piątek, 12 sierpnia 2016

Sołtys Karkut siem pochwalił


Znani jesteśmy z tego, że potrafimy przywalić każdemu i to do tego stopnia , że wyrzucają nas z kręgu  znajomych. Całe szczęście że tylko na facebooku. ;)

Jednak mimo usilnych starań, nie jesteśmy wstanie przebić sołtysa Michała Karkuta, który jak nikt inny, potrafi zrobić selfie i to telefonem stacjonarnym.

Przesadzam?

Oddanie przez radnego Piotra Panka diety na cele społeczne Pan Michał skomentował tak:Aż strach pomyśleć, jakim instytucjom sołtys pomaga bez zbędnego chwalenie się.

16 komentarzy:

 1. Spytaj się Maglu wiceburmistrza Marka Gila.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kierdziołek jak był bez-radnym rozdawał z buta na lewo i prawo. Teraz czepia się Panka, bo ktoś musi kształtować młode pokolenie. Aldonkę też wpuścił w maliny. Jak w 'Ojcu Chrzestnym'. O tak my Polskę walczyli!

  OdpowiedzUsuń
 3. Szybciutko przeleciałem listę tych co wyrzucili że może jednak się mylę ale jednak nie:)
  Ala jaja ale jaja ale jaja :)))

  Brawa dla Piotrka Panka, super gość, szkoda że o żadnym innym tego powiedzieć nie można choćby się bardzo chciało.

  OdpowiedzUsuń
 4. Radny bardzo klarownie opisał całą sytuację. Ma świadomość, iż ostatnio ze względu na koniec edukacji ;) trochę się opuścił w swoich obowiązkach, wiec pieniądze publiczne przekazuje na cele publiczne. I nikt mu nie zarzucić, że bierze kasę, a nic nie robił. Niestety niektórzy radni na tej zasadzie (nie robiłem = dieta mi się nie należy) musieli by comiesięcznie oddawać wynagrodzenie. To nie pierwsze i podejrzewam nie ostatnie takie zachowanie z Jego strony. Tu trzeba bić brawo i naśladować, a nie obrażać się i zazdrościc

  OdpowiedzUsuń
 5. Chwali to się radny Panek. i nie jest to ładne. Karkut ma rację.

  OdpowiedzUsuń
 6. A Magielku to nie Superman? Też rozdaje na wszystkie strony Świata.
  Temu dołoży, tamtego coś przypnie i ma swoich ulubionych. Normalnie PCPR i PCK w jednym.

  OdpowiedzUsuń
 7. Radny Panek nie wywiesil plakatów na rynku tylko napisał post z tą informacją na grupie fb dla mieszkańców Kolbuszowej Dolnej. Chwalenie się? Zamiast zastanowić się czy można by jeszcze dołożyć się do tej inicjatywy to licytujecie się czy jest czy nie jest chwalipiętą-Przerażające.

  OdpowiedzUsuń
 8. Funkcja radnego powinna być społeczna w szczgólności dla tych naszych bizmesmenów. Ciekawe ilu by stawało w szranki do wyborów? Ciekawe co zrobili by Ci "niezastąpeni" z naszej rady.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a kto za darmo będzie chciał coś robić dla takich ludzi jak te narzekające kolbuszowiaki? za 1000 miesięcznie? to również śmieszne.

   Usuń
  2. A co radny Kolbuszowski oprócz tego, że jego ręce służą jako maszynka do głosowania i do bicia brawa- wiadomo komu. Ilu zabiera głos na sesji a jeżeli już to z jakim skutkiem? Prawdziwch społeczników by znalazł, jednak by startować do wyborów trzeba wstąpić do jednego z tych na górze- dygnitarzy.

   Usuń
 9. Bucnesmanów w radzie jest kilku,np Frycowy, który jednocześnie nas i nasze dzieci ochrania za nasze pieniądze. Jaja jak berety ale tym nikt się nie zajmie bo towarzystwo zastraszone i króluje konformizm. Rączka,rączkę itp,itd...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Załóż firmę ochroniarską, weż swojego podpitego sąsiada i ojca po zawale bo będzie miał dofinansowanie z PFRONu i ochraniaj. Ja wolę Fryca.

   Usuń
  2. Pewnie to rada wiernego zastępcy Józefa wierny.

   Usuń
 10. Dokładnie a byli i tacy radni co nie mieli czasu na posiedzenia bo byli zajęci swoimi biznesami że nawet chwili czasu nie mogli wygospodarować - co nie przeszkadzało im wyciągać rękę po dietę.... to jest dopiero żenujące... przecież im się należy a funkcja była im potrzebna żeby być wyżej w hierarchii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby zarządzać firmą wcale nie trzeba siedzieć w biurze. Żeby być radnym wcale nie trzeba być na sesjach. Kaczyński w sejmie ciągle nieobecny a rządzi krajem pełnym idiotów. Da się?

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.