wtorek, 22 listopada 2016

Nadal wierzę...

Zamknięcie oddziału ginekologiczno- położniczego i otwarcie w to miejsce rehabilitacji, geriatrii... czegokolwiek, nie poprawi sytuacji finansowej szpitala w Kolbuszowej.Gdzie indziej są przyczyny.


Nie jest to wina systemu opieki społecznej, złego zarządzania, wszechogarniającej korupcji, nepotyzmu, czy też totalitarnej lokalnej władzy.

To wina nas wszystkich, że... się na to zgadzamy.
To pochodna niskiego poziomu duchowego, świadomości, nas jako społeczeństwa.
Nas jako ludzi, podobno rozumnych.

Dlatego namawiam do... pacierza , różańca, może nas (w większej liczbie) oświeci.

16 komentarzy:

 1. Wiara czyni cuda ,ale obietnica zysku i pieniędzy potrafi prawie każdego ogłupić.
  Ito zobaczymy dzisiaj.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie rozumiem jaki związek ma utworzenie oddzialu geriatrii z niskim stanem duchowym naszego społeczeństwa.Twoje argumenty we wznioslym patetycznym tonie są żenujące.Czy starzy schorowani ludzie nie potrzebują pomocy?Co ma korupcja i niskie morale spleczenstwa do długów szpitala?Pacjenci okradają szpital a moze niemoralne wedlug Ciebie jest to ze nie wybieraja szpitala w Kolbuszowej?Probujesz Maglu pouczac i umoralniac.Chcesz byc autorytetem w kazdej sprawie uznajesz tylko własne zdanie.Ale czy masz do tego jakieś prawo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Człowieku a kto oprócz Magla ma odwagę coś powiedzieć- napisać. Może tylko redaktor Galek i portal Lokalnie24. Reszta ni hu hu.
   Gdyby nie Oni ci decydenci robili by co by tylko chcieli.

   Usuń
 3. Jak się okazuje wiara jest jednak matką głupich wszystkim radnym którzy podnieśli te brudne łapska życzę wielu rozczarowań w życiu a panu europosłowi dziękujemy za pomoc jak widać bardzo skuteczną.

  OdpowiedzUsuń
 4. MAGLU JAK MOŻESZ TO UDOSTĘPNIJ ZDJĘCIA TYCH RADNYCH CO TAK PODNOSILI ŁAPY

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę bardzo, zapamiętać:

   Za zmianami w statucie SP ZOZ rękę podniosło 15 radnych: Mieczysław Burek, Józef Kardyś, Ryszard Sukiennik, Jarosław Ragan, Wojciech Cebula, Stanisław Kopeć, Krzysztof Sochacki, Henryk Wojdyło, Marek Kuna, Zbigniew Ofiara, Jan Wiącek, Józef Prymon, Barbara Wojnas, Mieczysław Maziarz i Mirosław Karkut.
   Przeciwko byli: Karol Ozga, Grzegorz Romaniuk, Emil Wilk i Marian Hopek.

   Usuń
  2. oj ragan ragan jak ci nie wstyd a przyrzekałeś za wszelką cenę bronić życie i zdrowie ludzi bo tej reszcie chłopów nie ma co się dziwić wszyscy znają ich kompetencje.

   Usuń
  3. Ci zdrajcy zostaną zapisani na kartach historii Kolbuszowy.

   Usuń
 5. No to teraz ktoś za grosze przejmnie sprzęt i żeby nie było podejrzeń o korupcję w Mielcu lub gdzie indziej utworzy prywatną porodówkę.
  wszystko już dawno było ukartowane ,dlatego lekarze nie poparły położnych,a starosta był taki pewny siebie.

  OdpowiedzUsuń
 6. W ten sposób kolbuszowski Pis zrealizował obietnicę pani premier Szydło
  "najważniejszym założeniem reformy służby zdrowia jest to by pacjenci mieli szybki i bezpieczny dostęp do lekarza"

  OdpowiedzUsuń
 7. Ragan Maziarz wstyd !!! Strzelczyk obiecał im dodatkowe pieniążki jak zagłosują za zamknieciem

  OdpowiedzUsuń
 8. Następne głosowanie za likwidacją powiatu proponuję !

  OdpowiedzUsuń
 9. I zamykaja...15 na tak 4 na nie...

  OdpowiedzUsuń
 10. Ze to K...mac nie ma Bata na skorumpowane towarzystwo decydenckie Kolbuszowskie.Za obecnych włodarzy to nie powstało żadne stanowisko pracy ,a odwrotnie zlikwidowali jeszcze sie czepili porodówki.Do zlikwidowania a raczej do wymiany to jest Starosta,dyrektor szpitala,i te przydupce Radni co tak ochoczo głosowali.Amen

  OdpowiedzUsuń
 11. Ze to K...mac nie ma Bata na skorumpowane towarzystwo decydenckie Kolbuszowskie.Za obecnych włodarzy to nie powstało żadne stanowisko pracy ,a odwrotnie zlikwidowali jeszcze sie czepili porodówki.Do zlikwidowania a raczej do wymiany to jest Starosta,dyrektor szpitala,i te przydupce Radni co tak ochoczo głosowali.Amen

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.