wtorek, 22 listopada 2016

Jeśli ktoś chce się kopać z koniemZałożę się o dobry obiad w Galicji, że starosta Kardyś z przewodniczącym Burkiem czując się już jak w kurniku, popełnili błąd, podczas procesu przepychania uchwały o likwidacji oddziału ginekologiczno-położniczego.

Otóż  Statut Powiatu Kolbuszowskiego, zawiera trochę dziwaczny wymóg.
Prawo jest jednak prawem, i jeśli do projektu  nie dołączono solidnego uzasadnienia wraz przewidywanymi skutkami społecznymi podjętej uchwały, to można i należy ją zaskarżyć .

Dla zasady.


18 komentarzy:

 1. Jako doświadczony urzędnik wskazujesz Maglu kolejny sposób podkładania nogi swym kolegom,a wystarczyło tylko przekonać ich w kuluarach. Picjantem z Komedii Powiatowej jesteś?

  OdpowiedzUsuń
 2. Potrzebna dobra zmiana !

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeczytajcie sobie "Motto życiowe radnego M. Burka" -Magiel Kolbuszowski.

  OdpowiedzUsuń
 4. A remont to nie byl za unijne kasy to jak to sie ma do 5 lat beez zmiany przeznaczenia czy 1milion starosta dal¿¿¿

  OdpowiedzUsuń
 5. zapamiętać, szczególnie nazwiska doktorów - podziwu godna jednomyślność!

  Za zmianami w statucie SP ZOZ rękę podniosło 15 radnych: Mieczysław Burek, Józef Kardyś, Ryszard Sukiennik, Jarosław Ragan, Wojciech Cebula, Stanisław Kopeć, Krzysztof Sochacki, Henryk Wojdyło, Marek Kuna, Zbigniew Ofiara, Jan Wiącek, Józef Prymon, Barbara Wojnas, Mieczysław Maziarz i Mirosław Karkut.
  Przeciwko byli: Karol Ozga, Grzegorz Romaniuk, Emil Wilk i Marian Hopek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te 15 nazwisk należało by wyryć na budynku starostwa do czasu wyborów. Z dopiskiem Odwdziczymy sie wam- suweren.

   Usuń
 6. Teraz jest kasa więc natychmiast podwyżka dla dyrekcji szpitala, starosty i jego zastępcy, całej bandy o przepraszam grupy szanownych rajców co głosowali za likwidacją. No i nie zapomnieć o tytule zasłużony dla Kolbuszowej i innym krzyżu do klapy dla każdego.
  W następnej kolejności Karkut Mirosław niech zagłosuje za likwidacją swojego etatu w szkole bo tam dopiero same straty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może radni gminni powinni się jakoś dyrektorowi odwdzięczyć za ten głos.

   Usuń
  2. Coś mu się dzieje z glowa

   Usuń
 7. Czy panowie radni dziś będą mogli spać spokojnie pozbawiając opieki kobiety naszego powiatu? Oby nie mogli k... a zasnąć. Co to jest za p...... e miasto a może wiocha. Niech wam te łapy odpadną i życzę wam c... e pożegnania ze soimi posadkami. Oby już nikt was nie wybrał abyście nas reprezentowali.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wstyd i hańba całemu kolbuszowskiemu Pisowi na czele z naszym Posłem Chmielowcem. Jak można było nam kobietom zrobić na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia taki prezent.

  OdpowiedzUsuń
 9. Do roboty nieroby kolbuszowskie

  Brać kasę nić nie robić - każdy by chciał.

  OdpowiedzUsuń
 10. Rysunek powyżej mówi wszystko nie trzeba nic komentować.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak to jest z tymi pisowskimi kobietami że zawsze głosują na niekorzyść kobiet tak w sejmie jak i na niższych szczeblach władzy .Złośliwość czy jakaś zaraza?A może próba zwrócenia na siebie uwagi jak się nic sensownego nie potrafi zrobić?A tak przy okazji mam nadzieję że którzy byli za pozostawieniem oddziału dobrze zapamiętają te 15 nazwisk i przypomną je w odpowiednim czasie.

  OdpowiedzUsuń
 12. http://www.radio.rzeszow.pl/informacje/51319/decyzja-radnych-kolbuszowska-porodowka-do-likwidacji
  FRAGMENTY RELACJI DŹWIĘKOWEJ WYPOWIEDZI NASZYCH RADNYCH - PODCZAS GŁOSOWANIA

  OdpowiedzUsuń
 13. Wypowiedź anonima z 22 listopada 2016 22:03 wydaje się być nierzetelna: czterech radnych głosowało przeciw, ponadto P. Ofiara w sesji nie uczestniczył: może należałoby wymienić inaczej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak podał podały portale kolbuszowy. To że Ofiara został w chałupie żeby się nie narażać nie znaczy że nie ma oddziału na sumieniu. A i Józek też to dobrze zapamięta.

   Usuń
 14. Juz sie szykuje na czwartą kadencje.W Majdanie juz była31 -go poczatek kampani wyborczej. Wcale sie sie ztym nie kryje TFFU

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.