wtorek, 25 października 2016

I po ptokachCzyli jednak mieszkamy Europie Wschodniej..
Przyszła tylko garstka ludzi, tylko ci co musieli.Czyli pielęgniarki i miejscowi politycy.Lekarze przezornie zostali w swoich gabinetach.
Reszta przygięta do ziemi, z roku na rok coraz bardziej.

 więcej - kliknij tutaj
zdjęcie- Paweł Galek- Super Nowości
Na koniec wyszedł starosta Kardyś i zagonił towarzystwo do kurnika.

Za dobry obiad w Galicji podpowiem co należało/należy zrobić, aby oddział położniczy pozostał.

36 komentarzy:

 1. Lekarze zostali bo nie mieli urlopu a nie wolno dobrowolnie opuszczać miejsca pracy nawet na protest ... dziwne ze inne pielęgniarki nie wsparły koleżanek położnych to jest właśnie kolbuszowa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No taaaak, nie mieli urlopu! przecież nie mogli wziąć sobie wolnego, dowiedzieli się o proteście 5 minut przed dziewiątą!
   Pokazaliście, szanowni lekarze, gdzie macie pielęgniarki i pacjentów. Aż dziwne, bo to przecież wasza kasa, nie zasługujecie na nią.I też nie będzie w związku z tym tak szybko spływać do waszych kieszeni.

   Usuń
  2. Na ile zmian pracują lekarze
   Jedna zmiana była w pracy a dwie gdzie?
   Szukały już pracy w innych szpitalach?
   To się nazywa solidarność.
   Ipomyśleć ludzie wykształceni ,a na ulicę nawet boją się wyjść,bo im chleba braknie.

   Usuń
  3. Inne pielegniarki charują na oddziałach i w politykę sie nie bawią!!!

   Usuń
  4. Harują harują - za chwilę ani się obejrzą to właśnie dlatego że tak się zachowały będą sobie spokojnie siedzieć w chałupie na bezrobociu. Bo i im grozić może to samo co dziś położnym.
   Pokazała się kolbuszka w całej k-rasie. Kardyś rulles Strzeczyk i Chmielowiec też. A gdzie was za to mają - i słusznie to się już nie dziw.

   Usuń
  5. Ta polityka wkoncu i panią dopadnie dziś ginekologia jutro kolejny oddział także gratuluję wzajemnego hejtu w środowisku medycznym ...obudzcie się ludzie dopóki strzelczyk będzie dyrektorem nic się nie zmieni ten gość nie ma za grosz przyzwoitosci by sam odejść

   Usuń
  6. jakby im oddziały zamykali to by tyłki ruszyły.

   Usuń
 2. Dzisiejszy dzien, ,,masowy protest mieszkańców powiatu" był zgoda na likwidacje oddziału i prywatyzacje szpitala. Ciekawi z kim i u kogo Chmielowiec z Kardysiem załatwili sobie takie poparcie dla swoich planów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szpital sie konsoliduje kolejne protesty przeciw dyrekcji juz niebawem

  OdpowiedzUsuń
 4. galicja kiedy i o której godzinie- maglu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O chyba jaki poseł chce skorzystać z dobrego obiadu

   Usuń
  2. Jak gdzie jak galicja? Masakra. Już mi się nie chce jeść

   Usuń
 5. można podać kto z polityków był obecny, to ważne bo chyba nielicznym chciało się przyjść

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie koniecznie podać bo nie po to chłopy przyszły żeby tego przy kolejnych wyborczych urynach nie pamiętał tłum.
   Ale mimo to szacun - naprawdę! bo nawet ordynator sam nie przyszedł i inni lekarze żon nie wysłali ani rodziny dalszej bo co sie bedo pchać bez tych paru groszy funkcyjnego z bidą bo z bidą ale przeżyją.

   Usuń
 6. Tak tu kazdy będzie narzekał w chałupie ,ale swoich 4 liter nie ruszy ,kazdy patrzy by kto inny odwalił robotę to później się pochwali jaki to był zatroskany,co nie narobił .
  Mówią ,ze na wsi ciemni ludzie i dzieci gorzej sie uczą ,ale widać ,ze w mieście ciemnota jeszcze większa
  Kilkadziesiąt osób to nawet rodziny i znajomi pracowników szpitala nie przyszli nie mówiąc już o mieszkańcach miasta
  No ale likwidują jeden oddział to pracownicy pozostałych się cieszą ,ze to nie ich i mają resztę w głębokim poważaniu.
  ale przyjdzie kryska na matyska i w niedługim czasie oni też bedą jęczeć.
  Siła jest w jedności ,anie gdy kazdy sobie rzepkę skrobie
  Rozum mi mowił ze tak bedzie jak było,ale głupi człowiek chciał wierzyć że chociaż część ludzi myśli o przyszłości dla swoich wnuków ,prawnuków,dzieci.
  Rzadzący powiatem chyba pękają ze smiechu że mają takich baranów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. barany rzadzą a owieczki beczą , jaki pan tak kram
   bedą wybory to dalej będa ludzie głosować na nich a moze czas najwyzszy odciac im koryto , ludzie cieszą się bo chodnik mają to woz strażacki ale nie kupił za swoje
   czas na zmiany na ludzi wykształconych dobrych zeby nas reprezentowali bo z tego kurzaja to cała polska i zambia się śmieje . przed tym protestem to przkupywali ludzi ponoć po 10 zł im dawali

   Usuń
 7. Garstka osób ponieważ każdy w pracy.Strajk we wtorek i to o 9 rano,myślę ,że niedziela czy sobota przyniosła by większe poparcie mieszkańców

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w sobotę czy niedzielę było by to samo ,a to dzień wolny ,a to do kościoła trza pójść a to do sklepu . Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek .
   to jest kolbuszowa nie Warszawa,gdzie jest zbieranina z całego kraju i potrafią się upominać o swoje prawa i zjednoczyć.
   I z tym każdy w pracy o 9 rano to też nie zła przesada,bo mało to emerytów ,bezrobotnych ,rencistów i innych nie pracujących .Ulice nie świecą pustkami od 8 do 16 godz.

   Usuń
 8. Trąbiałeś i trąbisz Maglu o tych na prawdę strasznych dla naszego miasteczka nieszczęściach, ale niestety, każdy czy Ciebie czy Korso ma tam gdzie światło nie dochodzi.

  Wygląda na to, że piszesz sam do siebie.

  Skończ Waść. Nie opłaca się. Nie te czasy na ruchy miejscowego czy ogólnokrajowego patriotyzmu. Taki kraj, taki naród. Nie ważne kto rządzi, czy pis, czy po. W tym momencie pokazujemy jacy to my jesteśmy, obojętni. Szkoda słów.
  Chętnie bym poszedł, ale sam leżę w tym szpitalu i niestety jestem przykuty do łóżka.

  Kolbuszowa wybrała. Nie urzędnicy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Magiel nie pisze sam dla siebie bo nawet ty go czytasz czego sam nie zauważyłeś
   Kolbuszowa nie wybrała ,referendum nie było.
   Leczenie ci jak widać szkodzi ,może rehabilitacja pomoże.

   Usuń
  2. ludzie, którzy czytają Korso czy Magla powinni zareagować i wyjść na ulicę. Taka jest różnica. Co, pewnie byłeś w pracy? Jakie masz uzasadnienie? A Kolbuszowa wybrała, bo nie wyszła na ulicę. Poddała się. Urzędnicy się podpisali. Wygrała większość. W tym przypadku to porażka.
   Więc gdyby ludzie wyszli, to Magiel odnotowałby sukces tym, że ściągnął ludzi. Czytaj ze zrozumieniem.

   Usuń
  3. Zestawienie Magla z korsem ... Magiel to Twoja największa porażka.

   Usuń
  4. Do gościa z 21.51
   Chyba na pielęgniarce.

   Usuń
 9. Gdzie byl Strzelczyk i Chmielowiec ? podobno schowali sie przed poloznymi i telewizją do kurnikaj,starosta prosi o azyl w Zambii/po migowemu/

  OdpowiedzUsuń
 10. Panie Starosto co za elokwencja,gratuluję dykcji,może to wirus zambijski?

  OdpowiedzUsuń
 11. Ludzi by dopisało gdyby protest odbył się w niedzielę, ale niestety na tygodniu trzeba pójść harować po tą jałmużnę kolbuszowską. Jednakże wiadomo że tym dniu starostwo jest zamknięte a Kardysiowi pasuje pójść się pomodlić- tylko nie wiadomo po co. Więc protestujący mają pójść pod kurnik.

  OdpowiedzUsuń
 12. One feet at the grown.
  Jedną stopą w grobie, ale kijeckiem wyma-chujom.

  OdpowiedzUsuń
 13. Masz rację Maglowniku.
  Ten niewzruszalny od lat to może i głupi nie jest,ale,że jest wyjątkową świnią i manipulantem to widać wszędzie. Podobno goofno to zawsze po wierzchu pływa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli manipuluje to tylko tymi którzy sobie na to pozwolą, nieobecność na proteście lekarzy, pielęgniarek i ich rodzin pokazała że kto wie na ile może sobie pozwolić. Więc i sobie z Kardasiem pozwalają.

   Usuń
 14. nie mają chłopy pomysłu na rządzenie, widzą tylko siebie i swoje rodziny, prawda Panie Starosto?

  OdpowiedzUsuń
 15. Jeszcze przyjdzie koza do woza
  Ci co dążą do rozwalenia oddziału którego nie budowali nie są już pierwszej młodości

  Czy u włądzy czy nie to starość przyjdzie i będzie potrzeba opieka zbliżona jak dla niemowlaka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słusznie. Tylko opiekę Zdziecinniałym starcom zapewni geriatria a nie położnictwo i ginekologia. A rehabilitacja być może niektórym pomoże opóznić stan zdziecinnienia

   Usuń
 16. ...dziwny kraj a wystarczy raz na kilka lat zmienić władze w wyborach , to jedyny moment aby pokazać im czerwoną kartkę a nie teraz płakać nad rozlanym mlekiem ps. jak by do kolbuszowskiego szpitala zapukał profesjonalizm reakcja ludzi była by inna ,,makumba ska,,

  OdpowiedzUsuń
 17. Od wielu lat wiadomo, że ten gość w szpitalu to likwidator. Wcześniej zlikwidował kilka dużych firm. Personel w szpitalu wybrał jednak wyścig szczurów i wzajemne podgryzanie się, zamiast zabrać się za tego co szczury drażni. Teraz to już po ptokach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gość nie zrobi nic i nie robi bez zgody i oklasków organu prowadzącego więc dajcie spokój, nie wieszajcie cygana gdy kowal zawinił.
   Dajecie sobą pomiatać to wami pomiatają i śmieją się wam prosto w gęby bo już nie chcę napisać że wam plują a gadacie że deszcz pada. Mogliście zaprotestować i nie wykorzystaliście szansy. Trudno. Na florydzie ciepło słonki i ludzie się do was uśmiechają. Z politowaniem. bye bye

   Usuń
 18. Kolbuszowa wybrała. Wyraziła zgodę na likwidacje szpitala, nie oddziału ale szpitala w tej formule prawnej. Dalsza droga to prywatyzacja i na to wyraziliśmy zgodę. Kolejny raz Chmielowiec, Kardys pokazali nam gdzie nas maja.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.