wtorek, 13 września 2016

Koltex przy ulicy Zielonej będzie rozbudowany?


Po Kolbuszowej krąży lista z protestem do burmistrza Zuby.Zakłady tego typu, mogące znacząco wypływać na środowisko naturalne  w najbliższym otoczeniu, zwykle umiejscawia się na obrzeżach miast. Dlaczego u nas w Kolbuszowej,  ma to być w samym środku gęstej zabudowy mieszkalnej?

Co ciekawe ulica Zielona to okręg wyborczy Józefa Fryca, a Kilińskiego Stanisława Mazura.
Obaj z komitetu Wyborczego Wspólna Inicjatywa.Dlaczego milczą i nie chcą pomóc mieszkańcom?

Jeszcze niedawno, Fryc atakował burmistrza, że świąteczne dekoracje są zawieszone na drzewach nierówno.Dlaczego teraz milczy?
W czwartek kolejna seja Rady Miejskiej. Warto przyjśc i zobaczyć kto naprawdę (i jak) dba o nasze interesy.8 komentarzy:

 1. Do jakiego komitetu należał poprzedni właściciel?

  OdpowiedzUsuń
 2. Poprzedni właściciel to Serafin - najbliższy Fryca, plakaty wyborcze na jego posesjach itd. Jest możliwe że pan Józef zatrzymał się na Pakfolu i myśli że wciąż tam jest Pakfol i dlatego milczy?

  OdpowiedzUsuń
 3. Mieszkam kilkaset metrów od zakładu Koltexu i od kilku tygodni "buczenie" słychać cały dzień - zwłaszcza w nocy jest to uciążliwe :/

  OdpowiedzUsuń
 4. To jest tylko frycowanie mieszkańców. Czekaj taka latka.

  OdpowiedzUsuń
 5. A zanieczyszczenie powietrza ? Nieraz "cuchnie chemią" nawet w dalszej odległości od tych dwóch zakładów,kiedy wiatry mocniej wieją. Przecież to rozprzestrzenia się na całe miasto i okolice. Jak można pozwalać na dalszą rozbudowę ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Maglu nie istnieje Stanisłow Mazur i chyba chciałeś napisać że dekoracje są zawieszone nierówno bo napisane słowo: "zawieszona" nijak tam nie pasuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Jestem pod wrażeniem fachowej analizy. Właśnie poszukuję korektorka, poprzedni wytrzymał tylko miesiąc. ;) Praca w przyjemnej atmosferze, za darmo, czasem tylko coś w na talerz wielbicielki rzucą.
   Proszę o kontakt- kolbuszowskimagiel@gmail.com

   Usuń
  2. Dziękuję za propozycję, niestety nie jestem zainteresowana. Byłam po prostu ciekawa czy sam piszesz bezbłędnie skoro wziąłeś się za wytykanie błędów innych i wyszło jak wyszło. Mimo wszystko dziękuję za propozycję.

   Usuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.