piątek, 25 grudnia 2015

New old-fashioned way

Kilka tysięcy mieszkańców RKL, mieszka- mieszkało- będzie mieszkać w Stanach Zjednoczonych.

Przygotowano dla nas miłą miejscową niespodziankę.


9 komentarzy:

 1. Brawo! Dobra robota! Dzięi za miłą niespodziankę na święta.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne!Lubię jak Ania podnosi lewą brew. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! Pierwsze moje skojarzenie to Kylie Minoque i jej nowa płyta "Kylie Christmas". Ania nieco przypomina mi ją zarówno delikatną urodą jak i delikatnym tembrem głosu. Piosenka w iście ulubionym stylu mojej muzyki. Nareszcie Magiel trafił w mój muzyczny gust. BRAWO DLA WSZYSTKICH I Wszystkiego dobrego na ŚWIĘTA !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ania Król ślicznie wygląda i śpiewa!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobre wykonanie to jest to https://www.youtube.com/watch?v=hdnaPAJgAQI

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna, utalentowana i mądra.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ta piosenka to kolejny cover wykonania oryginalnego Brendy Lee. Później przebój ten odświeżyła Kim Wilde, a teraz jak widać młodziutka Kolbuszowianka. Dobre przeboje się nie starzeją.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wygląda na to, że Magiel zajął się ostatnio astronomią - odkrywaniem nowych gwiazd. No ale to nie tylko jego zasługa lecz przede wszystkim Pana Jarka Mazura, Pani Marioli Nycek i jeszcze kilku innych osób. Trzeba jednak przyznać, że w Kolbuszowej nie brakuje ładnie śpiewających osób. W starszych postach bardzo ładnie śpiewały również koleżanki Ani, a jeszcze kiedyś prezentowały się dwie panie śpiewające francuską piosenkę. Wszystkie dziewczyny zasługują na gorące brawa. Może Pan Jarosław zrobi coś w stylu " Głosy Kolbuszowej" i na przyszłoroczne święta nagrana zostanie kolęda zaśpiewana przez wszystkie najpiękniejsze głosy Kolbuszowej? Sito na castingu do takiego chóru byłoby jednak gęste.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.