środa, 31 grudnia 2014

Biedroń burmistrzem Kolbuszowej?

Dlaczego nie?

Zrezygnowałem od razu z limuzyny z kierowcą, bo to generowało koszty oraz było gorszące dla mieszkańców. Chcę przywrócić Słupskowi godność i spowodować, by młodzi nie musieli wyjeżdżać na zmywak do Wielkiej Brytanii albo uciekać do Warszawy - mówi nam świeżo wybrany prezydent Słupska Robert Biedroń.
...
Nie interesują mnie działania typu budowa stadionu czy aquaparku (choć taki się u nas już buduje), ale realne poprawianie jakości funkcjonowania naszego fajnego miasta, czyli chodniki, ścieżki rowerowe, zieleń, lepsze przedszkola i szkoły, większa transparentność w działaniu władzy, lepsze relacje z przedsiębiorcami.


całośćMoże tak burmistrz Zuba weźmie przykład?

26 komentarzy:

 1. Lepsza transparentność w działaniu władzy to będzie obok parytetu następne nowe słówko w słowniku opozycji gminnej. Bo oni bardzo transparentni byli są i będą. Jedną maścią smarowani.

  OdpowiedzUsuń
 2. A pisiaki to dopiero są transparentni :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak widzisz u nas jednak ludzie wolą pisiaków i o to cię od wyborów boli i boleć będzie:)

   Usuń
  2. Bzyka mnie to bo mieszkam w Genewie i spedzam w Kolbuszowej dwa tygodniebw roku. Tylko rodzeństwa mi szkoda ze takie głupie i na PiS głosuje :)

   Usuń
  3. Jak z Genewy to jesteś tylko jeden.... autor pierwszej strony internetowej o Kolbuszowej?

   Usuń
  4. Czego nie wyzwolisz swego rodzeństwa z niewoli i nie weźmiesz do swego genewskiego raju? zero litości u Ciebie jak widzę. Chyba że im paszport zabrali książeczkę walutową i wizy dać nie chcą.

   Usuń
 3. ZUBA w prywatnej firmie nie utrzymał by się ani trzech miesięcy, zawsze pracował na państwowym niech otworzy działalność długo nie podziała

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po co jemu firma baranie?

   Usuń
 4. co ma szykować ludność rkl żeby się rymowało?

  OdpowiedzUsuń
 5. Fila tez mial podobne hasla i pomysly. Biedronki mamy az dwie w kolbie,czy potrzebny nam Biedron? Orzechy moga dostac zawalu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mi się zdaje że podobnymi hasłami sypał Grądziel przed wyborami ,ale po wyborach już zapomniał i jest jak było,czyli władza ma się lepiej ,resztę mamy w d...e

   Usuń
  2. Gradziel to sie wlasnego cienia boi.Nie myslcie w Ranizowie ze bedzie sie sytuacja poprawiac.Poprawi sie tylko Gradzielowi bo szanowna Rada na pierwszej sesji ustalila mu pobory nietakie niskie,a juz na drugiej dala mu podwyzke.Ale o tym cichosza.Nawet Korso nic o tym niewspomina.A mialobyc wszystko przejrzyste.Protokoly z sesji nie publikowane do wiadamosci na BIPie,ostatni chyba z lipca.Zadnej zmiany w niwej kadencji.

   Usuń
  3. To nieprawda, Grądziel mówił że za tak marne pieniądze (coś 8500 brutto) nie będzie pracował w gminie ranizow i rozwaza powrot do starostwa. To się radne wystraszyły i znowu mu dały podwyzke. teraz 9300 to podobno że na parę miesięcy jest dowartościowany. Ale chłopy niepotrzebnie się bały bo Kardyś (ma go w d...e) już mu zamknął powrót. Zresztą nie dziwię się :)

   Usuń
  4. Fila miał podobne pomysły do Biedronnia. Dziwicie się?

   Usuń
  5. Na trzeciej sesji zarząda limuzyny ,ąlbo kilometrówek
   A radni to podwyżek nie dostały?
   Porządny wójt to zarządał by obniżki do najniższej jaką może otrzymywać wójt,co za przeszło 4tys,to w takiej malutkiej gminie się naharuje?

   Usuń
 6. Ten to smaruje.kazdy wie co

  OdpowiedzUsuń
 7. Podwyżka dla PANA WÓJTA GRĄDZIELA to niestety nie ostatnia podwyżka. Od nowego roku za odprowadzenie ścieków mieszkańcy gminy Raniżów zapłacą około 64% więcej .Może ktoś zechce ujawnić jeszcze jakieś inne podwyżki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to bierzcie chorągwie, na kolana niewolnicy i dawać na górkę raniżowską z pielgrzymką do Słońca Raniżowa, żeby wziął was pod swoje skrzydła... swoją drogą o kim ten artykuł jest? O Biedroniu? No mosz...

   Usuń
  2. O proszę jak "wielkiego polityka" prawda w oczy kole i już się boi że ta prawda na wierzch wychodzi,więc pasowałoby ludziom nakazać milczenie

   Usuń
  3. Może tak radni z wójtem poczytają sobie o gminie Jawornik Polski,gdzie wójt obniżył sobie,sekretarzowi,skarbnik i kierownikom pobory i gmina się nie zawaliła
   U nos w pirwsy ławce siedzą i księdza nie słyszą ,czy nie rozumieją i tylko gonią za kasą dla siebie
   A gdzie dobro wspólne itd.?
   Katolicy na pokaz

   Usuń
  4. Najgorzej to mnie wkurza jak ktoś udaje swiętego, wręcz Mesjasza, niektórzy pokazują się w różnych fundacjach lub w towarzystwie księży, a tak naprawdę to w d___e maja służbę ludziom, tylko korytko. Krytykowac innych - to wychodzi im najlepiej.

   Usuń
 8. Wójt Grądziel lubi cytować Biblię. Niestety tylko cytować :(

  OdpowiedzUsuń
 9. Władysław dostał bardzo wysokie poparcie i szkoda że je tak łatwo przepuszcza.Ale cóż, jego sprawa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gradziel juz na starcie zaprzepaszcza zaufanie jakim zostal obdarowany przez wyborcow.Sam na niegoglosowalem i juz tego zaluje.Pierwsze jego pociagniecie to praca w ranizowskim przedszkolu dla zony swojego doradcy-niech on slucha tego doradcy to wyjdzie jak Zablocki na mydle.Nastepne to pobory i zaraz podwyzka.Ulice sliskie nawet przed Urzedem nie posypane na to pieniedzy niema.Niech ktos sobie cos zlamie to gmina bedzie placic odszkodowanie.Przewodniczacy Ryszardzie zacznij z tym dziadostwem robic porzadki.

   Usuń
  2. To w oświacie tako bida a nowych po znajomości przyjmują?
   Ciekawe ,ciekawe co daly...

   Usuń
 10. ,,Dobro wspólne '',najlepiej realizować jest kosztem innych.
  to jest właśnie obecnie powszechna zasada hipokryzji którą stosują
  rządzący,ale również i Ci którzy takie zachowania w życiu społecznym
  powinni zwalczać.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.