czwartek, 6 października 2016

Protest przed domem posła Chmielowca?

Przez cały okres rządów PO, PiS twierdził że "aborcja" to temat zastępczy, i że Tusk używa go do zasłaniania bajzlu, który ma za sobą.Po jaką więc cholerę teraz  sami to odgrzewają?

Temat podejmuje też Korso Kolbuszowskie, ale trochę z dziwnej strony.Przedstawiają dwie panie z Kolbuszowej które protestowały jedna w Rzeszowie , druga Krakowie.


Korso w swoim stylu ślizga się po temacie.
Dlaczego jednak nie ma wywiadu z Naszym Umiłowanym Posłem Zbigniewem Chmielowcem który narobił tego bigosu?
Chętnie dowiem się dlaczego skasował projekt obywatelski, a do dalszych prac przesłał tylko pisowski?

Może Panie opisane w Korso Kolbuszowskie, zrobią jaki protest przed domem posła Chmielowca?

19 komentarzy:

 1. PiS stworzył najgłupszy rząd w historii i mają w składzie posłów tak wielu tumanów że to nie wróży Polsce nic dobrego.
  Pan Zbigniew nie jest w stanie nic ciekawego powiedzieć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się pytam, a który rząd był OK?

   Usuń
 2. Mógłby powiedzieć że placki zimniocone były wyjątkowo dobre w tym roku i że występy amatorskich teatrzyków ubawiły go setnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Można domniemywać ,czy nowo tworzona formacja nie dostanie oprócz już wymienianych zadań jeszcze jednego mającego na celu obronę wszystkich kobiet przed posłami

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli mniemasz, że powstaje nowa formacja to lepiej przestań mniemać i zajmij się sprzątaniem kolbuszowskich plantów. Więcej efektów z tego będzie.

   Usuń
 4. Magiel jest niedoinformowany, bo PIS nie przedstawił żadnego swojego projektu natomiast większością swoich głosów odrzucił projekt obywatelski Stop Aborcji (500 tys. podpisów). Posła Chmielowca nie było wśród 32 odważnych z PIS, którzy zagłosowali (wbrew prezesowi) za skierowaniem projektu do dalszych prac. Teraz pikietować powinni rozczarowani wyborcy, którzy liczyli na katolickie sumienie posła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co PiS przyjął wiekszością głosów i skierował do komisji?Przeciwko czemu był czarny protest?

   Usuń
  2. PIS w tej kadencji nie przedstawił żadnego swojego projektu w sprawie aborcji. Dwa tygodnie temu Sejm skierował do komisji projekt obywatelski autorstwa Instytutu Ordo Iuris. Niestety po czarnym proteście większość PIS w tym nasz poseł Chmielowiec dokonała zwrotu o 180 stopni.
   http://www.ordoiuris.pl/oswiadczenie-instytutu-ordo-iuris,3886,i.html

   Usuń
 5. Maglu-Jaśku pochwal się jak woziłeś Chmielowca na przyczepie na zmianę z Frycem. Przytocz pozostałe wpisy,które pousówałeś Za mało profitów zebrałeś i dziś go wyśmiewasz? COOL!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fryc ma przyczepę i nie dziwne że chce zarobić. To co piszesz stawia Chmielowca w jak najgorszym świetle dlatego w Kolbuszowej jego wynik był jaki był. Zdaje się że chciałeś komuś innemu dowalić. Pan Poseł Ożóg - jego cenię za niezmienność poglądów od lat bo nie lawiruje - czyta bloga i już ma jasność w temacie co do kolegi z partii.

   Usuń
  2. Maglownik tłumaczy dlaczego ma żal do Bynia. Brak prostolinijnych,przejrzystych działań. Skąd my to znamy? Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek.
   A frycowych należałoby pałą,pałą i troszeczkę wody. A Tatarów też pogonić i do roboty,a nie tylko o siebie dbać pasibrzuchy!

   Usuń
 6. PiS tego nie odgrzał nie wprowadzaj niedoinformowanych w błąd.Zanim napiszesz poczytaj!

  OdpowiedzUsuń
 7. No wreszcie na jedynce w korsie ktoś dokładnie ogolony nie to co tydzień temu.

  OdpowiedzUsuń
 8. mam Magiel pytanie - dlaczego nie krytykowałeś Korsa wcześniej, za "starego" redaktora naczelnego? Przypadek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest przypadek. Z redaktorem piłem wódkę i strzygliśmy razem owieczki.

   Usuń
  2. Koń by się uśmiał.
   Z takim sinym okiem to Ty Magiel długo nie pociągniesz.

   Usuń
 9. Dwie protestujące kolbuszowianki pod domem posła nie zrobiłyby wielkiego wrażenia, chyba żeby po takim przykładzie z góry (że jednak można głosować PRZECIW ustawie zakazującej aborcji i nie zostać od razu ukaranym ekskomuniką) inne kolbuszowianki też odważyłyby się wyrazić swój sprzeciw w tej kwestii nie bojąc się potem iść do spowiedzi. Kto wie, może nawet uznałyby, że wcale nie muszą się z tego spowiadać?

  OdpowiedzUsuń
 10. Ta lot tej to bym lapki tzrymal przy sobie

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.