czwartek, 24 listopada 2016

Radny Michno się radykalizuje


Coś się stało radnemu Pawłowi Michnie i  się odgraża.

Już za dwa lata wybory. Za dwa lata Panie starosto. Ludzie nie będą pewnie pamiętać, Ale im przypomnimy, gdzie ma ich władza.

Dlaczego trzeba czekać dwa lata, kiedy Kardyś będzie na emeryturze, skoro można sprawę załatwić już teraz?
Uchwała została podjęta z naruszeniem Statutu Powiatu Kolbuszowskiego, oraz ustawy o samorządzie powiatowym.
Należy więc (dla zasady) ją zaskarżyć.Niestety radny Michno lubi sobie tylko pogadać.


I na gadaniu jak zwykle się skończy.

65 komentarzy:

 1. Hola,hola Maglujący.
  Ty też jesteś gawędziarz.
  Co zrobiłeś z efektem??
  Tak jak Frycu. Gadu,gadu i piertolu.
  Znikąd się nie wzięło powiedzenie, że Fryc nie zrobił NIC!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja niczego nie obiecywałem i gawędzę w czynie społecznym.

   Usuń
  2. Bo tak łatwiej no nie? A jakbyś w końcu w czynie społecznym coś jednak zrobił? Udowodnij wszystkim, że to takie łatwe jak piszesz.

   Usuń
  3. Udowadniam to codziennie w miejscu w którym mieszkam.Chciałbym ,żeby podobnie było w Kolbuszowej.To co zrobicie, zależy tylko i wyłącznie od was samych.

   Usuń
  4. Fyc jak zawsze był za a nawet przeciw

   Usuń
  5. Rozumiem maglu ze tam gdzie mieszkasz wszystko załatwileś a teraz wziąłeś się za naprawę "Kolbuszowy". Jeszcze trochę namieszasz i wszyscy będą skłoceni. Chyba tylko o to Ci chodzi? Dotychczasowe Twoje działania właśnie taki skutek przynoszą.

   Usuń
  6. Akurat Radnemu Frycowi nie można zarzucić braku działania. Zapytaj go o ostatnie działania w mieście na terenie jego okręgu.
   Powiedzenie wymyślili nieudacznicy i tacy jak Ty powtarzają w kółko bo się dzięki temu lepiej czują.

   Usuń
  7. Józek wybudował cały okręg wszystkie ulice i wszystkie kamienice a Zaczął od budowy średni szkoły zawodowy i nawet ją skończył. Dlatego jego osoba to jedyny temat rozmów calej reszty nieudaczników co w dupie była i gówno widziała.

   Usuń
  8. Nie wybudował całego miasta ale przynajmniej ma czas żeby pomagać mieszkańcom. Nie znasz go więc czemu takie idiotyzmy wypisujesz?

   Usuń

  9. Gwoli prawdzie i ścisłości - może i pomaga ja tam nie wiem, ale robi to dla władzy i za kasę, którą sam sobie - prócz Zasłużonego dla Kolbuszowy przyznał. Któraś kadencja, co miesiąc blisko 2 tysiące nieopodatkowane, zero odpowiedzialności, no i można kit wciskać.
   Zdrowia mu życzę ale na uczciwość nie liczę. Bo umiem liczyć, więc liczę na siebie i o-kręgom też to radzę - za darmo! :)

   Usuń
  10. http://lokalnie24.com/kolbuszowski/kolbuszowa/list-do-wojewody-radni-zlikwidowali-porodowke-niezgodnie-z-prawem/

   Usuń
  11. Fryc taki odważny niech zaskarży ustawę - wtedy uwierzę że choć raz robi coś naprawdę dla innych. Co Józefie - już pewnie portki pełne strachu. I po sprawie a wy panie położne łudźcie się dalej.

   Usuń
 2. Radny lubi sobie pogadać a Magiel lubo sobie popisać.Wiesz że decyzja już zapadla a Ty dalej macoszemu ludziom w glowie.Taka działalność przynosi odwrotny skutek.Ci którzy czytają pełne nienawiści wpisy obrońców oddzialu nie wierzą w ich czyste intencje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi chodzi o zasady państwa demokratycznego, które są/zostały złamane.

   Usuń
  2. Prawda napisana z 07;44

   Garstka ludzi/położnych/ opanowała magielka.
   Maglowi wydaje się że to cała Kolbuszowa za położnymi stoi.
   Gdzie Magiel są wypowiedzi pielegniarek z innych oddziałów.
   Wyślij na prześpiegi Galka niech zrobi wywiad i zbierze opinie innego personelu w szpitalu.
   Państwo demokratyczne???
   W jednym zakładzie jedne pielęgniarki pracują ciężko a drugie w tym samym czasie Ajwony wąchają.

   Tego Magiel nie widzisz.

   Zmień lokal bo do galicji same położne na kawę przychodzą w ramach godzin pracy.

   Zdanie masz jednostronne .
   Tak się przekonał również Poręba słuchając tylko jednej strony, a jak usłyszał druga stronę to jakoś cicho się zrobiło.

   Usuń
  3. Ja proponuję spotkanie Pana Galka I tych pielęgniarek z paniami położnymi w Galicji niech powiedzà im prosto w oczy co o nich myślà . Ciekawe która się odważy przyjść a pan Galek na pewno będzie miał ważne spotkanie.A tak na marginesie to chyba te przepracowane pielęgniarki to chyba z chirurgi prawda PANI MAŁGOSIU .....?????

   Usuń
  4. Załatwimy im katalog z Avonu I Ajwonu żeby sobie poczytały I zobaczyły który lepszy

   Usuń
  5. Niech pielęgniarki tak "ciężko" pracujące zmienią miejsce pracy i w godzinach pracy pojadą sobie na zakupy do mieleckiej galerii.
   A urzędniki to każdego dnia mają mieszkańców przy okienku?
   A lekarze na innych oddziałach to każdego dnia i nocy mają co robić
   Jak tak piszą tylko położne to dlaczego nie dopuściliście do głosu na sesji zwykłej kobiety?,oczym pisze w poprzednim wpisie w komentarzach?

   Usuń
  6. Maglu pokaż temu mądremu z 8:37 ile masz wejść na bloga to mu szczęka opadnie, że wszystkie urzędy w powiecie mogą tyko pomarzyć.
   Natomiast pielęgniarki z innych oddziałów zapomnij że powiedzą coś złego o szpitalu ponieważ boją się Strzlczyka jak diabeł święconej wody- aby je nie zwolnił.
   Odnośnie Poręby to chłop chciał dobrze ale jest z Mielca, a wiadomo co chce zrobić Kardyś ze Szczelczykiem i kto rządzi regionem. Ręka rękę myje.

   Usuń
  7. Jak kto chce wiedzieć co sie dzieje na innych oddziałach to niech sobie poczyta opinie pacjentów ,albo popyta tych co tam byli lub ich rodziny.

   Usuń
  8. I tu w całej okazałości wyszła mądrość wyborców. Ludzie jak Wy dajecie sobą manipulować. Poręba rzucił hasło ze będzie bronił oddziału po czym szybciutko się wycofał ale w waszej pamięci pozostanie obrońcą oddziału i głosy w następnych wyborach ma zapewnione.Tak właśnie działaja politycy w Polsce.A pozwala im na to naiwność wyborców.

   Usuń
  9. O godz 19:23 też pisze zwykła kobieta tyle że położna. Jej żal byłby zdecydowanie mniejszy gdyby padł cały szpital.Jest jeszcze jedna mozliwość żeby zrobić ją dyrektorem. Już ona przypilnuje żeby lekarze ipielęgniarki na innych oddziałach mieli co robić całymi nocami. A może to jest on położnik?

   Usuń
  10. Anonimie z 06:48
   znowu pudło.
   weź się lepiej zaleczenie ,choć diagnoza i tak będzie nie trafiona.

   Usuń
  11. Co tam ajfon czy tam ajwon lepiej maseczki robić 😀.

   Usuń
  12. Aj waj pielegniarki to wspaniałe kobiety,kochane przez spoleczenstwo,doceniane za ciężka pracę i premiowane przez pracodawcę. Pielęgniarki to w ogóle są lepsze niż położne.

   Usuń
  13. Pielęgniarki powinny zarabiać więcej niż doktorzy bo ciężko pracuja a położne powinny oddawać im pensje .

   Usuń
  14. Ale musi nie pachnieć ejvonem bo to absolutnie wyklucza ze społeczności. Teraz w modzie słodki Brutal i apaszka a na glowie strażacki kask.

   Usuń
  15. Chyba dziś umowie fryzjerke bo kosmetyczka już byla i mnie wypieknila o 10 lat.

   Usuń
  16. W Kolbuszowej najlepiej strzygą Maziarz z Flisem.

   Usuń
  17. Myślę że pielęgniarki powinny mieć asystentki bo biedne takie charownice jak mrówki w ukropie. Nie mają czasu ani pić ani jeść.Tylko charowka.

   Usuń
  18. Muszę odpisać madrej losobie z 8.37 wisz to trzeba napisać do ministra łedukacji i np klasy gdzie jest mało uczniów to uczyciele tysz powinni mniej zarabiać nisz Ci z Warszawy gdzie dużo łuczniow a w gminie trzeba liczyć ile petentów do okienka i tysz trzeba dawać więcej tym którzy mają wiecy ludzi w okienku albo przy kasie kasjerki tysz muszą liczyć ile skasowaly paragonuw. Nagrodę Łobla dostaniesz.

   Usuń
  19. Żeby te na wsi nauczyciele mniej nie zarabiały to Karkut Mirosław co na wsi uczy i rządzi i dzieli - do stu w pamięci- rękę podniósł. Wszyscy myśleli że zgłasza się żeby i jego szkołę zamkli bo pusta kasa tylko z tego, o głowach nie mówiąc.

   Usuń
 3. Nie tylko Starosta powinien stracić stołek nie zapominajmy o wszechpanujacym Strzelczyku chyba są w tym.miescie jeszcze osoby które mogą coś z tym zrobić ile jeszcze mamy znosić rządy tych panów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co ci się nie podoba w ich rządach?Dlaczego nic z tym nie robisz?

   Usuń
 4. Chociaż temat tutaj podnoszony nie interesuje mnie zbytnio, to czytam bo popieram wolne media. Kolbuszowski Magiel to jest jedyne wolne medium. Niezależne od kolbuszowskich układów. Magiel wymknął się spod kontroli jak media ojca dyrektoraRydzyka. To mnie zdumiewa. Kolbuszowskim gazetom lata świetlne do Magla. W moim odczuciu Ziemia Kolbuszowska jest na krótkim sznurku Zuby i Towarzystwa Masońskiej Gwiazdy Dawida, Przegląd Kardyśa korso Chmielowca. I z czym do ludzi. Magiel dużo robi dla ujawniania patologi w miescie. Wy co robicie poza gadaniem. Ile w was odwagi. Czym się narażacie władzom spod masońskiej gwiazdy? Kupujecie ich gazety. Za to co robi Magiel powinien być odznaczony za zasługi dla miasta. Zgred

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego zgredów lubię.

   Usuń
  2. O! Mama Magla, albo któraś z jego kochanek, dorwała się do kompa. ;)

   Usuń
 5. Dlaczego do tej Kolbuszowy nie można ściągnąć jakiegoś NIK-u czy CBA. Rozumię że rządzi Pis jednakże te instytucje potrafiły by doprowadzić do porządku powiat i szpital.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A cóż takiego dzieje się w Kolbuszowej żeby robić zamieszanie. Wszak zmiany dokonuje wszechwładny i nieomylny PIS. I tak dzieje się w całej Polsce.I jestem przekonany że Ci którzy teraz podnoszą lament głosowali na Nich. I powiem więcej w następnych wyborach znowu zagłosują skuszeni jakimiś głupimi obietnicami.

   Usuń
  2. Nie udaj że nic nie widzisz co się dzieje. Przy tych decydentach wstyd na cały kraj jak nie szerzej, z tym co oni wyprawiają w każdej dziedzinie.
   A z tym głosowaniem to prawda okaże się dla nich gorzka niestety dopiero za 2 lata.

   Usuń
  3. Patrząc na dobrą zmianę w Polsce i tempo obsadzania wszystkich stołkow kompetentnymi Misiewiczami Kolbuszowa ma jeszcze dużo do zrobienia. I zapewniam że będzie się działo. Chcieliście PIS u to macie! Zero opozycji. Będą Wami rządzić do końca świata bo daliście im na to przyzwolenie nabierając się na obiwtnice za które będą płacić jeszcze wasze wnuki.

   Usuń
  4. Sam sobie odpowiedziałeś dokladnie określając opozycję - to zero. I na tym polega nasze nieszczęście że opozycja jeszcze durniejsza niż rządzący a wydawać by się mogło że większej beznadziei nie ma.

   Usuń
  5. oczywiście że widzę co się dzieje,ale za 2 lata decydenci rzucą w bagażniki trochę rozwesalacza ,do tego zafundują po kawałeczku zwyczajnej przejadą po remizach ,a ich sługusi uświadomią resztę poddaństwana na kogo głosować.
   Do tego jeszcze zorganizują jakieś "jasełka" żeby wypromować tych Swoich kandydatów i tak oświeceni obywatele z radością pójdą głosować.
   I wszystko będzie jak zawsze,tylko CORAZ WIĘKSZA BIDA-Oczywiście dla tych głosujących.

   Usuń
 6. Maglu bzdury piszesz. Nie złamano prawa podejmując uchwałę o zmianach w statucie ZOZ.
  Nie umiesz czytać ze zrozumieniem albo kłamiesz.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobra zmiana ma swoje zasady;
  1.Pierwsza podstawowa zasada to nie liczyć się ze zdaniem kogokolwiek
  2.Druga zasada-nie ważne kto ma rację prawo zawsze musi być po naszej stronie
  3. Nie ważne co się mówi ,powtarzać w kółko to samo ,aż ludzie uwierzą
  A więcej nie będę się wysilać ,bo i tak nie będzie to miało żadnego znaczenia.
  I popieram Magla ,że chociażby dla zasady tą uchwałę należy zaskarżyć do wojewody.
  Każdy mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego na do tego prawo.

  OdpowiedzUsuń
 8. W kuluarach już mówią że Strzelczyk startuje do Mielca nowoczesność szpital a na stanowisko dyrektora Dokt.Nowak Startuje na pewno będzie lepiej następne oddziały będą nadawać się tylko do zamknięcia słuchając opowieści o poczynaniach wyżej wymienionego doktora kieszeń i zysk co się liczy najbardziej

  OdpowiedzUsuń
 9. https://www.youtube.com/watch?v=P8NyNeQQyAo
  Jak mam kiepski humor to puszczam sobie wypowiedz Kadrysia i wszystko mija.

  OdpowiedzUsuń
 10. Popierać to należy właściwych kandydatów w wyborach. A w Kolbuszowej poza PISem wszyscy są bez szans. Z premedytacją powiem że nie jeden raz głosowaliście na tych samych radnych. Wszak to są wasi przez was wybrani przedstawiciele i nie ma się co obrażać ani ich straszyć. Pisowska góra jest taka sama. Pod pretekstem dbania o interesy obywateli nakręca wlasny biznes.W następnych wyborach znowu nabiorą Was na jakieś obietnice.I jeszcze odpowiedz sobie jak mają się wymienione przez Ciebie zasady dobrej zmiany , do tych głoszonych oficjalnie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Teraz to Kardyś chyba zje Pawła Michno za prawdę którą napisał, plus za to co powiedział gdzie dzieci mają najlepiej po gimnazjum.
  Panie Pawle uciekaj od tego kierownictwa PIS z powiatu daleko, może dobrze by było przed wyborami samorządowymi założyć komitet z mądrymi ludźmi.

  OdpowiedzUsuń
 12. świetna, celna diagnoza jednego z radnych a właściwie bezradnej indolencji wszystkich kolbuszowskich radnych
  sami nic nie zrobili dla tego miasta a wytykają innym coś czego nie zrobili (albo zrobili) w zakresie odpowiedzialności za który sami nie odpowiadają
  więc zapytam sie radnego Michny (niestety sam Pan Michno zaczął):
  gdzie są jakieś miejsca pracy w strefie?
  gdzie jest obwodnica miasta?
  gdzie jest kanalizacja miasta?
  co zrobił w tym kierunku?
  od kiedy jest radnym?
  czy myśli że jego groźby zrobią na Kardysiu wrażenie?
  dlaczego jest taki naiwny?
  co zrobił w kierunku zmiany sposobu kolbuszowskiego myślenia-"nic chłopie nie zrobisz zuba/chmielowiec/kardyś/pępek zadecydował i to jest nie do ruszenia", "robią co chcą i nic nie zrobisz" ?
  powtarzam -wszystkie powyższe pytania należy zadać wszystkim radnym ale padło na Michnę bo sam zaczął

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Radny Michno jak trafnie ująłeś nic nie może opócz tego że nie boi się nazwać tych spraw po imieniu a inni ... buzia w kubeł. A tak jak napisałeś decydują o wszystkim co się dzieje w tej kotlinie te dygnitarze co wymieniłeś. Brawo Pawle murzyn pewnie wybladł ze złości.

   Usuń
  2. Murzyn to takiego Pawła ma wiesz gdzie i co najwyżej śmiechu może z tego z dwoma doktorami od głosowania narobić ale i nawet to nie.

   Usuń
  3. Ty chyba nie znasz murzyna. O takiego mściwego drugiego gościa ciężko jemu nikt nie może się sprzeciwić prawie jak drugi Putin chociaż mu do pięt nie dorasta.

   Usuń
 13. myślę że warto bedzie to powtarzać aby zapamiętać (osoby czytające to powinny osobom nie mającym dostępu do sieci/nie korzystających z sieci przekazać ustnie):
  Za zlikwidowaniem porodówki rękę podniosło 14 radnych: Mieczysław Burek, Józef Kardyś, Ryszard Sukiennik, Jarosław Ragan, Wojciech Cebula, Stanisław Kopeć, Krzysztof Sochacki, Henryk Wojdyło, Marek Kuna, Jan Wiącek, Józef Prymon, Barbara Wojnas, Mieczysław Maziarz i Mirosław Karkut.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli 14 radnych nie pytając mieszkańców o zdanie zadecydowało w swoim imieniu i swoim interesie

   Usuń
 14. Nie mogę się oprzeć pokusie by nie zapytać czy Strzelczyk to zawsze taką prawdę mówi jak w Nowinach 24-150 porodów rocznie na kolbuszowskiej porodówce?
  Dyrektor nie wie co się dzieje w jego zakładzie pracy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyszło jak widać,ale chodzi o Nowiny24 i 150 porodów (by nie było wątpliwości)

   Usuń
  2. Chyba w kurniku u kardysia kury wysiedzialy. 150 kurczat i z tego powodu radni powiatowi 14 głosami zlikwidowali kurnik

   Usuń
  3. Chyba w kurniku u kardysia kury wysiedzialy. 150 kurczat i z tego powodu radni powiatowi 14 głosami zlikwidowali kurnik

   Usuń
  4. Chyba w kurniku u kardysia kury wysiedzialy. 150 kurczat i z tego powodu radni powiatowi 14 głosami zlikwidowali kurnik

   Usuń
  5. Chyba w kurniku u kardysia kury wysiedzialy. 150 kurczat i z tego powodu radni powiatowi 14 głosami zlikwidowali kurnik

   Usuń
 15. Brawo Radny Michno że odważył sie tej sitwie pokazac srodkowy palec.Zycze oby pociągnął to dalej przy wsparciu odpowiednich służb,a beda miały co robic ,tylko trzeba najpierw zacząc.Jestes młody widac że masz jaja poparcie gwarantowane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już to widzę jak Michno czy którykolwiek inny to pociągnie.
   Już ma wygraną w kieszeni, ja i tak nie dam się nabrać na plewy i dwa wpisy na fb które nie znaczą nic ni ch.

   Usuń
  2. Ja też go popieram, oby więcej takich radnych a nie maszynek i przytakiwaczy.

   Usuń
 16. I właśnie na poparcie takich naiwnych jak Ty liczy. Tyle tylko że jest was garstka i kapitału politycznego na tym nie zbije.Jego naiwność jest równą twojej.Cała wasza energia wypala się na blogu a poparcia znikąd.Trzeba wiedzieć kiedy skończyć. Na początku budzilyscie u niektórych współczucie teraz jesteście śmieszne.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.