środa, 4 lutego 2015

Sumienia kolbuszowskich radnych


Jak można było przewidzieć na poniedziałkowej sesji,  kolbuszowscy radni bezrefleksyjnie zaklepali tylko stare stawki na wywóz odpadów.

Aliści...

Poseł Chmielowiec z kolegami natrudzili się wielce aby ulżyć najbiedniejszym i w nowelizacji dali możliwość samorządom dawania różnorakich ulg najbiedniejszym mieszkańcom.Radni muszą jednak podjąć w tej sprawie odpowiednią uchwałę.
Kto by się jednak takimi pierdołami przejmował.
9 komentarzy:

 1. No i wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły

  OdpowiedzUsuń
 2. żadnych ulg nie będzie bo braknie na sesjach na koryto czy katering ,jakoś tak to nazywają .

  OdpowiedzUsuń
 3. Chmielowiec niech się schowa u proboszcza i założy koloratkę, bo tyle z niego pożytku w sejmie i mieście.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kto by się hołotą przejmował - władza to jest władza i to właśnie pokazano.

  OdpowiedzUsuń
 5. Polski nie-Rzad jeszcze nie skonczyl nowelizacji swoich debilnych ustaw. Ni ma sie co goraczkowac Maglu. Zmiany do zmiany bedom wprowadzane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ustawy uchwala sejm a nie rząd.
   Gwoli ścisłości.

   Usuń
 6. Jak można dzielić biednych Kolbuszowian na jeszcze biedniejszych?. Jak to ? To co niektórzy ile będą płacić za śmiecie? Nie tak jak pozostali? W praktyce będzie to wyglądało tak, że za śmieci będą płacić tylko frajerzy, bo reszta się wykręci.A więc Lokalne układziki niebawem zadziałają W tej sytuacji musi byc upubliczniona lista osób którym Gmina obniży koszty odbioru śmieci , bo niewątpliwie jest to pomoc publiczna i musi być to bardzo, ale to bardzo mocno uzasadnione. Oj Magiel będzie miał co tropić. Komu i za ile Gmina obniży opłaty za śmieci , a komu nie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Opłaty za śmieci w mieście Kolbuszowej były i są zaaaaaaaaaaawysokie!!! , a tu jeszcze się zanosi na dalsze podwyżki i głupie tłumaczenia, że w mieście wywozi się częściej to musi być drożęj. Tylko, że np w moim przypadku jeśli chodzi o odpady segregowane to bywają taokie dni odbioru, że nie mam na tyle plastików , żeby oddawać za każdym razem, bo kupuję mało tego typu produktów, za co więc płacę skoro zbieram i wyrzucam raz na dwa miesiące worek? , a poza tym skoro latarnie uliczne wyłączają jak na wsi to za śmiecie też powinniśmy płacić ić jak na wsi. Wiocha PL.

  OdpowiedzUsuń
 8. wywóz śmieci jest u nas za drogi. Segregujemy i z tego maja jeszcze zysk, więc dlaczego w Kolbuszowej wywóz drożeje? Przecież w innych miastach dbaja o to żeby organizować przetargi na tańszy wywóz. Biurokraci muszą sobie podnieść płace, więc myślą , że mieszkańcy znów zapłacą wiecej. Nie, nie bedziemy płacić na wasze puste łby, które nie potrafią myśleć w najprostszych sprawach. Wy macie działać na korzyść społeczeństwa , które was wybrało a nie przeciw niemu. Rozumiecie to , czy ktoś musi wam to dobitnie wytłumaczyć!

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.