wtorek, 16 maja 2017

Kolbuszowska mizeria

Wczoraj nad ranem słychać było  w naszym miasteczku wielki huk. To kamień spadł z serca Naszemu Ukachanemu Burmistrzowi.

Prezes (po namyśle) zrezygnował dwukadencyjności wstecznej wójtów,burmistrzów i prezydentów miast. Dzięki temu Jan Zuba będzie rządził w naszym miasteczku do emerytury, a może i jeszcze dłużej.Kto wie?


Aliści... prezes Kaczyński wskazał też przykład Lucjana Nadbereżnego, który w wieku 30 lat przełamał wieloletni układ w Stalowej Woli i został prezydentem tego miasta.

Czy w Kolbuszowej jest ktoś z przedziału wiekowego 25-35 lat , kto ma potencjał, aby być dobrym burmistrzem?No... nie ma i to jest prawdziwa tragedia tego miasteczka.14 komentarzy:

 1. Nie ma powiadasz. To pojechałeś pięknie bo przecież każden jeden młody dla Kolbuszowej uważa że taki wspaniały. I to jest właśnie prawdziwa tragedia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Młodzi z Partią, poparli 7 lat temu w wyborach posła Chmielowca.To nawet nawet nie jest śmieszne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście że śmieszne nie jest bo jest bardzo opłacalne w jednym i drugim pokoleniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. jaki burmistrz (Zuba) taki starosta (Kardyś) taki też i poseł (Chmielowiec) - same miernoty. Można jeszcze do kompletu dodać tych we władzach wojewódzkich (Draus i Romaniuk) same "orły"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To są typowi przedstawiciele naszej społeczności.Ani lepsi,ani gorsi, tylko tacy sami jak my.

   Usuń
 5. Take miernoty a mają chyba pisane dożywocie .Moze w przyszlych wyborach ludziska przejżą na oczy i tychcwaniakow rodem z PRL.wysla wnuki bawić.Czas najwyższy dosyc sie obłowili tylko nie ma kto sprawdzic dokladnie jakim sposobem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znając ludzi to raczej mało prawdopodobne est by uczciwy człowiek miał szansę wygrać.

   Usuń
 6. I dlatego sołtys Kierdziołek na Burmiszcza !!

  OdpowiedzUsuń
 7. Taki kliki jak obecna to dawno nie bylo.Podnosza diedy pensje Staroscie juz nie mam ochoty wymieniać.Tylko sie pytam za CO.Co robia dla Powiatu i miasta odwiedzaja Remizy Plebanie i szukaja sobie radnych pod wybory.Ot to jest praca.Na Poreby asfalcik z kazdej strony bo jest Rancho Starosty a na Wojkowie mozna amortyzatory polamac dynama od rowerow odpadaja ,taka jest prawda można sprawdzic.Aby tak dalej ,co by tu jeszcze zlikwidowac.

  OdpowiedzUsuń
 8. Powiatowy JOJO asfalty porobił tam gdzie pokupił działki. Tak jak Frycu,bo to dwa Józki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czyli do kwadratu.
  Ciekawe dlaczego Jozef F. porzucił (sprzedał) swoją posiadłość na Prębach, pewnie dwóch Józków (obok siebie) jak dwóch Donaldów (na scenie politycznej) to za dużo. Zastanawia mnie na co był pojedynek (może grali w karty- "Wojnę" albo "Tysiąca".

  OdpowiedzUsuń
 10. Zrobił asfalt i sprzedało się drożej. Proste.
  A wojna była na pały.

  OdpowiedzUsuń
 11. Fryc wiedzial co zrobic,drugi Jozek chciał Fryca przebić jakoscia RANCZA.Fryc nie miał ochoty sie licytowac bo i po co sprzedał ponad miliona skasowal i nie musi trawy kosic.A grunty pokupili za psie pieniadze tak jeden jak i drugi,robole wybudowali co trzeba za czpke gruszek ,bo niech by cos byy im nie pasowalo to po ofertach na przetargi.Magiel ma dobre sprawdzone informacje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobaczym teraz za jaki czas marszałek powiatu sprzeda swoje ranczo. Kasą pewnie nie przebije Jozefa F. bo hektary pewnie nie te i jeszcze jeziorek nie ma itd.

   Usuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.