poniedziałek, 14 grudnia 2015

Czym zajmuje się Jacek Olszowy?


Klakierzy, delfini, potakiwacze? Raczej pokorni technokraci. Dwudziestolatki robią karierę w PiS. Ale słowa „kariera” boją się jak diabeł święconej wody. Wolą mówić: zaszczyt, służba i misja.

...


Najmłodszym ministrem w całym rządzie Beaty Szydło został główny spec PiS od internetu i serwisów społecznościowych. To była nagroda za sukces w zwycięskich kampaniach: prezydenckiej Andrzeja Dudy i parlamentarnej. Zaledwie rok temu Paweł Szefernaker zaproponował Szydło stworzenie wewnętrznej komórki PiS od komunikacji w sieci i zrezygnowania z pomocy zewnętrznych agencji. Przedstawił swoją strategię wykorzystania internetu jako własnej agencji prasowej i trafił w dziesiątkę. Po wyborach nikt nie miał wątpliwości, że to właśnie udana kampania w sieci zapewniła partii wyborcze sukces
y.

Całość kliknij tutaj

Jacek Olszowy pracuje w biurze posła Chmielowca od 2011 roku.Jest w wieku Szefernakera i internet, a w szczególności media społecznościowe powinien mieć w małym palcu.
Niestety profil facebookowy posła jest mocno nieświeży. Ostatni wpis pochodzi z 19 listopada.

Rozumiem posła Chmielowca, który nie chce się angażować w internety skoro  i tak wygrywa obiadami w Kołach Gospody Wiejskich.

Dziwi mnie jednak postawa Pana Olszowego który jako młody człowiek nie ma ambicji zrobienia czegoś więcej. Chociażby zaangażowania młodych ludzi w działania na rzecz naszej małej Ojczyzny.

Po jaką cholerę zgłosił się więc do pracy w biurze poselskim?

28 komentarzy:

 1. Jest jeszcze gorzej - biuro ma dwoje pracowników i na to wychodzi że cała trójca przenajPiSowska ma wszystkich głęboko. Po co się zgłosili? ano piniodz panie grosz do grosza złotówka do złotówki i zawsze coś skapnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Żeby coś robić to trzeba mieć od kogo się nauczyć, chłopak widzi że nicnierobienie daje robotę przy kolejnej kadencji to co się będzie wypierwszał. Konkurencje by jeszcze zrobił.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pan Olszowy Jacek jest pracownikiem jak w każdej innej firmie.
  Natomiast dla zainteresowanych działa aktywnie w Stowarzyszeniu Gminy Raniżów. Robi dobrą robotę w cieniu fleszy i poklasku medialnym.
  Nie należy do ludzi z tego rocznika, dla których nic nie robienie jest robieniem kariery medialnej czy politycznej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tutaj to nie masz Magiel racji. Bo akurat Jacek wiele sie udziela. Choćby Szlachetna Paczka, Stowarzyszenie Ranizowskie, pomaga przy prowadzeniu strony parafialnej. Nie robi tego dla pieniędzy bo każdy kto zna takie tematy to wie, że kasy z tego nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 5. Po jaką cholerę zgłosił się więc do pracy w biurze poselskim?

  ...To miał iść do Biedronki i kraść słodycze lub siedzieć na PUPie. Dostał propozycje pracy to ją przyjął. Widocznie dobrze wykonuje swoje obowiązki, bo pracuje już parę lat. Myślę, że dzisiaj nierobów w pracy się nie toleruje - nawet u posła Chmielowca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahahaha! tam w biurze to taki zapiedol że powinni jeszcze ze dwie osoby zatrudnić bo te dwie co są nie wyrabiają na zakrętach

   ale dajecie po garach :)

   Usuń
 6. Podpatrzył swojego chlebodawce że jak się nic nie robi to się nic nie zepsuje a wypłata i tak wpłynie na konto to co będzie darł pod górę jeszcze postronki pozrywa.

  OdpowiedzUsuń
 7. Budować wizerunek trzeba cały czas. Kto wie czy wybory będą dopiero w 2019 r.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonim z 9.03 ma rację. Nie macie pojęcia co robi Jacek. Robi to w ciszy i bez rozgłosu.
  Z tego co mi wiadomo to przez raniżowskie stowarzyszenie przygotowuje obecnie Wigilię dla osób starszych i aktywnie się udziela dla swojej gminy.
  A swoją drogą to macie obsesje na punkcie Chmielowca. Czy uważasz członków OSP i kół gospodyń wiejskich za nikich? Nie mają prawa głosu? Maja być ignorowani za to, że działają dla dobra lokalnej społeczności? Tym bardziej powinni być docenieni. A Chmielowiec chyba jednak coś dla straży robi skoro został przewodniczącym parlamentarnego koła strażaków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. otóż to:
   nie wszyscy -a wliczam w to członków OSP i koła gospodyń wiejskich powinni miec prawo głosowania (jedną z gorszych rzeczy jest powszechne prawo do głosowania) bo głosują nie na tego który może i chce coś zrobić ale na tego który przyjedzie na ich zapyziałe imprezy, pokręci się pół godziny, zje obiad, postawi wódkę, mrugnie okiem, i pojedzie na następną imprezę "łowić" takich DECYDENTÓW WYBORCZYCH. A decydenci tacy zadowoleni: -Swój chłop, fajny chłop, przyjechał do nas a mógł siedzieć w Warszawie i pić w hotelu sejmowym a jednak nas wybrał nas szaraczków, nie ma co - trzeba na niego głosować, swój chłop.

   Usuń
  2. Tak przygotowuje wigilię? Zrobić coś za gminną kasę to jest wielkie udzielanie się! Dlaczego mając TAKIE możliwości jak poseł, nie ściągnie środków na to lub inne wydarzenie?

   Usuń
  3. Do anonima 08,48

   Za Gminna kasę coś robi społecznie a Grądziel za Gminną kasę ośmiesza Gminę Raniżów /poczytaj Korso o pijanym zającu w kapuście/

   Usuń
  4. Pijany zając w kapuście ???

   Dobre too !!!!

   Brawo Ożóg
   Pokazałeś radnym raniżowskim, że prawdziwy mężczyzna Grądziela sie nie boi.
   A szczególnie Przewodniczący Rzeszutek. Panie Ryśku ucz się od innych, bo przy Grądzielu stacisz wszelki autorytet jaki posiadasz.   Usuń
  5. Do anonima z 8.48.
   Jak tak bardzo Ci się nie podoba, że Pan Jacek udziela się w Stowarzyszeniu które z pieniędzy na działalność stowarzyszeń przygotowuje Wigilię dla osób starszych, samotnych - to może napiszesz o choć jednej dobrej sprawie w którą Ty się zaangażowałeś. Najprościej jest krytykować, kryjąc się jako anonim.

   Usuń
  6. Krytykujesz innych, że są anonimowi a Sam to samo robisz.

   Usuń
 9. Potwierdzam, Pan Jacek Olszowy wiele się udziela i poza pracą. Zawsze robi to społecznie (Stowarzyszenie Gminy Raniżów, Szlachetna Paczka od 6 lat, działania Caritas). A ten kto pisze inaczej,po prostu nie zna Pana Jacka. Mam zaniżone poczucie własnej wartości i kompleksy, z których wypływa ewidentna zazdrość, tak zauważalna z treści artykułu. Panie Jacku Olszowy! Tak trzymać!!! Oby więcej było takich młodych ludzi jak Pan, szkoda czasu na tak niemerytoryczne i nierzetelne informacje blogowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, Pan Jacek udziela się społecznie - chwała mu za to! Czym jednak zajmuje się w biurze poselskim?
   I o to się pytam. Codzienna aktualizacja profilu na facebooku to powinna być chyba rutyna.

   Usuń
 10. Hahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Co to za strona?! Żenada...
  Widzę że niektórzy nie mają co robić...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blog jest spoko! Jednak komenty , jak ten powyżej na żenująco niskim poziomie.Nie puszczaj tu Magiel hejterów.

   Usuń
 11. No to Jacek do roboty!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z derektora biura poselskiego na wójta. To już było.

   Usuń
 12. Jacek Olszowy Wójtem Gminy Raniżów!!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Dobrze by było aby ludzie tacy jak Jacek Olszowy odgrywali coraz większą role w lokalnej polityce. Chłopak jest mądry, poukładany i z zasadami.

  OdpowiedzUsuń
 14. Kolejny raz próbuje się na tym blogu ośmieszyć ludzi mądrych,uczynnych, lubianych w środowisku, takich którym chce się za darmo pracować, mających zasady - a takim jest pan Jacek Olszowy. Dlaczego nie piszesz Maglu o tych których do roboty nie idzie zagonić , a tylko się "wieszają" na pracy innych i potrafią tylko krytykować .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie rób jaj!Czy czasem pracodawca Pana Jacka, nie "wiesza" się na pracy innych?Magiel tylko się pyta co Olszowy robi w godzinach pracy.

   Usuń
  2. Czytać też trzeba ze zrozumieniem. Czy pracodawca P. Jacka znany jest jako krytykant. Rozglądnij się , tu chodzi o innych

   Usuń
 15. Mnie zaintrygowało to zdanie komentatora: "Kolejny raz próbuje się na tym blogu ośmieszyć ludzi mądrych,uczynnych, lubianych w środowisku, takich którym chce się za darmo pracować, mających zasady" - pewnie ci chodzi o jakich radnych albo burmistrza (dawno nie było) albo nawet o posła samego, bo że mądrzy, uczynni i za darmo się im chce to pasuje jak ulał. Jakieś zasady też mają ale przeważnie jednak kwasy.

  OdpowiedzUsuń
 16. No
  Przewodniczący Rzeszutek długo głowy w piasku nie potrzymasz.
  Czas się zmierzyć z rzeczywistością!

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.