czwartek, 29 stycznia 2015

O co chodzi radnemu Michnie?

Pan radny  Michno ubolewa:

Od kilku dni dostaje telefony i zapytania od znajomych, młodych rodziców, czy prawdą jest, że nasz szpital powiatowy chce zlikwidować oddział dziecięcy.
...
Rozumiem doskonale, że każdy zarządzający, administrator szpitala powinien dbać, aby jego placówka nie miała długów, aby jego pracownicy dobrze zarabiali i w końcu aby pacjenci byli zadowoleni. A Ci nie są. Bo skoro docierają głosy przeciwne likwidacji oddziału dziecięcego i to z ust osób mających małe dzieci, to coś w tym jest. Rozumiem nieopłacalność opieki nad małymi dziećmi, że się w tym szpitalu w ogóle rodzą to też cud. A leczy liczba prawie 700 dzieci leczonych tam rocznie jest mała? Nie warta zachodu?


Szpitalem kieruje Starostwo Powiatowe gdzie rządzi i dzieli PiS. Członkiem tej partii jest (zdaje się ) radny Michno.Decyzja likwidacji oddziału dziecięcego nie może  zapaść bez  zgody  powiatowego oddziału tej partii.

Radny Michno sam siebie usiłuje przekonać?
----------------------------------

Dodatek
15 komentarzy:

 1. ci panowie sami sobie wszystko robią. sami rządzą, sami budują nową wspaniałą kolbuszowkę. sami wymyślają. sami dialogują ze sobą jako np. społeczeństwo i PARTIA. są samorządni i samowystarczalni. taki samogwałt po prostu.

  OdpowiedzUsuń
 2. To radny o decyzjach swojej partii dowiaduje się z gazety?
  Ciekawe obyczaje panują w tym PiS-ie

  OdpowiedzUsuń
 3. Może i Michno nie jest w PiS, ale jest w klubie radnych PiS,startował z ich listy i teraz się odcina?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie każdy radny startujący z listy PISu, należy do klubu, a tym bardziej do partii. Poza tym Magielku, coś tak się już po raz kolejny uczepił tego Pawła? Chłopak przynajmniej informuje nas co się dzieję w tej radzie, i mówi jak jest. Powiat ma w dupie gmine, tak jak i PIS ma gdzieś co myśli Michno. Dziwi Cię to? Paweł to swój chłopak, coś robi, chociaż próbuje. Dlaczego czepiasz się tych którzy się starają, a nie tych co mają wszystko w poważaniu? Po to jesteś? Żeby tylko krytykować?

  Z całym szacunkiem dla Ciebie,bo lubię czytać Twoje wpisy, ale przestań być upierdliwy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja tak właśnie jest - magiel nie widzi exwicestarosty w radzie (który w czasach swojej świetności nieźle bamącił w szpitalu. Ale "Walduś Kiepski" to dla Magielka świeża odnowicielska krew w RM.

   Usuń
  2. Magiel jest umoczony w tą politykę po szyje, a niby taki bezstronny. Myślisz że Macheta by coś zmienił? Był już starostą i co? Gdzie te "cudowne" skutki jego rządów?

   Usuń
  3. Macheta nigdy nie miał realnej władzy w starostwie.Najpierw był pomagierem Romaniuka, a później Kardysia.

   Usuń
  4. Maczeta zawsze jedynie klapal glupoty.

   Usuń
 5. radny Michno jest radnym miejskim więc kwestie szpitalu powiatowego nie muszą wchodzić w horyzont jego 'zainteresowań'. Jeżeli nie jest członkiem PiSu, ba, nawet jeśli by nim był, to ma prawo mieć odmienne zdanie niż jego koledzy partyjni, naprawdę nie wiem o co się tak czasami pultacie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. skąd w ludziach tyle nienawiści?

   Usuń
 6. Nie wstyd Panie Radny Michno pod szyldem Kolbuszowskiego PiS-u, jak trzeba startuje się z listy PiS, a kiedy się coś dzieje - to się od PiS odcina.
  Swoją drogą kolbuszowskie władze robią co chcą nie widząc dobra mieszkańców.

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie Pawle jest mi na Pana WSTYD. Nie tak dawno afiszował się Pan z PiS jak tylko mógł. Teraz gdy decyzje są niepopularne to się Pan odcina. Przypomina mi Pan podoficera Wermachtu z słynnym cytatem
  "ja tylko wykonywałem rozkazy"

  OdpowiedzUsuń
 8. Powiat wogole niema pojecia co sie dzieje w szpitalu. Dyrektor ma totalnie w dupie kreatywnych specjalistow . Dba tylko o swoja pensje a jezeli cos robi tzw "remonty" to tylkodlatego ze jest zmuszony przez kontrole. Zadni specjalisci nie chca wspolpracy z dyrektorem bo takowa jest niemozliwa. ... co robi komisja zdrowia ??? Kolbuszowa to gnijaca miescina z ktorej kazdy chce uciec.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pawle, mentalnie to Ty już od lat jesteś w PiSie.
  Kiedyś mówiłeś, że nie będziesz kandydował. Trzeba było ubrać plecak i iść w góry. Nic dobrego nie ma z Twojego pisania i gadania.

  OdpowiedzUsuń
 10. Główni dowodzący tym bajzlem to egoiści - myślący tylko o sobie. . Starzeją się to będą tworzyć oddział geriatryczny. A po nas choćby potop. To jest myśl przewodnia Kolbuszowskiego PIS-u.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.