sobota, 28 lutego 2015

Kundel to niewielka strata

Pomijając kto to powiedział...

Zawsze święci i zadowoleni z siebie. Na spowiedzi mówią, że trochę pili, babie przyłożyli, a więcej grzechów nie pamiętają. Dostają rozgrzeszenie i dalej swoje - w codzienną obrzydliwość prostackiego, chamskiego życia, o którego grzeszności nikt im nawet nie wspominał.

Jak ja to znam. Jak ja to znam. Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest 'prawdziwą' i 'wierną' jest. I narodzi się Polska ludzi przyzwoitych, kulturalnych, wiedzących coś o świecie i zdolnych do myślenia społecznego i obywatelskiego. Brzydzących się okrucieństwem i przemocą.

15 komentarzy:

 1. A po co rzucać perły między wieprze? veto!

  OdpowiedzUsuń
 2. No ale te chamy po spowiedzi to do nieba pójdą, a Hartman gdzie się podzieje?

  OdpowiedzUsuń
 3. Koniecznie pominąć kto to powiedział.

  OdpowiedzUsuń
 4. No niestety mści sie na nas sukcesywna polityka tepienia inteligencji przez hitlerowskich i stalinowskich okupantów potem władza oddana chłoporobotnikowi .Dzisiaj w każdej szanującej się firmie wymaga się od jej reprezentantów najwyższych kwalifikacji ze znajomością językow, a kto nas jako naród reprezentuje kto nam ustala normy i prawo Jaki jest poziom ludzi odpowiedzialnych za państwo . Prezydenci nie potrafią sklecić poprawnie zdania po polsku , nie znają do końca hymnu narodowego, a savoir vievre Mój Boże bez względu na opcję polityczną.a znajomość języków obcych Kali jeść...Jak to się mówi przykład idzie z góry
  Niestety podejmując walkę z chamstwem człowiek naraża się na natychmiastową agresję ze strony całego środowiska .
  Ale to temat rzeka i co by tu mądrego nie powiedzieć trzeba czasu i odwagi do walki z chamem i prostakiem

  OdpowiedzUsuń
 5. Magiel to tylko przytacza.
  Niewinny baranek.
  I w piers sie bije,ze az dudni!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli chodzi o chamstwo to kler w niczym nie ustępuje politykom

  OdpowiedzUsuń
 7. Lewicowe myślenie już nieraz prowadziło do ludobójstwa (np. Wandea 1793-96) no bo co z nami chamami-milionami robić? W końcu chamy nie od Boga tylko od małpy pochodzą więc zasadniczo od kundli się nie różnią. Może wytruć, wyrżnąć albo utopić? To dzisiaj przestarzałe metody - wywołują odruchy obronne i są nieestetyczne. Lepiej zacząć indoktrynację od przedszkola, młodych wysłać na emigrację, starszym utrudnić leczenie a resztę zagonić do kieratu za pensję mimalną. I jak tu nie wierzyć w spiskowe teorie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popatrz na to co się dzieje dookoła. To właśnie chamy które dorwały się do władzy rżną nieliczną już inteligencję.

   Usuń
  2. Rzeczywiście, chamy dorwały się do władzy ale raczej nie tych miał na myśli Hartman skoro był w komitecie poparcia obecnego prezydenta. On pisze o MILIONACH zwykłych polskich katolików, którymi gardzi i wyraźnie nienawidzi.

   Usuń
  3. Mimo wszystko Hartman trafił w samo sedno.

   Usuń
  4. W samo sedno. Jego prezydent strzela w lesie i tylko przypadkiem nie w tym gdzie był pies Hartmana.

   Usuń
  5. Na szczęście swoje i innych prawych i sprawiedliwych z jedynie słusznej PeO partii prezydent do kościoła idzie tylko żeby reszta pospólstwa zagłosowała na wierzącego praktykującego. Dla swych PeOwców jednak tam śpi razem ze swoją dobrą małżonką bo to pobożna i wierna para jest. S że potem sarence kula między żebra no i co Polacy buhajaha niiiic sieeee nieee stało wy też chcecie i rząd wam to łaskawie przydziela.

   Usuń
  6. Jeśli zrozumiałeś tylko to, to nic nie zrozumiałeś.

   Usuń
  7. Najwięcej rozumieją zwierzęta do których się strzela dla zabawy. Hartman o swoim idolu pisze bo każdy widzi go w pierwszym rzędzie jak chrapie z małżonką bo sake była nie za słona a fotel do spania nie do stania bo ten zwyczaj obowiązuje tylko w Kraju Wiśni co kraj to obciach sorry obyczaj bulowy.

   Usuń
 8. Na w.w.temat to podobno sporo było na ostatniej sesji w Raniżowie
  Ciekawe czy Korso napisze?
  Może magiel byl w Raniżowie skoro to wrzucił?

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.