czwartek, 15 września 2016

Głowa psuje się od Zuby


Wielu mieszkańców Kolbuszowej, zastanawia się, skąd tyle błędów w dokumentach Urzędu Miasta, że co raz przyczepiają się do nich poloniści, RIO,  KIO a nawet Magiel, któren jest tylko po szkole zawodowy.

Wszyściutkie urzędniki z wykształceniem wyższem, i takie błędy- co jest?

Aliści...
Strach się bać.

8 komentarzy:

 1. nie wiedziałam że jest coś takiego jak wykształcenie wyżesze, chyba wyższe Maglu :D innych błędy się widzi ale swoich to już nie???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty jak widzę dużo większe masz braki skoro nie wiesz,że zdanie rozpoczynamy wielką literą. Mam nadzieję, że nie jesteś jakąś mocno zakompleksioną nauczycielką, a poczucia humoru, które jest świadectwem inteligencji to już u ciebie na pewno nikt nie znajdzie.

   Usuń
 2. Maglu\Wiącku właśnie zostały wydrukowane twoje wypluciny .Sprawa zostanie skierowana do Prokuratury jako pomówienie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomówienie urzędniczku to chyba to, że wszyściureńkie w gminie macie wyższe - nawet niż sołtys najwyższy wykształcenie?

   Usuń
  2. Straszak to się przedstaw , albo nie strasz bo się os..sz .

   Usuń
  3. To aż tyle macie do ukrycia że Maglowi chcesz klawiaturę zamknąć? Spróbuj tylko - narodzi się nowy...i zacznie od zamieszczenia twojego zdjęcia. Więc daj se d. siana.

   Usuń
  4. Co ten Wiącek Ci się tak śni na okrągło

   Usuń
 3. Po co organizować w gminie przy naborze jakieś konkursy skoro wiadomo z góry kto będzie zatrudniony. I dlatego takie efekty.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.