piątek, 25 grudnia 2015

... ale Kukiz im dowalił

Ustalenia były takie , że przy wigilijnym stole nie rozmawiamy o polityce.Jednak już przy czerwonym barszczu z uszkami, wujek Wacław zagaił:  ale Kukiz im dowalił, i się zaczęło.

Weszli w nocy jak gestapo, nie wywiesiła flagi i jeszcze nas z UE wyrzucą, teraz rządzić będo księża.Dyskusję dokończyliśmy po pasterce, bo okazało się (nie dziwota) że bez pół litra tego nie razbieriosz.

Po kilkugodzinnej analizie, doszliśmy do wniosku, że ludziska gadają tylko zasłyszanym sloganami, bez głębszej analizy informacji jaką wchłonęli.

Dzisiaj powtórka z rozrywki z bigosem w roli głównej.


17 komentarzy:

 1. Paweł Kukiz to przykład jak szkodliwy jest alkohol i że należny się głęboko zastanowić nad zakazem tej używki w kraju nad Wisłą.

  Paweł Kukiz okazał się osobą wyjątkowo niekulturalną. Zawiódł mnie niesamowicie ostatnią wypowiedzią i dedykacją. Nawet jeśli nie zgadza się z jakąś grupą to jako parlamentarzysta nie może używać takiego języka. To dowidzi jakim jest nieodpowiednim człowiekiem w parlamencie. Nie wnosi żadnej wartości dodanej do tego Sejmu.

  Podejrzewam że jego klub rozleci się szybko na dwie części. Odejdą narodowcy a kilku czmychnie do PiSu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej żeby wszyscy parlamentarzyści byli na zewnątrz jak aniołki i nawijali o jasełkach a pod stołem kopali się po kostkach za to Ty zapewne dochtór stwierdziłeś .po przeliczeniu kieliszków wypitego alkoholu jaki wpływ ma wypity trunek na treść wypowiedzi a do tego snujesz prorocze wieści -no chodzący talent.

   Usuń
  2. Kukiz stworzył stowarzyszenie do którego nie zaprosił narodowców. Oni zaś założyli koło narodowe w Sejmie. trzeba być prorokiem żeby wiedzieć jak to się skończy?? wystarczy troszkę poczytać i pomyśleć. polecam, to bezbolesne a bardzo przydatne.

   Usuń
 2. Tak, język wykwintny to był przy wykwintnych ośmiorniczkach i równie wykwintnym winie za wykwintne 1500 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale tego dochtór i prorok ( z 25 z godz.20.38 ) którego tak zniesmaczyła wypowiedz Pawła Kukiza nie raczy brać pod uwagę

   Usuń
  2. przy stole jedząc ośmiorniczki czy też jajecznicę niech sobie każdy klnie do woli. to prywatny jeżyk.
   Jednak Kukiz odniósł się w taki chamski sposób do tysięcy ludzi a nie tylko oponentów politycznych. Nie powinien obrażać obywateli.

   Usuń
  3. ośmiorniczkami raczyli się politycy z pierwszych stron gazet, radek sikorski nazwał nawet owo raczenie się obowiązkiem polityka. zatem nie były to żadne prywatne rozmowy - owi panowie kwiecistym językiem rozprawiali o "naprawie rzeczypospolitej", także daruj sobie ktosiu z 19.40 ten "prywatny jeżyk", a dla kukiza brawo

   Usuń
 3. Bawię się Maglu doskonale widząc jak robisz doświadczenia na kolbuszowce. To tutaj wyszło ci znakomicie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale co mają do wypowiedzi kukiza tamte zdarzenia?
  Nie może polityk takich słów używać w stosunku do obywateli. Zrozumiesz czy bedziesz że PO podniosło wiek emerytalny i dlatego on tak klnie?

  OdpowiedzUsuń
 5. intelekcie z 14:07, Kukiz to dno. współczuję ci że zawładnął twoją głową.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kukiz walczy o Polskę.
  Nie sprzeda się UE tak jak Tusku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisz na temat. Walczyć to on walczy ale chyba z nałogiem.

   Usuń
  2. i raczej walkę przegrywa :9

   Usuń
  3. Kukiz to tylko wi że mamy konstytucję ,i chce ją na siłę zmieniać
   Ciekawe czy chociaż wie co jest w niej napisane?

   Usuń
 7. ktosiu z 09.09 i 16.07 - współczuć to ty możesz ośmiorniczkom, ja twoje współczucie spuszczam w tłalecie, co do języka przeanalizujmy wypowiedzi niesiołowskiego i bartoszewskiego skierowane do obywateli, potem fundujmy wszeteczne sądy, paniał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. prezentujesz poziom swojego idola. bardzo niski poziom.   Usuń
  2. z pewnością zjadasz bułkę przez bibułkę i naturalnie nie załatwiasz potrzeb fizjologicznych, takiś delikatniś

   Usuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.