wtorek, 15 grudnia 2015

Nowa strona internetowa magistratu


Urząd Miejski ma (nareszcie) nową stronę internetową. Poprzednia już mocno trąciła myszką.
Gratulacje dla informatyków!

Ma  ręce i nogi,  przyjemna dla oka. Jest jednak w niej podstawowa wada.W zakładce " Mieszkańcy", nie ma podanych informacji gdzie i jak dany problem załatwić.
Sołtys Karkut nawołuje do wykupywania subskrypcji w płatnych serwisach internetowych, gdzie można zgłaszać interwencje.Dlaczego nie poprosi burmistrza, aby taka możliwość była na stronie urzędu?

Skoro urzędnicy mają czas przeglądać podczas pracy Kolbuszowskiego Magla, to mogą  swoją stronę  też, i na bieżąco w realnym czasie interweniować.

11 komentarzy:

 1. gdyby włączyć to co zaproponował Michał do tej strony byłoby to bardzo dobre.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadajesz sobie trud aby wejść na stronę urzędu, i zamiast tam zostawić swój ślad masz być przelogowany na zewnętrzny serwis. Gdzie tu sens i logika?

   Usuń
  2. Nie. Moznaby że strony urzędu. Można to przecież połączyć. Byłoby ok.

   Usuń
 2. Bardzo dobre - każdy radny da od siebie złotówkę (już się palą do tego) i będzie super. Jestem za!

  OdpowiedzUsuń
 3. Strona główna bardzo, bardzo, bardzo, bardzo przeciętna. Kompozycja to takie ćwiczenie dla ucznia ponadgimnazjum o profilu informatycznym. Poziom uczniowski. Do tego jeszcze najmniej ciekawe zdjęcie z rynku i herb masoński Bardana. (Jako mieszkaniec żądam przywrócenia prawdziwego herbu mojemu miastu z gwiazdką założycieli). Czy w tym naszym grajdołku nie ma grafika z polotem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Tu potrzebny jest ktoś z dużym poczuciem estetyki.To jednak kosztuje i to nie mało, a urzędnicy oszczędzają tam gdzie nie trzeba.

   Usuń
  2. Daj nam do wglądu Twój projekt (projekty) jeśli takowe posiadasz?, ocenimy Cię Mistrzu oceniania ;) herb inna bajka ;) Teraz na stronach nie robi się wodotrysków i innych bajerów, są inne priorytety, ale czy Ty o tym wiesz ...:)

   Usuń
  3. Wnoszę postulat by przestać się kamuflować , pier.... z heksagramem masońskim bardana, wyższe górne i dolne ramię, niższe, takie, śmakie. W miejsce gwiazdy wprowadzić jawnie cyrkiel i kątownik. Stosunki francusko - kolbuszowskie od razu ulegną polepszeniu. Prezydent Francji zainwestuje w strefie ekonomicznej. Wnukowie Zaleszica z usa i usraela obsypią nas złotem. No co, nie opłaca sie?

   Usuń
  4. Nie bardzo rozumiem wasze opinie na temat wyglądu i estetyki strony, przecież ta strona jest idealnym przykładem współczesnej strony internetowej - prosta, bez zbędnych "wodotrysków" i co najważniejsze dostosowana do urządzeń mobilnych. Bardzo chętnie zobaczyłbym jakiś przykład strony, która według was jest lepiej zrobiona.

   Usuń
 4. Ma ręce i nogi - dokładnie. A jak coś, to można do nich napisać uwagi, to coś zmodernizują.

  OdpowiedzUsuń
 5. eee lepiej opluć jak to macie w zwyczaju.
  opluć i orzygać
  jak ten mały prezes w czarnym krawaciku

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.