piątek, 23 stycznia 2015

Czy w Raniżowie będzie kiedyś normalnie?Dzisiaj w Sądzie Rejonowym w Kolbuszowej odbędzie się rozprawa przeciwko byłemu wójtowi gminy Raniżów, Danielowi F. Wydział karny, godzina 9, sala 202. Wstęp wolny.

A zaczęło się całkiem niewinnie...

O tym wszystkim co robił wójt Daniel F., było wiadomo co najmniej od 3 lat. Dlaczego ci, którzy szarpią dziś z byle powodu wójta Grądziela, nie wyciągnęli tych faktów wtedy na światło dzienne?
Problemy Raniżowa nie skończyły się wraz z odejściem wójta Daniela F. .

24 komentarze:

 1. W Raniżowie będzie normalnie jak zlikwiduje się Gminę Raniżów. Niech każdy idzie w swoją stronę. Wszystkie miejscowości tylko na tym zyskają, gdyż niemoc wielka panuje w Raniżowie. Wydawało się że nowa rada nowy wójt zaczną naprawdę coś zmieniać, mam nadzieję że tak będzie, ale obserwując to co teraz poczynają to chyba nadmierny jest mój optymizm. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Łatwiej krytykować poprzedników niż samemu podjąć jakieś działania. Poprzednia kadencja została oceniona to jest jasne. Ale czy ta kadencja coś naprawdę zmieni. Idę o zakład że nie. Co dzisiaj robi pan Sidor, pan Bajek, pani Kasica, pan (i)... mogę tak wymienić jeszcze... Idę o zakład że Grądziel już ma to czego chciał. Odpowiedz na pytanie w tytule brzmi: NIE. (chociaż bardzo chcę się mylić)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co ty !!!

   Wójt dostał dwa razy podwyżkę to będzie dwa razy lepiej pracował

   Efekty już widać.
   Przyjął do pracy żonę swojego kolegi

   Usuń
  2. a kto jest jego kolegą?

   Usuń
  3. Kolega jak każdy inny
   Po prostu gest podziękowania za wybory.

   Trza sie w życiu umieć ustawić

   Usuń
 2. No a z jakich to niby byle powodów jest szarpany Grądziel?
  Przed wyborami w wywiadzie mówił że przyszedł do gminy bo taki patriota,bo syn pytał czyto prawda ze wójt we więzieniu itakie tam bzdety
  Czy ta kasa jaką otrzymał na wstępie to mało?
  Fila miał więcej ,ale gmina wtedy też była w lepszej kondycji . Jak tak wszyscy rządzą uczciwie to dlaczego sesjie są nie nagrywane i wszystko dalej ścisle tajne
  Na wybory nie chodzą inie żałuję bo zmian żadnych nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gwoli ścisłości! Grądziel już dwukrotnie wcześniej starał się o posadę wójta z marnym skutkiem, poszperajcie w przeszłości.

   Usuń
 3. Każda władza podlega ocenie, również ekipa obecnie sprawujaca rządy w Ranizowie. To stanowi istotę demokracji. Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej o tym procesie bo bym poszła posłuchać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Magiel pewnie był to może napisze,chyba ze znowu tajne

   Usuń
 4. To sprawa pana Jana Rzeszutko byłego przewodniczącego, teraz wylewa swoje żale. To wszystko tak na pokaz, bo wchodzi on w dupę Monice P. z raniżowskiego urzędu. Magiel i inne media zainteresujcie się panią Monika. Ona ma rozprawę w Kolbuszowie w sądzie w poniedziałek lub wtorek!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak zwykle się jej upiecze

   Usuń
  2. też tak słyszałam... Pacynowa ma mieć rozprawę w sądzie w Kolbie

   Usuń
  3. sam się zainteresuj bohaterze - a nie d..e wycierasz czyim kosztem

   Usuń
  4. to dlatego ona taka szeroka:D

   Usuń
 5. zawiasy w najlepszym razie. albo uniewinnią czy jakaś tam ugoda. taka gmina taki kraj.

  OdpowiedzUsuń
 6. Najwyzszy czas aby osadzic tych wszystkich co to chcieli sie bogacic kosztem ranizowskiego spoleczenstwa.Skradzione pieniadze powinny wrocic na konto gminy bo przeciez gmina musi miec na wyplate podwyzszonych poborow dla wojta.Ranizow nic sie nie nauczyl w poprzedniej kadencji dlatego w dalszym ciagu jest to samo cobylo dotychczas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raniżów niczego się nie nauczył i niczego nie nauczy. To środowisko jeszcze bardziej zdegenerowane niż kolbuszowwka. Czysta patologia.

   Usuń
 7. Fila kiedy oddasz te 100 tys? to były pieniądze twoich sąsiadów i prostych chłopów z Raniżowa! W pierdlu na 20 lat powinieneś grypsować!! Ja wiem kto z twojej rodzinki pomagał ci mataczyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dlaczego innych nie zapytasz kiedy oddadzą?
   Co sam daniel krad/
   Ukradł 100tys i się gmina chce zawalić

   Usuń
  2. To ile wg ciebie MOŻNA ukraść?

   Usuń
  3. Ato ty nie wiesz że kraść nie można ani złotówki

   Usuń
  4. Powiedz kto z rodzinki pomagał mataczyć też bym chciała wiedzieć.

   Usuń
 8. Jak dla siebie - to ukraść pewnie można każdą kwotę, wtedy to się nazywa spryt. Ale jak tobie zgarną nawet dyche - o,,, a to sku.syny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to wy chcecie złodzieja zrobić tylko z daniela ?
   A inni to nie ukradli ? oni brali tylko pożyczkę bezzwrotną Coś ta wasza moralnośc jest na pokaz o sprawiedliwości już nie wspomnę,bo wiadomo jak jest

   Usuń
 9. Z czystej ciekawości zapytam czy Grądziel podpisał sie pd tym wnioskiem

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.