środa, 17 sierpnia 2016

Praktyka dnia codziennego burmistrza Zuby


Burmistrz Zuba z rozbrajająca szczerością przyznał, że kiedy jedzie sobie mielecką, widzi samochody które nagminnie przekraczają dozwoloną prędkość.


całość-  kliknij  tutaj

Do tego czasu jednak nie wpadł na pomysł, że coś z tym można zrobić.Przecież jest tylko burmistrzem.

13 komentarzy:

 1. Szkoda,że nie widzi z jaką prędkością jeżdżą po ul.Piaskowej ,no ale jak można to widzieć skoro tabuny kurzu przysłaniają cały świat. Okna nie można otworzyć ,bo cały ten kurz później opada na moją śliczną podłogę!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Maglu takiś mundry a nie wisz, że Zuba ma tyle do ograniczenia prędkości co Ty do pomyziania tej dziewczyny na zdjęciu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jakie są obowiązki burmistrza?Jeśli zauważył problem, to powinien napisać do zarządcy dróg o postawienie znaków i poprosić komendanta policji o częstsze sprawdzanie kierowców w tym rejonie.Dlaczego tego nie zrobił?

   Usuń
  2. Skąd to zdziwienie,że piasek jest na ulicy Piaskowej?
   Zmienić nazwę ulicy ma Asfaltową.!! Eureka!!

   Usuń
  3. Prezydent Rzeszowa Ferenc na swoim terenie ma jakoś coś do powiedzenia (względem prędkości wylotówek miasta), a co nasz burmistrz nie może?

   Usuń
  4. a sołtyska z dolny półki nie może tam mandatów wlepiać?

   Usuń
  5. Sołtyska to wlepi jak się będziesz tam wlókł poniżej 70, bo ona jest za tym żeby przynajmniej 70.

   Usuń
 3. Nie rozumiem o co chodzi sołtysce - chce żeby się tam poruszać przynajmniej 70 km/h. No to przynajmniej tyle się poruszają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wloką się 50 kilometrów na godzinę.Musowo musi być przynajmniej 70.

   Usuń
 4. Sołtyska nie ma innych problemów, to szuka dziury w całym. Niech Pani Sołtys zajmie się zalegającymi śmieciami i niewykoszonymi rowami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czym różni się droga na mieleckiej a droga przez Górną- przez którą mieszkańcy mają chodnik prawie w całości z obuch stron. Trzeba jak (prawie) wszyscy wiedzą jechać 50 (zdarzają się przypadki nadgorliwych co jadą 30,40), tylko mieszkańcy K.Górnej, którzy wjadą między odcinkowym pomiarem jadą ile chcą i się śmieją. Ciekawe czy nasz włodarz ("gospodorz" terenu w tej sprawie przeprowadzał jakiekolwiek konsultacje z zarządcą drogi. Prywatnie sami ludzie związani z drogówką wyrażają opinię iż powinno tam być ograniczenie do 70 (może 50 tylko od szkoły do kościoła). No ale państwo musi zarobić tak zdecydowali POpaprańcy, a nasza drogówka "przez" K. Górną nie długo zostanie chyba zredukowana. Ciekawe co na to sołtys Michał K.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teee kolego ten odcinek uruchomili od marca więc to już PiSdzielce uruchamiały. pan poseł był nawet na poświęceniu tej instalacji.

   Usuń
  2. Panocku odcinkowy miał być uruchomiony przed wyborami parlamentarnymi, ale te z PO jak niewiesz się wstrzymali ponieważ bali się że przegrają i nawet to niepomogło. Tak że to jest świnto i cała prawda.

   Usuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.