środa, 19 listopada 2014

Zuba forever


Po mieście już krążą plotki ,że wprawdzie pan Romaniuk  licytował ostro, ale Zubowe zacisnęły zęby i dadzą to co chce, aby mieć większość w radzie miejskiej.
Ciekawe czy na tym welinowym glanc papierze zapisano aby rozbudowę szkoły specjalnej, przekształcenie ZUK, konsultacje społeczne oraz publikacje projektów uchwał rady w internecie?
Obawiam się, że jest tam całkiem coś innego.Macie panowie odwagę to opublikować?

A w internecie można znaleźć taki oto torcik
9 komentarzy:

 1. Podobno niezastąpionego Zubę ma zastępować Gil a niezastąpionego Gila ...Romaniuk, oj będzie się działo- ciekawe czy będzie dostawał wolne w gminie na pogrzeby...

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolbuszowski przekładaniec : Z dobrze poinformowanego źródła dowiadujemy się że jeden zwycięski Romaniuk targuje się o wiceburmistrza, natomiast drugi o wicestarostę, a Gil już nie chce do powiatu...tylko znowu na wice...więc za niego do powiatu Wilk.. ale jazda... Ciekawe co jeszcze w zamian za poparcie zaproponują M Augustynowi..który jest konieczny do większości...w radzie miasta...I jeszcze ten Macheta który wygrał o 3 głosy- może sfałszowali... tyle pytań, a odpowiedzi nie ma...Poczekajcie- na razie Jarosław chce unieważnić wybory...więc może jeszcze raz wybierzemy...

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałem ze Zubki spotykaja sie dzisiaj u Wesolowskiego, wystarczy wyczaic kto tam jest.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jolka szuka pracy

  OdpowiedzUsuń
 5. magiel jesteś prze gość! masz czujne oko ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Maglu jestes kolejnym naiwnym? Fryc jest znany od lat z tego,ze jesli potrzebuje to sprzeda nawet swoich.Romaniuki rownez z tego slyna.Ktory z nich jest wiekszym Judaszem okaze sie nidlugo.Typujemy?

  OdpowiedzUsuń
 7. Taka ciekawa analiza. Pytanie. Tutaj mieszkają niby poważni ludzie. Ojcowie dzieciom, matki. Katolicy. Do jakiego stopnia upodlenia moralnego musiało dojść społeczeństwo tego miasta, że głosuje na takie kreatury?

  OdpowiedzUsuń
 8. Torcik zasłużony, co jak co ale poparcie na poziomie 74 % mówi samo za siebie. Czyżby Szanowny Magiel był w znacznej mniejszości na terenie gminy?

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimie to GŁUPICH nie sieją. Więc śmiej się nawet sera Ci nie trza. Na zdrowie ��

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.