środa, 16 grudnia 2015

Spotkanie KORWiN w KolbuszowejUżycie formy "nieformalne spotkanie" , oznacza że będą kobiety,wino, muzyka i śpiew?

To ja się piszę na takie atrakcje i przybędę niezawodnie.Na takiej hucznej imprezie to Magla nie może zabraknąć.

18 komentarzy:

 1. Kurde przeczytałem "niebanalne" i już już prawie byłem gotowy przyjść a tu - nieformalne, eeeee.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy w Kolbuszowej będzie jeszcze organizowane spotaknie z Liderem Korwiny? Smutne jest to, że na tych spotkaniach Korwiny spotyka się raptem 5 osób(jak dobrze pójdzie). Nie macie tu nikogo, kto by porwał ludzi.

   Usuń
 2. No tak lepiej umyj nabiał bajka paciorek i spanko bo nieformalne .Kurde felek .

  OdpowiedzUsuń
 3. Przynajmniej magiel dalko nie bedziesz miał do domu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację! W Kolbuszowej z każdego miejsca blisko do Galicji.

   Usuń
 4. Drogi Maglu! Najpierw sprawdź legitymacje szkolne uczestniczek, bo wylądujesz jak jaki Polański.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy Galicja przywita Petru?
  Proszę o info. Zacznę zbierać jajka poświąteczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co ci Petru zawinił???

   Usuń
  2. Petru,Petru kto Ci dzierga swetru? Balcerowicz i Bank Światowy? Oddali nasz przemysł i banki, a zmanipulowane sondaże pokazują,że naród ich kocha.
   O take my Polskę walczyli!

   Usuń
  3. taaaa niemanipulowane to te co PiS wygrywa a niesfałszowane wybory to takie co Kaczyński uzna za wygrane. Brawo, brawo.

   Usuń
 6. Drodzy państwo. Kto jak kto, ale Jego Ekscelencja Janusz Korwin Mikke herbu Korwin powinien znać się na symbolach masonerii i nie pozwolić by oddział w Kolbuszowej posługiwał się w najlepsze herbem masońskim. Tak proszę państwa. Ten herb to jest wielki przekręt, fałszerstwo z premedytacją. Prawdziwy herb miasta Kolbuszowej przyjęty w 1867 roku posiadał orła białego, tarczę polską barokową krzyż kawalerski ręce z uściśniętymi dłońmi i gwiazdę sześciopromienną złotą Tarnowskich - Tyszkiewiczów. To był najpiękniejszy herb miejski w Galicji. A co teraz z niego zrobiono? Karykaturę. Drodzy państwo, nie dziwię się tym kolbuszowskim kosmopolitom i lewactwu, ale wy światli Polacy takim masońskim herbem się posługujecie? Zamiast dążyć do odkłamania historii naszego herbu to wy go honorujecie na winietach stron internetowych? Nie wstyd wam?
  Napiszę na was do JKM, czym wy pachniecie. oj będziecie się tłumaczyć. Wstyd mi za was doktorze Zarębski, szacowny Wesołowski i inni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karę chłosty panowie za ten herb masonski, dla doktora Zarębskiego i młodego Wesołowskiego. Niechaj wymierzy ją ekscelencja JKM

   Usuń
  2. Ej mądralo! Większość parlamentarna przeglosuje nowy herb nawet z kaczka w koronie. I co w tym będzie złego?

   Usuń
  3. Oj, złego? To byłoby bardzo dobre. Uwolnili by nas od tu w Kolbuszowy od szatańsko - masońskiego heksagramu to raz a dwa to przy tym tutejsi masoni spalili by się z rozpaczy i mielibyśmy z nimi spokój. Jazgot tutejszych fanów Partii Oszustów musielibyśmy jakoś ścierpieć.

   Usuń
  4. a kto tu jest w Kolbuszowej masonem??
   konkretniej proszę

   Usuń
  5. Jak to kto jest masonem?
   Maglu!

   Usuń
  6. no kto jest tym masonem?

   Usuń
  7. Tak, mam ci napisać jeszcze pewnie po nazwisku żeby magla w sekretny sposób załatwili. Wystarczy żeby jeden krzyknął "dzieci wdowy do mnie" i już jak czarownice na miotle jadą tu jeden z biblioteki drugi z muzeum trzeci z urzędu miejskiego. Jeszcze ze trzech z nimi stowarzyszonych i jak na Kolbuszowę to starczy. To wstrętna sekta działają jak karaluchy tresowane.

   Usuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.