poniedziałek, 30 listopada 2015

Czym zajmuje się Grzegorz Romaniuk?


Grzegorz Romaniuk słynny kolbuszowski  aktywista (z ambicjami że ho , ho), został był  w zeszłym roku prezesem fundacji , co to ma sportowcom nieba uchylać.
A tu taki kwiatek...

całość kliknij że tutaj


17 komentarzy:

 1. Jak pójdzie na sesję do gminy, to mu radne bez zmrużenia oka oddadzą diety. Pierwszy zrobi to Wilk, za nim reszta Pisowych no to i Frycu odda swoje a za nim niezrzeszeni. Z hojności słynie też poseł i jego biuro.
  Powodzenia, chłopaku!

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja chcę jechać na gminne mistrzostwa w rzucie nocnikiem do Koziej Wólki. Do kogo mam zgłosić się po pieniądze na wyjazd ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do wójta Raniżowa.

   Usuń
  2. Że się w gminnym a nawet powiatowym goownie paprzesz to wiadomo, dokładaj swoje kozie bobki do swojego nocnika, tu wkoło pełno takich więc n ie jesteś osamotniony w robieniu smrodu.

   Usuń
 3. To już się nóż w kieszeni otwiera! gdzie jest Komisja Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej, Opieki Społecznej i Zdrowia i jej wielki aktywista co dla idei jak cała reszta został radnym?
  400 złotych, no majątek! święte Mikołaje kurfa mać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedziecie po fundacji czy gminie, a prawda jest taka ze skad oni mieli o tym wiedziec? Jak sie chlopak o pomoc zglosil do korso, nie do nich.

   Usuń
  2. Chłopak wiedział co robi - jakby liczył na fundacje czy gmine to by tam się udał, a że słyniecie z tego że byście grosza z gardła wydarli każdemu to po co ma zelówki ścierać? poszedł gdzie trzeba i reakcja jest.

   Usuń
 4. Witam mam pytanie, nie znam Pana emaila a chciałbym przesłać informacje dotyczącą szkoły ZST Kolbuszowa jest jakaś możliwość?

  OdpowiedzUsuń
 5. Frycu mu dołoży, he,he. Chyba z buta!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tobie to sam bym dołożył!

   Usuń
 6. Na mikołaja 🎅 Romaniuk mu sfinansuje, za gminne piniondze !

  OdpowiedzUsuń
 7. maglu nic nie napisałeś o "wekopomnym" wydarzeniu http://www.powiat.kolbuszowski.pl/aktualnosci/wyroznienie-dla-starosty-kolbuszowskiego,2026.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Maglu skocz Mikołajowi na pukiel.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mikołajowa dobroczynność okazała się oto w całej krasie ...

  OdpowiedzUsuń
 10. Według moich danych, to Mariusz jest mieszkańcem gminy Cmolas, więc radzę nie nakręcać się, komu "przyłożyć" w imię pomocy młodemu sportowcowi.

  OdpowiedzUsuń
 11. A jakie kompetencje ma Romaniuk do kierowania gminną agendą zajmującą się krzewieniem kultury fizycznej i sportu? Ludzie, tam pracuje kilkanaście osób podczas gdy roboty jest tak naprawdę na 5. Trzy księgowe - roboty na 1/3 etatu tak naprawdę. Romaniuka Burmistrz zrobił prezesem z pensją ok 4000 netto bo tenże Romaniuk wprowadził swoich pionków do Rady Gminy - Panka i ... no jakże mu...zapomniałem, ale tenże radny sprzedaje wódkę w delikatesach w rynku. To są cale kompetencje Romaniuka - zapewnia poparcie poprzez "swoich" radnych Burmistrzowi(który dzięki temu ma większość w radzie) i dzięki temu dostał stołek za ok 4000 (na rękę) miesięcznie. Czy to miasto jest normalne ?.Czy to miasto może rozwijać się w miarę normalnie przy taki popapranych układach? I w końcu czy ten chłopak z jego talentem powinien być skazany na sponsoring przedsiębiorców podczas gdy Gmina przeznacza ok 500 000 (pięćset tysięcy złotych) rocznie dla Fundacji kierowanej przez Romaniuka ? Ludzie obudźmy się teraz bo jutro Romaniuk zostanie prezydentem RP a wtedy będzie za późno na cokolwiek. Pozdrawiam Magla.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak eśta głupie to se Romaniuków wybieracie!

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.