piątek, 12 maja 2017

Poseł Chmielowiec został ... dziadkiem

Nasz Jakże Umiłowany Poseł został dziadkiem .. po raz pierwszy. Mateuszowi Chmielowcowi urodził się syn - Maksymilian. Mama i wnuczek czują się dobrze.

Gratulacje!Najnowszy obywatel Kolbuszowej urodził się nowomodnie w Rzeszowie.

15 komentarzy:

 1. Oby świetnie uczył innych jazdy na nartach i dzięki temu załapał się do spółki skarbu państwa - to oczywiście aluzja do jednego mądrali komentującego coś kilka dni temu. A tak na poważnie gratulacje dla rodziców, dziadków. Zdrowia dla wnusia !

  OdpowiedzUsuń
 2. Magiel to potrafi poprawić człowiekowi humor.
  czytam se poseł Chmielowiec został...i juz myślę ministrem i będzie pićset plus do emerytury i wczasy (choć raz w życiu)
  przecieram oczy i koniec marzeń

  OdpowiedzUsuń
 3. Przecież każdy inteligentny człowiek wie ze do spółki skarbu państwa nie dostaje się od tak a syn chmielowca wybaczcie ale napewno nie dostał się tam za swoje wykształcenie geniusz i umiejętności a przez swojego tatusia tak samo jak jego żona której 'tatus' tez załatwił ciepła posadke ..Gratulacje oby wnuk tez załapał coś władzy dziadzia

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaiste piękne życzenia :)
  Dołączam się.

  OdpowiedzUsuń
 5. A na imię dadzą mu Jarosław😊 Dziadek będzie go często zabierał na wiejską i pokazywał zwierzęta... Znaczy się na wieś😉 Zdrowia dla dzieciaka. Dziadziowi życzę żeby zszedł troche na ziemię bo się takie panisko zrobił ze jak ludzi mija to wzrok i głowę odwraca...ehhh

  OdpowiedzUsuń
 6. Mama i wnuczek czuja sie dobrze. A co z synowa, matka tego dziecka? Odrobina przyzwoitości (gdyby taka była) nakazywałaby dać spokój temu dziecku. Przekraczasz Maglu poczucie tej przyzwoitości oraz dobrego wychowania.

  OdpowiedzUsuń
 7. Od Maglu nie wymagaj za wiele, przecież to tylko magiel.A co co ci biega z tą mamą, synową a może świekrą?Z kontekstu wynika, że Magdalena czuje się dobrze i o taką tu wiadomość się rozchodzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeciez magiel pisze o wnuczku Chmielowca i matce umiłowanego posła.

   Usuń
 8. Super
  Gratulacje

  OdpowiedzUsuń
 9. Poseł powinien popracować na etacie przez przyszłą kadencje, bo nie rozumie tych co tak pracują, albo szukają pracy, oderwany jest od codziennej rzeczywistości kolbuszowskiej. W najbliższych wyborach możemy mu zalatwiczałatwić "taki etat"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie pokarzecie ,cała Polska wie jak głosuje Podkarpacie i się śmieje

   Usuń
 10. to, że Podkarpacie głosuje na PIS to nic złego, ale taki poseł w PIS to lipa jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawy jest twój tok rozumowania
   Ale czy kogo obchodzi jak się nazywa poseł który podnosi rękę np. za podwyższeniem wieku emerytalnego rolnikom o 5 lat?
   Wszystkim obniżyli ,a im PIS nie obniżył.
   To zasługa PIS a nie jednego posła.

   Usuń
 11. Wnusiowi zdrowka ,a umilowanemu Dziadowi co nic nie robi dla spolecznosci Kolbuszowskiej i powiatu nie wiecej nie zawraca sobie glowy z poslowaniem.Inni to zrobia lepiej .

  OdpowiedzUsuń
 12. Maglowska sensacja.
  Poseł Chmielowiec został dziadkiem.
  Sensacja byłaby gdyby został BABKĄ.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.