czwartek, 1 września 2016

Bumistrz Zuba z pochodniąMamy już kolejne, 129 miasto siostrzane- Mátészalka . Burmistrz Zuba pojechał podpisać umowę na Węgry (ta z Kolbuszowej już nieważna?).

Co tam dokładnie robił- nie wiadomo , ale zabawił chyba dobrze, i wypoczęty wrócił do uciążliwych, żmudnych urzędniczych obowiązków w Kolbuszowy.

zdjęcie- UM kolbuszowa
Swoją drogą, nasz drogi burmistrz (jak widać na zdjęciach) był niezwykle wyluzowany.Może dlatego, że na Węgrzech nie było redaktora Pawła Galka z Super Nowości?

A mnie zastanawia, czemu to "siostrowanie" ma służyć? Jakie z tego my mieszkańcy mamy korzyści?
Przecież, wszystko to może być prowadzone na poziomie stowarzyszeń. Po co nam do tego urzędniki z papirami podróży służbowej w kieszeni?7 komentarzy:

 1. Ależ ty Maglu naiwny jesteś. Który urzędnik zrobi coś za darmo ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a czemu urzędnik ma robić coś za darmo? za darmo to pracują wolontariusze.

   Usuń
 2. Władza się bawi... już się całkiem w dupach poprzewracało.... burmistrzowi już też sodowa do głowy uderzyła i to bardzo wiele osób już widzi :( tylko festyny, dożynki, przecinanie wstęg, puste obietnice i kłopoty z pamięcią.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak się spędza wakacje za friko jeszcze urlop wypoczynkowy zostanie - bo przejadł się na dożynkach to trzeba się zrelaksować .

  OdpowiedzUsuń
 4. Pojechał i dymi. To chyba w ramach walki z gryzącym dymem u siebie w mieście.

  OdpowiedzUsuń
 5. No gdzieś już o tym czytałem. Ale tutaj jest bardziej zrozumiale. Polecam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Podobno podróże kształcą, tylko dlaczego za nasze piniondze. PISeł fruwał po Koreach i Kazachstanach, czy Uzbekistanach (jak sam się chwalił), Kardysia, Romaniuk wkręcił w Afrykę, sam latając dwa razy w roku do US of... A Ja za swoje bujam w obłokach i mam władze w poważaniu.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.