wtorek, 13 grudnia 2016

Z kim (i o czym) rozmawiał starosta Kardyś?


Spotkałem się także w tej sprawie z panem Konstantym Radziwiłłem, ministrem zdrowia. Przedstawiłem mu nasze działania.

– Z jego strony była krótka odpowiedź: „Proszę działać. Ma pan moje poparcie. I powiedz pan wszystkim, że jest to ze mną uzgodnione”. Takie same zapewnienie od pana ministra uzyskał pan poseł Zbigniew Chmielowiec. Nie jest tajemnicą, że o kolbuszowskim szpitalu rozmawiałem też z premier Beatą Szydło. Było o nas głośnio na Radzie Ministrów i w Senacie RP, gdzie chciano wylać jadu na nas, ale się nie udało – zaznaczył kolbuszowski starosta.

Całość kliknij tutaj

Dlaczego żadne oficjalne media, nie  starają się uzyskać potwierdzenia tych informacji u (przynajmniej)  ministra Radziwiłła?

Dlaczego nikt nie zapyta się starosty Kardysia, oraz Naszego Umiłowanego Posła Chmielowca  o czym rozmawiali z przedstawicielami rządu i na co tak naprawdę uzyskali "pozwolenie"?


34 komentarze:

 1. Dlaczego pan z Super Nowości nie szukał i nie szuka odpowiedzi na te pytania co zadał Magiel

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z jakiej racji ma pan z SN wyręczać tych z korsa bo nie rozumiem.

   Usuń
  2. Z tej racji ,że w SN ten sam artykuł co w Lokalnie 24 był opublikowany gdzieś 8 może 9 grudnia .Nie mam czasu sprawdzać.
   A obowiązkiem dziennikarza jest dociekać prawdy i ją ludziom przekazywać,anie pisać tylko co se ktoś powiedział.

   Usuń
  3. Ty nie masz czasu sprawdzać, SN nie ma czasu szukać odpowiedzi. A korso nie ma pojęcia ot i cała filozofia.

   Usuń
  4. Już mam czas, nie chciało ci się szukać, to masz gotowca http://supernowosci24.pl/minister-zdrowia-za-likwidacja-porodowki/

   Usuń
  5. Czepianie się "pana z Super Nowości", który jako jedyny dziennikarz stanął w obronie porodówki, jest skrajnie nieuczciwe.

   Usuń
  6. Prywatne życie dziennikarzy mnie nie interesuje.
   W pracy powinien być profesjonalistą,jak czytam to po to by się coś dowiedzieć,a nie by mieć jeszcze więcej pytań i ani jednej odpowiedzi.

   Usuń
  7. Prywatne życie? Napisał felieton w obronie oddziałów w ramach swojej pracy zawodowej. Czepiasz się na siłę, żeby dokuczyć. Chyba jakieś prywatne porachunki.

   Usuń
  8. Jakby nie Galek, Magiel i portal lokalnie24- to nic nie było by wiadomo co ta cała spóła kolesi wyprawia.

   Usuń
  9. Napisz do korsa - opublikują wszystkie pytania i natychmiast dadzą odpowiedź. Pochodzić będzie wprost od Mickiewicza.

   Usuń
  10. brawo,jak to miło zobaczyć przebudzenie.
   Prywatnie pan redaktor interesuje mnie tyle co zeszłoroczny śnieg.
   No ,ale miło było by zobaczyć panią premier w telewizji i usłyszeć co mówi o kolbuszowskim szpitalu oraz poczytać nie tylko na Maglu.

   Usuń
 2. Do Warszawy daleko a w korsie i innych oficjalnych mediach telefonów służbowych nie mają. Chyba że pani z korsa ta od reklamy posiada. W końcu na biura posły na miesiąc za swoją harówe mają tyle ile niejeden w życiu naraz nie widział i niestety nie zobaczy. Ona się przyjaciela rodziny posła spyta i napiszą i bedziewa wiedziały.

  OdpowiedzUsuń
 3. Prosimy łaskawie naszych kolbuszowskich włodarzy o opublikowanie na łamach prasy pisemnego potwierdzenia zgody na likwidację oddziałów wraz z uzasadnieniem słuszności podjętej decyzji przez Ministra Zdrowia i Wojewodę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak łaskawie prosisz to kląk wykonaj głupcze .

   Usuń
 4. W dalszym ciągu cierpliwie czekamy na uchylenie podjętej uchwały przez Radę Powiatu Kolbuszowskiego w sprawie likwidacji oddziałów ginekologiczno-położniczego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak donoszą wieści kolbuszowskie to rozmawiali o wystawieniu jasełek w Bergen.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. taaaa
   tam też śnieg skrzypi pod stopami

   Usuń
 6. Mysle ze gdyby starosta nie mial poparcia i pozwolenia od wladz wyzszych to sam oddzialu by nie zamknal. I po co nadal drazyc jedno i to samo.Tyle w tym temacie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę ,że źle myślisz,a jak masz dowody na pozwolenie to je przedstaw .
   Co jak co,ale kłamać to niektórzy potrafią co ostatnio widzimy każdego dnia.

   Usuń
  2. Ja natomiast myślę że ci na górze po wyborach będą sobie pluć w twarz co zrobli słuchając tego prezesa struktur powiatowych🐥. Co on w sobie ma że wszyscy (z małymi wjątkami) się go boją. Czyżby zawarł pakt z jakimiś nadludzkimi mocami 😈;).

   Usuń
 7. a czy to nie coś nowego, choć tego rodzaju działanie nie wpisuje się z istotnych powodów w dotychczasowe obyczaje: obyło się bez kropidła i poświęcenia (na razie) bez kropidła i poświęcenia: dlaczego? Wydawać by się mogło, że są gremia zainteresowane tym, żeby owieczek było jak najwięcej bez względu na jakość...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to bez poświęcenia?
   Poświęcili porodówkę dla swoich celów i przypuszczam ,że nie źle zakropili,a jak zrobią prywatną to i kropidło będzie i wielki krzyk,że porodówkę otwierają.

   Usuń
 8. I powiedz pan wszystkim, że jest to ze mną uzgodnione!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypisz wymaluj słowa autorstwa Kardysia. Może pretenduje na ministra zdrowia, kto go wie. Od kurnika do ministerstwa a może wyżej.

   Usuń
 9. Byli w dupie i widzieli gówno !!!!! Cały komentarz do (rzekomych ) rozmów na ministerialnym szczeblu !!! Poseł Z Ch nic w sejmie nie znaczy ! ( w Kolbuszowy zresztą tysz !!!!)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. skoro nic nie znaczy to czemu mu tak wszyscy dupsko liżą?

   Usuń
  2. Nie wszyscy, nie generalizuj. Że Młodzi dla Kolbuszowej z wiadomych powodów to robili robią i robić będą nie znaczy że wszyscy nawet do siebie samych nie mają za grosz szacunku tak jak i poseł dla nich. A że są mu potrzebni to ochłap wystarczy i micha cieszy.

   Usuń
 10. jak zwykle trafne pytanie
  w Kolbuszowy brak dziennikarzy, są tylko dziennikarzyny piszące artykuły na zamówienie lub grzeczne , bezpieczne teksty o otwarciu remizy po remoncie, ot i cała filozofia
  dlatego przestałem kupować papierową prasę kolbuszowską i każdemu będę radził to samo - niech podzielą los Wyborczej

  OdpowiedzUsuń
 11. No wlasnie czy uchwala sie uprawomocniła? Gdzie ogłoszenie w gazecie a w ogole czego nikt nie zgłosił do prokuratury tylko nie w kolbuszce bo 3królowie zrobili przekręt ,tj.korrupcja Zróbcie oddasz mi ludzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie tylu macie obrońców ,a czekacie tylko na Magla,on ma za Was wszystko zrobić .
   A to tak daleko do starostwa zeby zapytać pana Burka?
   Prokuratura tyż nie daleko.

   Usuń
  2. Jak już Kardyś zrobi Ragana ministrem zdrowia to wtedy doktor otworzą dwa takie oddziały bo on dla dobra pacjentów je zamknęli.

   Usuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na miejsce 3 piętra tworzy się urologia ,na chirurgie dołożą ortopedie,dziecięcy i wewnętrzny.zlkikwiduja utworzą geriatrie lub zol, szpital już jest przedsiębiorstwem i przychodnia więc to sprywatyzuja personel przejdzie na kontrakty będzie wyzysk

   Usuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.