poniedziałek, 5 stycznia 2015

Skowron leje wodę

W 2015 r. wzrośnie również cena wody. Za każdy jej m.sześc. zapłacimy 3,43 zł, czyli o 5 gr drożej. Jak tłumaczył dyrektor Zakładu Wodno-Kanalizacyjnego, Mieczysław Skowron, podwyżka ta jest związana ze wzrostem kosztów produkcji i dostarczenia wody. Miesięczna opłata abonamentowa wyniesie 4,25 zł i 3,38 zł (budynki wielorodzinne).

super nowości

Aliści...


Drogi Maglu prosimy o pomoc; od trzech lat wypływa woda z ziemi jest - 10 stopni a woda płynie jak mały potok,byli naprawiać dawno temu i znowu to samo - PARTYZANTÓW 8d i DROGA W PRAWO żwirowa 150 m - MAŁE JEZIORO NA DRODZE a my za to wszyscy płacimy.
Jakieś 2 lata temu dyrektor Skowron skarżył się, że mu woda gdziesik wycieka  i dlatego musi podnieść ceny za dostawę...

5 komentarzy:

 1. W gminie Raniżów ścieki tak podrożały że nikt wody lał nie będzie,bo z torbami pójdzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ubytek musi być tak znikomy że system nie wykrywa go jako nieszczelnosci w sieci. Kto był na oczyszczalni na Dolnej mógł zobaczyć jak analizowana jest ilość przepływającej wody i cobpokazują wykresy. Widać np kiedy jest największy pobor i łatwo wskazać awarię po takiej analizie. Ale sprawa jest ciekawa do sprawdzenia.

   Janek Zupa

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak by na ul. Partyzantów było jezioro Ładoga to system by wykrył ale że jest tylko zalew Maziarnia to ten system tego nie wykryje i koszty pokryją jak zwykle mieszkańcy .

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta woda płynie po drodze i działkach Starosty ale jemu to nie przeszkadza.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.