środa, 26 października 2016

Referendum w sprawie pozostawienia oddziału ginekologiczno-położniczego w Kolbuszowej- uaktualnione

Zarząd Powiatu Kolbuszowskiego

ul. 11-go Listopada
10 36-100 Kolbuszowa

  Powiadomienie o przeprowadzenie referendum

My, niżej podpisani, posiadający prawa wyborcze w powiecie kolbuszowskim, powiadamiamy o zamiarze przeprowadzenia referendum w sprawie nielikwidowania oddziału położniczego w kolbuszowskim ZOZ.
Pytanie referendalne:

Jestem za pozostawieniem oddziału ginekologiczno-położniczego w ZOZ Kolbuszowa:

1) TAK
2) NIE

Na pełnomocnika wyznaczamy .........  (telefon kontaktowy....)

Do wniosku dołączamy 30 wydrukowanych na nasz koszt ogłoszeń. Prosimy o wywieszenie ogłoszeń w miejscach zwyczajowo do tego przyjętych.
----------------------------------

Do pobrania:
 wniosek- kliknij tutaj
 ogłoszenie- kliknij tutaj


Powiadomienie należy wydrukować wypełnić, podpisać , wyznaczyć pełnomocnika. Do tego dołączyć 30 egzemplarzy ogłoszenia. To należy zanieść jutro rano do starostwa, kopie ogłoszenia dać radnym przed sesją.

Następnie należy przystąpić do zbierania podpisów. Trzeba  skompletować około 5 tysięcy głosów poparcia.

Udzielenie poparcia następuje na kartach, na których zamieszczono informację o przedmiocie planowanego referendum oraz o tym, że udzielonego poparcia nie można wycofać. Karta zawiera także dane inicjatora referendum, które ujmuje się w powiadomieniu. Udzielający poparcia podaje na karcie swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer PESEL, potwierdzając powyższe dane własnoręcznym podpisem.
 wiecej- kliknij tutaj


27 komentarzy:

 1. Przecież mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego juz wypowiedzieli sie we wtorek gdzie maja oddział szpitalny i cały szpital. Maglu, nie zrozumiałeś wypowiedzi mieszkańców? Powiedzieli w ...D...pie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W depie to może ty masz. Niech zorganizują referendum to Kardysiowi i jego poplecznikom szczęka opadnie. I niech tylko ludzie wiedzą kto z tych jego przydupasów zagłosuje za likwidacją to na wyborach odwdzięczymy się. Więc radni pomyślcie zanim jutro łapkę podniesiecie a tego monarchy może już nie bójcie się.

   Usuń
 2. Magiel szkoda Twojego wysiłku i czasu. Tu się wszyscy prędzej wiesz co niczym podpiszą.
  Każdy ma taką władzę na jaką zasługuje, pamiętaj.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przyszli bo poszli do roboty. Ilu jest takich którzy wzieliby wolne żeby zaprotestować???????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ich żony też poszły do roboty bo obiad trzeba gotować w domciu.Ale po co się narażać.
   Ilu jest takich co nie przyjdzie we własnej sprawie? na ginekologii wszyscy lekarze. Nie szukaj usprawiedliwienia na skandaliczne olanie sprawy.

   Usuń
  2. Dobrze wiesz że Większość ludzi to nawet nie wiedziała o co chodzi nawet tych z KOLBUSZOWEJ nie mówiąc już o prowincji.
   Wszędzie tylko porodówka porodówka ,ato KŁAMSTWO bo nie tylko porodówka,średniowiecze wraca ,to w zadupiu PODKARPACIA kobiety mają być bez opieki zdrowotnej,bo elyty będą sie rehabilitować a biedaki zapierda....za miskę ryżu .
   no a lekarz to żonie poród odbierze ,to po co pójdzie ,100zł od pacjenta by przeleciało

   Usuń
  3. Główną winę informacyjną, ponosi tutaj Korso Kolbuszowskie.

   Usuń
  4. odwal się od korso ,to nie ich obowiązkiem jest robić spotkania z mieszkańcami i informowanie o planach.
   atak na marginesie to radni pewnie za pierdzenie w stołek zarabiają wiecej niż panie w Korso,co pewnie pracują na umowie o dzieło ,albo za najniższą krajową.

   Usuń
  5. ale za to som największe w mieście wystarczy popatrzeć
   śmiech na sali
   co do radnych masz rację ale sami sie nie wybrali

   Usuń
  6. Nie dzwcie sie że te kobity nic lub niewiele napiszą w ważnych sprawach, skoro są na usługach tych "naszych" pożal się Boże dygnitarzy.

   Usuń
  7. Jak piły mleko i jadły same zdrowe rzeczy to i urosły.

   Usuń
 4. Zgadzam sie juz dawno powinni go zamknąć za to co sie tam działo. Konflikt miedzy personelem był nie do wytrzymania, nie mówiąc o lekarzach co lepsi odeszli. Rodziłam cztery lata temu i nigdy więcej bym nie popełniła tego błędu... to cud ze wszystko jest ok z dzieckiem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale zmyślasz.

   Usuń
  2. jeśli cię tak żle potraktowali to dlaczego nie podpiszesz się nazwiskiem i imieniem wtedy byś była wiarygodna bo tak to można szkalować każdego.

   Usuń
  3. pewnie to pisze jakis naganaicz z drugiej strony barykady albo przyszły inwestor

   Usuń
 5. Ja jestem przekonany że większość osób obawiało sie potancjalnych represji związanych z ustawieniem się za złą opcją wzgl. władzy i jej pochodnych
  Kolbuszowa to nie Wrocław

  Kto zna prawdziwe życie wie o co chodzi

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę ,ze to akurat bardzo dobre zadanie do odrobienia dla kazdego radnego powiatowego, aby zapytać suwerena czyli swojego wyborcę,jakie ma zdanie na temat likwidacji oddziału ginekologiczno-położniczego.
  Bo przecież jak można podnosić rękę za likwidacją,nie wiedząc co o tym sądzą ludzie którzy was wybrali.
  Dodam tylko że przed wyborami nie brakuje wam zapału i energii ,aby chodzić od domu do domu i reklamować swoje programy zeby to właśnie was wybrać,bo to wy bedziecie nas najlepiej reprezentować.
  Teraz właśnie nadeszła ta chwila kiedy okaże się czy leży wam na sercu dobro kobiet ,matek i dzieci,czy tylko własne interesy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Brawo Magiel! to trzeba było zrobić znacznie wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 8. Magiel pomóż a Twoja dobroć do Ciebie wróci.

  OdpowiedzUsuń
 9. Teraz pasuje żeby Magiel wystąpił jako trzech radnych, zebrał podpisy to znaczy sam podpisał się za mieszkańców no i wywalił dyrektora samozło a wy siedźcie w chałupie a doktory w prywatnych gabinetach z otwartymi kieszeniami. Już patrzeć na to nie mogę - kilka osób się zaangażowało, reszta olała.

  OdpowiedzUsuń
 10. PełO -nocnikiem zrobić Fryca z Romaniukiem, pchajom się oba na szkło, więc Kardysia ze Strzelczykiem wycisną jak cytrynę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Powodzenia dla Wszystkich w walce. Trzymajcie się.

  OdpowiedzUsuń
 12. Drogi Maglu problem w tym, że decyzja już zapadła. Na sesji to przegłosują i po frytkach o parę tygodni za późno reakcja. Pomimo iż chwalebna. Starosta powiedział, że jest za likwidacją, wyśmiał mężczyzn na spotkaniu i poszedł dalej piastować swoje stanowisko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w czyim imieniu STAROSTA to powiedział????
   Co on jest PANEM BOGIEM ,że "wydaje wyroki"

   Usuń
  2. Ciekawe na czym polega to jego piastowanie?

   Usuń
 13. niewola dopiero nadchodzi

  https://www.monitor-polski.pl/13167-2/

  OdpowiedzUsuń
 14. A może w referendum zapytać czy ch cemy by rodzące się dzieci były pozbawione opieki lekarskiej?Ludzie ogarnijcie się. Nie wszystko zależy od waszych chęci. Brak lekarza o wszystkim przesądza.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.