czwartek, 3 listopada 2016

Kaczyński swoje, a w Kolbuszowej rządzi Kardyś
Do wyborów Józef Kardyś szedł z hasłem: Słuchamy Polaków, zmieniamy Polskę.Teraz zmienił zdanie i można mu skoczyć.

31 komentarzy:

 1. Czyli co głusi i ślepi do następnych wyborów?

  OdpowiedzUsuń
 2. Niech tylko Kardyś i te jego sługi zagłosują za likwidacją oddziału to im chyba te łapska uschną a wyborcy nie zapomną tego.
  Z tego co wiem rządzący gminą Kolb. notabene z Pisu są przeciwko carowi ze starostwa, jak chłopy macie jaja to zróbcie cosik z nim bo to się odbije i na was.

  OdpowiedzUsuń
 3. No nie godoj Magiel że i Jarosław (tym razem nie Ragan) boi się Kardysia. Bo że w gminie i na Mickiewicza portkami trzęsą to wieść gminna i powiatowa niesie i nawet nie trzeba ucha przykładać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chirurgii mu nie ruszają - na razie -to co się będzie odzywał.
   A jak mu ruszą to ani tyle.
   Rząd i ci co przy boku się wyżywi mawiał urban i to było jest będzie.

   Usuń
 4. Może ogłuchł podczas kadencji

  OdpowiedzUsuń
 5. Wykombinował z radnymi dobrał sobie poddanych i robi co chce.Przeciesz Go spoleczenstwo nie wybieralo bo by Go nigdy nie wybrali tylko radni co sa bezradni na Staroste tak są stereryzowani.Jakies ochlapy im sie dostana i cicho siedzą,razem z Ordynatorem Raganem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale radnych wybierało społeczeństwo.I gdyby byli mądrzejsi i nikt ich nie zmuszał do wyboru takiego starosty, a jeżeli weszli w układ to znaczy że nie są niezależni. A w ogóle przesta ncie się nakręcać, ze od Was zależy istnienie oddziału. Równie skutecznie możecie protestować żeby ludzie byli piękni, mądrzy,bogaci i codziennie było słoneczne lato. Pora zająć się prywatnymi sprawami na które macie trochę wpływu.

   Usuń
  2. Zdaje się że radni są wybierani po to by właśnie nas reprezentować ,a nie Kardysia czy siebie.
   Nie każdy głosował na tego co jest, ,a ze do koryta pchają się najczęściej kie..,to i wybierać nie ma w czym.
   Zresztą tak jakos jest ,ze ludzie wybierają tych co najwięcej obiecują.

   Jak ktoś chce być piękny to są sposoby na poprawienie urody ,kto chce być mądrzejszy to albo się uczy ,albo słucha mądrzejszych ,kto chce być bogaty ,albo pracuje na dwa etaty ,albo pcha się do władzy,kto chce mieć lato jedzie tam gdzie jest.
   Wszystko można zrobić-jak się chce.

   Nie żyjemy na bezludnej wyspie ,zeby się martwić tylko o dziś i o siebie.
   Co chcecie zostawić po sobie następnym pokoleniom ?
   Pustynię?

   Usuń
 6. Mnie zadziwia bardzo to, że radni powiatowi ciągle wybierają naszego głównego bohatera na stanowisko starosty. Ja rozumiem, polityka się kłania i układy, ale na litość boską, czy musimy mieć wciąż taki obciach kolejne pięciolecia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wy wybieracie radnych powiatowych bo przed wyborami poklepią was po plecach i karuzela się kręci

   Usuń
  2. Mnie jeszcze plecy bolą po tych wyborach.

   Usuń
 7. Panie starosto Kardyś jak się pan tak wyborców nie boi ,to dlaczego wzorem np. prezydenta Rzeszowa nie spotyka się pan z mieszkańcami powiatu chociaż raz w tygodniu?
  Pan Ferenc starszy od pana i zawsze ma dla ludzi z Rzeszowa czas ,a pan co,zasiedział się,lenistwo ,czy ciągła niedyspozycja?
  Pośpiesz się pan bo zima idzie i drogi mogą być śliskie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No faktycznie Pan prezydent Ferenc bardzo liczy się ze zdaniem ludzi. Świetne rozeznanie w temacie.Może się przeniesiesz do Rzeszowa?

   Usuń
  2. Mieszkam w Rzeszowie,ludzie bardzo sobie go chwalą,zresztą porównaj sobie Rzeszów i Kolbuszowę tak ostatnie 20 lat.

   Usuń
  3. W Kolbie urzędasy myślą tylko o sobie, a gdy coś niby zrobią za publiczną kasę każą sobie bić brawo bo inaczej się obrażą.

   Usuń
 8. Wstyd mi za tych Naszych PIS-owców. Sprzedać presonel do innego szpitala i to wszystko sie robi za plecami uczciwych ludzi.... Kto to widział. Jakich czasów człowiek doczekał. Dziś położone z porodówki a jutro pielęgniarki z innych oddziałów. A kto bedzie sie nami opiekował na stare lata.... A może pan starosta.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kto powiedział że ktoś się ma Tobą opiekować na stare lata. Opiekować się trzeba cięzarnymi i zwadowanymi dziećmi i to głownie do urodzenia. A ty chciałbyś porodówkę, geriatrię. rehabilitację i może jeszcze emeryturę na starość.?

   Usuń
 9. No i cóż Maglowniku jeszcze chciałeś zmienić?
  Prasa chlapie za piniondz,Ty szarpiesz się bo masz wizje, a ja dochodzę do wniosku,że idealistą być to piękna rzecz,tylko co ja q.
  rna z tego mam??
  Filozofem mnie nie okrzykną, bo to nie ta epoka,znajomki nic nie postawią,bo też poszliby na darmochę,na księdza nie ma co liczyć,bo sam patrzy by na tacę cuś spadło.
  Idę krowy paść,to przynajmniej mleka udoję za darmo, a co sobie pomarzę to moje.
  A jak się wq.rwie to nie pójdę na wybory. A bimber to se sam zrobię, bo taki jestem samodzielny i zaradny! Tylko mi żal, że żaden poseł do mnie nie przyjdzie nawet na darmochę, pomimo,że mnie stać i postawiłbym, bo jestem honorowy.
  A tak ma marginesie, to pozdrawiam wszystkich i całuję niektóre, oprócz Fryca i redachtora Galka,bo ich nie lubię!

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak widać władze lokalne doszły do wniosku, że motłoch powinien rodzić w domach a jak coś się skomplikuje to wzywać babkę-zielarkę lub weterynarza. Najważniejsze by były pensje dla lokalnych urzędników z PiS.

  OdpowiedzUsuń
 11. Rządzący powiatem i szpitalem chyba nie dosłyszeli że pani premier Szydło mówiła cytuję CHCEMY ,ŻEBY W KAŻDEJ NAWET NAJMNIEJSZEJ MIEJSCOWOŚCI POLACY MIELI POCZUCIE TEGO ,ŻE MAJĄ BEZPIECZNY DOSTĘP DO SŁUŻBY ZDROWIA.
  Było chcemy ,a nie "NIE CHCEMY"
  Powiat to nie jest malutka wieś ,ale kilkanaście wsi i miasto.
  A my to co?,nie jesteśmy POLAKAMI?
  Na pomoc Ukrainie pieniądze były?,były...
  Na padnięte dziki są?,są
  .............................. .
  Tylko dla nas nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak ktoś wierzy w to co mówi pani premier i większość polityków to ma poważny problem . I to się ładnie nazywa głupota. i niestety nie poddaje się leczeniu.

   Usuń
  2. Nieudacznoki kolbuszowskie !!!

   Robić się wam nie chce to strajkujecie

   Usuń
  3. Nigdy nie wierze politykom i księżom ,ale skoro obiecują i mówią jak oni będą się troszczyć o wszystkich to warta im przypominać co mówią,a co robią,niech nie myślą,że ludzie są głusi i ślepi jak władza.

   Usuń
  4. To co jak przeciwdziałać głupkowatym pomysłom likwidacji oddziału??? Jakoś trzeba, a jak inaczej?

   Usuń
 12. NO I USILNIE PO TRUPACH Z KŁAMSTWAMI NA USTACH SPRZEDAŁ KARDYŚ ZE STRZELCZYKIEM I WŁADZE PODKARPACIA PRO-FAMILII I BEDZIE REHABILITACJA BO JEST TO ODDZIAŁ RATUJĄCY ŻYCIE. NIE 167 PORODÓW TYLKO 400!!!!!!!!!!!!!!
  nie ze stratami!!!!!! jako jedydy oddział ,ale był wyremontowany na gotowe żeby wejść LUDZIE OBUDDZCIE.A NASTĘPNE KROKI TO KONIEC SZPITALA TYLKO PRO FAMILIA I SĄ UDZIAŁY DLA WSZYSTKICH CO SIĘ PRZYCZYNILI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Należy dodać że wchodzi także do tył_ka tym z Mielca. Należy zadać pytanie co on z tego będzie miał, przecież nie powiat.

   Usuń
  2. W Mielcu córuś starosty jakąś szefową jest. Dobrze że się zgodziła bo tam żaden architektury nie ukończył. Więc nie narzekajta bo to Mielec kolbuszową stoi a nie odwrotnie.

   Usuń
  3. Ogólnie wiadomo że do Kolbuszowy przyszedł urzędnik w teczce z Mielca a tam poszła córka, która mu się nawet udała - w moim guście.

   Usuń
 13. Starosta powinien brać przykład z góry i jak rząd chce przekupić kobity 4 tys. by rodziły chore dzieci to niech starosta da każdej kobicie co urodzi w kolbuszowej po 2 tys. i będzie miał codziennie pełny stan i personel bedzie zadowolony.
  Tylko korso kobuszowskie i meleckie niech zrobi reklamę,bo nie każdy Magla czyta.
  Ino patrzeć jak z Rzeszowa zaczną przyjeżdzać.

  OdpowiedzUsuń
 14. Myslę że są jeszcze rozsądne kobiety i za marne 4 tyś. nie będą narążać siebie i dziecka. Nie brnijmy dalej w tę paranoję nie każdy za pieniądze zrobi wszystko.A jeżeli ktoś rodzi dziecko by dostać 500zł to tragedia. Taka mamusia i tak pieniądze wyda na siebie . I jeszcze oczywista oczywistość. Nie każdy może, chce i powinien mieć dziecko. Zachęcanie pieniędzmi do posiadania dzieci jest niemoralne i nieuczciwe. Wcześniej czy póżniej się to żle skończy.

  OdpowiedzUsuń
 15. Nigdy nie pojmę,jak Kardyś dostał i trzyma stanowisko starosty. Zeby on jeszcze jakiś mądry był,potrafił powiedziec parę słów-ale głupota z niego cieknie ,jak z dziurawego garnka.Tyle,że cwaniactwa mu nie brakuje-cwaniakiem był przez całe życie.Wstyd mi,że takie indywiduum jest starostą.Dla dobra miasta i powiatu mam nadzieję,że koniec jego bliski.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.