boga .

  OdpowiedzUsuń
 3. i urząd się dobry zrobi rekami lemingów :)

  tylko pomoc sąsiedzka , bezpośrednio ludzi ludziom

  OdpowiedzUsuń
 4. i urząd się dobry zrobi rękami lemingów :)
  a ludzie bezpośrednio ludziom mają pomagać

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno radny Macheta gdy on był wicestarostą takie rzeczy się nie miały miejsca!!! Dobrze, że jest radnym będzie patrzył razem z maglem tym szubrawcom na ręce!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Akcja jest dobrowolna.

  OdpowiedzUsuń
 7. Maglu ja pisęz w innej sprawie, niż ta wywołania przez Ciebie. W ostatnim numerze Korso jest artykuł na temat gminnego przytuliska dla bezpańskich psów w Kolbuszowej. Przyznam, że do tej pory nie wiedziałem, że takowe istnieje już od dwóch lat w Kolbuszowej. Z treści artykułu wynika, że jest dużo psów oczekujących na adopcję. Tak sobie myślę, czy na stronie internetowej Gminy Kolb. nie mogłaby się pojawić zakładka np pt. zwierzęta do adopcji" i tam zamieszczane byłyby zdjęcia psów z z krótkim opisem zwierzęcia?. A może i u Ciebie Maglu można by od czasu do czasu zaprezentować jakiegoś psiaka z tej przechowalni. Myślę, że lepsze rozreklamowanie tych zwierząt zwiększyłoby ich szanse na adopcję. W całym artykule brak mi również telefonu pod którym można się kontaktować z Panem Dzimierą w sprawie psiaków.

  OdpowiedzUsuń
 8. to może i o kotach by ktoś pomyślał?

  OdpowiedzUsuń
 9. Wie ktoś, jaką odprawę weźmie odchodzący/nadchodzący starosta i burmistrz?
  za część tych pieniędzy mając ciut przyzwoitości powinni wspomóc biednych a tym starczyłoby takiej pomocy na rok.

  OdpowiedzUsuń
 10. Chyba nie ma zadnych odpraw.Maczetowa powinna wiedzieci ile Waldi Kiepski dostal na otarcie lez kiedy go wysiudali na jago wlasne zyczenie.A taki mundry.

  OdpowiedzUsuń
 11. Pierwszy raz pomysł finansowania remontów dróg powiatowych za kasę gmin, na których terenie się znajdują wpadli i zastosowali starosta i pani sekretarz drugiej kadencji. Ich pomysłem był też pojedynczy dywanik zamiast podwójnego: wychodziłoby dwa razy więcej (dłużej) drogi niż w standardzie: na szczęście nie doszło to do skutku:(

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy armia urzędników starostwa - pod jakże szlachetnym przywództwem - nie mogłaby sama zrzucić się na 1 paczkę?
  Już 1 % wynagrodzenia dałby niezłą sumkę.
  Pamiętam jak nie tak dawno martwiliśmy się:" po co nam taki wielki budynek starostwa". A teraz biedna armia krewnych i znajomych królika ledwo się tam mieści.

  OdpowiedzUsuń
 13. Na początek niech szanowny p. Starosta dołoży swoją cegiełkę . Zaoszczędził na wyjeździe do Zambii. P.Żarkowska też zyskała na poborach przechodząc z Korso. Do tego nowi radni się zrzucą i mamy 10 szlachetnych paczek.

  OdpowiedzUsuń
 14. w innych firmach jak chcą przekazać paczkę to się dogadują pracownicy i składają się na paczkę od danej firmy,czy instytucji,a nie jak kardyś chce sie chwalic paczką za czyjeś pieniądze

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.