poniedziałek, 19 grudnia 2016

Zamach na posła Chmielowca?


Właśnie wyszedłem  z Galicji  nieco się orzeźwić świeżym dymem z kolbuszowskich kominów i zauważyłem dwóch podejrzanych gości, kręcących się koło biura  Naszego Umiłowanego Posła.

Tknięty poczuciem obywatelskiego obowiązku, niezwłocznie przystąpiłem do przeprowadzenia wywiadu środowiskowego.Panowie przedstawili się jako członkowie "straży Marszałkowskiej" i pytali się o drogę do domu posła. Nie ze mną te numery, więc podałem im adres  sołtysa z Górny Półki. Zejdzie im z godzinę zanim to sprawdzą. Radzę więc uważać.

13 komentarzy:

 1. No to Magielku sołtysa Kierdziołka z górny załatwiłeś. Hokuse Pokuse,czary Mary,Abra kadabra, kalibracja manifestacja czy,zemsta Aldony? Nawet z głową w chmurach tego nie ogarnie,tak go yebło.
  Kierdzioł coś piertnie. Taki to już charakter.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj Magiel jak mogłeś pominąć starostę?
  Znowu chłopina poczuje się obrażony,ale tym razem na Ciebie,a nie na posła.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak przyszli do domu sołtysa z górny półki to cała rodzina uznała to za znak że najwyższy czas szykować plakaty wyborcze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to dobrze. powodzenia mu życzę bo przynajmniej w bawełnę nie owija jak niektórzy

   Usuń
  2. Coś jest na rzeczy bo dość dawno temu zamknął tego swojego bloga żeby mu nikt nie wyciągał idiotyzmów które tam ukladał a które ty nazywasz nieowijaniem w bawełnę.

   Usuń
  3. Kierdziołek sam sobie pisze listy pochwalne. Górna półka.

   Usuń
  4. Sołtys cóż inteligencją nie grzeszy najprostszym dowodem otoczenie z którym się związał przed laty i guru którego sobie obrał. Cale szczęście i guru nie znaczy dziś wiele a i drużynie co była tak za sobą że aż przeciw też ludzie przy wyborach pokazali gdzie ich mają. To wcale nie znaczy że obecni wybrańcy wiele lepsi ale przynajmniej trochę pokory w nich jest.

   Usuń
  5. Obrażać go chyba nie masz za co. Felietony dobre pisał szkoda że przestał

   Usuń
  6. Felietony pisał dobre? tak dobre jak jego raz kumpel a raz wróg zależnie od koniunktury dobrze śpiewa i teksty dobre pisze.
   Nie obrażam, stwierdzam obiektywnie fakty - dlaczego ma żyć taki duży chłop w nieświadomości. Życzę mu za to zdrowia bo to najważniejsze.

   Usuń
  7. Kumie chwolom nos.
   Wy mnie,a jo Wos.

   Usuń
 4. ale kto chciałby się zamachiwać na kogoś takiego jak ten poseł? chyba nikt oprócz nas na całym świecie nie wie o jego istnieniu.

  OdpowiedzUsuń
 5. posła szukali pewnie mężowie kobiet które będą rodzić w styczniu w rzeszowie a nie w kolbecie

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję autorowi tego bloga i podziwiam za odwagę w dzisiejszych " spokojnych czasach". Książę.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.