środa, 7 września 2016

Pensjonat w Przedborzu

Gdzieś tak od 2-3 lat wałkowana jest sprawa powstania pensjonatu, domu seniora, spokojnej starości w Przedborzu. Rada Miejska przegłosowała stosowne uchwały, powstał plan zagospodarowania tego terenu , umożliwiający rozpoczęcie budowy.Wszystko idzie jak po sznurku, z drobnymi  zawirowaniami jak chociażby przebudową prywatnej drogi na tym terenie.

Wszystko wygląda normalnie.

Aliści...

 nikt (?) nie wie kto jest tajemniczym inwestorem.Zapytani reagują nerowo, tajemniczo się uśmiechając.

W przypadku budowy od podstaw takiego biznesu, inwestorowi zależy na jak największym nagłośnieniu,aby przyciągnąć od razu jak największą rzeszę chętnych.

Dlaczego w Kolbuszowej panuje na ten temat taka cisza?

Ktokolwiek wie, proszony jest o kontakt- kolbuszowskimagiel@gmail.com

8 komentarzy:

 1. Maglu Ty z Przedboża. Starość się zbliża, to i miejsce sobie trzeba zarezerwować. Ale urna trzeba zapłacić, a nie szukać koneksji!

  OdpowiedzUsuń
 2. ZDAJE SIĘ, ŻE WOJEWODA DWA RAZY UWALIŁ UCHWAŁĘ RADY W SPRAWIE UCHWALENIA PLANU, MOŻE ZA TRZECIM RAZEM SIĘ UDA:) ZA TO W RANIŻOWIE LADA MOMENT PEWIEN OFICJEL ZACZNIE BUDOWĘ DOMU SPOKOJNEJ STAROŚCI:( A MOŻE I DWÓCH...

  OdpowiedzUsuń
 3. eeee nuuuuuudny temat. weź dopier..ol komuś!

  OdpowiedzUsuń
 4. ktoś mówił o konotacjach z Krosnem czy też Jasłem?

  OdpowiedzUsuń
 5. Po co w Raniżowie budować dom starców za 3lata budynek po gimnazjum będzie pusty,może go gmina przekształcić dla potrzeb starszych , samotnych mieszkańców by nie hulał po nim wiatr.

  OdpowiedzUsuń
 6. Budynek po gimnazjum w Ranizowie do zagospodarowania przez Szkole Podstawowa jesli bedzie 8 klas.Przedszkolaki i 4 klasy w budynku podstawowki,a 5-8 w obecnym gimnazjum.Dokad maluchy beda gniezdzic sie w tym zagrzybionym budynku na ul.Wolskiej?

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie udaj że się tak martwisz o dzieci ,bo dzieci mają tam full wypas,a grzyby będą rosły po deszczu ,ale w lesie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziwne to ze tego grajdolka naWolskiej w Ranizowie nie zamknal sanepid lub straz pozarna.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.