czwartek, 22 grudnia 2016

Kolbuszowska opozycja walczy


Na stronie starostwa odtrąbiono kolejną sesję rady powiatu.
Jak widać na załączonym obrazku, nie ma punktu dotyczącego rozpatrzenia wezwania do usunięcia naruszenia prawa.Nie ma, bo nikt takiego nie złożył.W Kolbuszowej można bowiem brać udział w głosowaniach dotyczących swojego interesu prawnego, oraz naruszając Statut i nawet prezesa Romaniuka to nie zdziwi.

Kolbuszowska "opozycja", dobrze wie kto trzyma klucz do spiżarni i  gdzie są konfitury.

O godzinie 11 rozpocznie się część uroczysta, gdzie wszyscy podzielą się opłatkiem (a może i czymś mocniejszym), gratulując sobie, że się znowu udało.


14 komentarzy:

 1. No i po co Magielku udajesz zdziwienie. Jak sobie pościeliłeś tak śpisz. Co zrobiłeś jako radny powiatowy? Rozrabiasz, jak pijany zając.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Radnym powiatowym nigdy nie byłem i nie będę z prostego powodu- nie mam biernego prawa wyborczego. Może to oznaczać, że mam żółte papiery,wyrok za pobicie internetowych hejterów, nie mieszkam na terenie powiatu albo nie mam polskiego obywatelstwa .Wybierz sobie co chcesz.

   Usuń
  2. Więc co się wtrącasz w nie swoje sprawy?
   to nasz cyrk i nasze małpy!

   Usuń
  3. Jest szansa, że (jednak) wrócę na emeryturę.
   Warto więc (na wszelki wypadek) się wtrącać.Nie pomijam też zasług w Niebie i takich tam obowiązków wobec Ojczyzny (czy jakoś tak).

   Usuń
  4. To kto zajmie się tymi małpami może ty dużo nie gadaj (pisz) tylko przejmuj pałeczkę (klawiaturę) i pisz za Magla. Dobrze że Magiel troszkę je poskromił bo by cały powiat z.a.s.r.a.ł.y.

   Usuń
  5. Jaśku jak mawiał Kargul, wracać nie musisz,bo jesteś obok. Przytaczasz fakty, których nikt będący daleko, nie jest w stanie kojarzyc i skojarzyć osobowo. A,że z Ciebie ironista i złośliwiec to wiadomo. Nikt bez doświadczenia samorządowcy nie jest w stanie wchodzić w takie niuanse,które (niektóre fałszywie) przytaczasz. A Przedbuż to nie Berdyczów. Maglu kłamać to my,a nie nas okłamywać!

   Usuń
  6. Do anonima z 20:26
   Wasz cyrk i wasze małpy szkoda tylko ,że za nasze pieniądze.
   Klaunów macie za dużo i pajace robią karierę

   Usuń
 2. Najważniejsze że w Kolbuszowej mają biedronkę,kościół i cmentarz.
  to im wystarczy by spać spokojnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. część "mocniejsza" będzie na pewno, tylko nie w urzędzie: może znów w Majdanie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Najważniejsze że Fryc i Michno powiedzieli położnym- jeden w internecie a drugi w oczy- że to jest brzydko i nieładnie tak zrobić jak zrobił dyrektor ze starostą i że oni będą załatwiać no i załatwili. Drugie najważniejsze jest że Ragan z Maziarzem poparli a takie wspaniałe doktory co nawet pacjentom pomagają i przyjmują ich w przychodni na pewno słusznie byli za likwidacją.
  Wesołych świąt możecie teraz pocałować misiów wiecie gdzie. A Ty Maglowniku nawet nie marnuj czasu bo całą prawdę przeczytamy w korsie przeglądzie i ziemi Andrzeja Dominika Jagodzińskiego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Magiel dla Ojczyzny nie przelicza czasu na złotówki tak jak ty ,wiec się o jego czas nie troszcz i Magla czytać nie musisz,chyba że ci płacą za pisanie komentarzy to musisz czytać.

   Usuń
 5. Kolbuszowa dostała prezent od Starosty ,strzelczyka,dr.Ragana od wszelkich schorzen,i powiatowego Strażaka maziaża dr podobno od ostatniego namaszczenia.To wszystko na GWIAZDKĘ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisał Magiel co trzeba zrobić jak się nikomu nie chciało ,to się teraz cieszcie z prezentu.
   Wszyscy by chcieli mieć dobrze nie robiąc nic.
   Róbcie tak dalej a bedziecie mieć jeszcze lepiej na następną gwiazdkę.

   Usuń
 6. Gdzies sie podzial Umilowany patron powiatowy strazakow KGW.Podobno ma swoj sprzed do dzielenia wszelkich ciast ,wypiekow ,pierogow.Ma wprawe jak do przyciskania guzików na Wiejskiej.Zapomnial skad jego korzenie i dzieki komu tak ma.FEE

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.