poniedziałek, 3 października 2016

Starosta zwolnił dyrektora szpitala!!!Na zwołanej w trybie nagłym sesji rady powiatu, starosta ... zwolnił dyrektora szpitala.
Internet grzmi od pochwał.

ZA TEN RUCH POWINIEN PAN ZOSTAĆ ODZNACZONY ORDEREM ODRODZENIA POLSKI!!!

W KOŃCU ZLIKWIDOWAŁ PAN PANUJĄCA W SZPITALU MAFIĘ POCZĄWSZY OD DYREKCJI AŻ PO KADRY, GDYŻ BYŁA TO JEDNA WIELKA ŚWITA, KTÓRA RAZEM Z LEKARZAMI ZROBIŁA SOBIE PRYWATNY FOLWARK.

NADSZEDŁ CZAS NA ZMIANY I KONIEC JUZ KRADZIEŻY PIENIĘDZY PUBLICZNYCH. CZAS PRZYWRÓCIĆ PORZĄDEK, POSZANOWANIE I SPRAWIEDLIWOŚĆ. POWINIEN PAN WZIĄĆ  SIĘ ZA OGROMNE PENSJE LEKARZY KTÓRE SĄ NICZYM Z HOLLYWOOD.

POGONIĆ TYCH ZAKICHANYCH PSEUDO SPECJALISTÓW PATRZĄCYCH NA LUDZI PRZEZ PRYZMAT PIENIĘDZY I SPROWADZIĆ MŁODYCH ZDOLNYCH, CHĘTNYCH DO PRACY I SZANUJĄCYCH PACJENTÓW ORAZ POZOSTAŁY PERSONEL ETC. PIELĘGNIARKI I FIZJOTERAPEUTÓW ITD.

WYRAZY SZACUNKU DLA NASZEGO STAROSTY I SIŁ DO DALSZEGO DZIAŁANIA BO TO DOPIERO POCZĄTEK !!!!POZDRAWIAM A TYCH ZŁODZIEI PRZED SĄD.


całość-kliknij tutaj


Tak było kilka miesięcy temu w Mielcu.Czyli można..

Kolbuszowski starosta Kardyś obiecał kiedyś że zwolni dyrektora Strzelczyka, ale jak to polityk ... siem rozmyślił.
Od dyrektora szpitala wymagał tylko tego, żeby było cicho, bez długów i  dużych pieniędzy ze starostwa.

Na oko szef lecznicy (jako tako) się z tego wywiązuje. Gdyby jednak do tego dodać obowiązek utrzymania podstawowych oddziałów, polepszenie jakości usług leczniczych, oraz chociażby miłą atmosferę w pracy, to byłoby chyba gorzej z oceną.Prawda?

Moim zdaniem, kolbuszowski PiS, który rządzi i dzieli w powiecie wszystkim, powinien zwołać walne zebranie swoich członków na kanapie w piwnicy w Galicji.
Tam powinni ustalić, jaka ma być przyszłość tego powiatu i jaką role ma w niej pełnić szpital.
Wtedy okaże się czy Pan Strzelczyk pasuje do roli szefa tej placówki, czy też nie.

Każde inne działanie to strata czasu.9 komentarzy:

 1. Dzisiaj PRIMA APRILIS? A moze Kardys nie jest juz starosta? Chmielowiec nie jest juz posłem? A moze Chmielowiec juz wyzdrowiał i nie bedzie juz sie badał, leczył, rehabilitował? A moze.......? Koniec świata. Narodziny nowej Kolby?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. masz dowody? Dawałeś? To idź na policję albo do prokuratury. za taki wpis możesz być pociągnięty do odpowiedzialności.

   Usuń
 3. W szpitalu naprawde źle sie dzieje

  OdpowiedzUsuń
 4. Zwolonić Dyrektora i co dalej?

  Przyjdzie nowy da podwyżki pielegniarkom . Dla każdego będzie dobry. I wszyscy będą zadowoleni
  Tylko skąd brać pieniądze na to wszystko to mądrego nie ma.
  Ubiegając mogę napisać, że w chwili obecnej na podkarpaciu nie ma chętnych na dyrektorowanie w niepewnych placówkach publicznych.
  Pisanie głupot bez znajomości faktów pozostaje tylko dyletantom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli jest, jak jest i lepiej nic nie robić?

   Tu potrzeba jest decyzja polityczna.Jeśli z punku widzenia rozwoju powiatu, ten oddział jest niezbędny, to należy go utrzymać bez względu na koszty.W szpitalu się "straci" ,ale zyska (na przykład) w podatkach od osiedlających się nowych mieszkańców.Inna sprawa, że szpital powinien być gruntownie zreformowany, pod nowe wymagania opieki medycznej .To jednak wymaga bardziej perspektywicznego,kompleksowego myślenia , zmiany programów zagospodarowania terenu, itp, itd. I tu następne pytanie: czy rządzący w powiecie są do tego zdolni?

   Usuń
  2. Te ekipy są za stare ( bez obrazy ) na tak dalekie modernizacje potrzeba młodych wykształconych ,którzy nie są w partiach albo dziećmi - rodziną obecnych ale to nie jest możliwe dziadki nie zezwolą choć by zatrata .

   Usuń
 5. ręka ręke myje :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Maglu jakie kroki podjąłeś jako bez-radny powiatowy?

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.