wtorek, 23 maja 2017

Skromny poseł Zbigniew Chmielowiec


 Jak wszyscy wiemy, Nasz Jakże Umiłowany Poseł,  uwielbia  opychać się sałatkami warzywnymi z majonezem  na spotkaniach Kół Gospodyń Wiejskich.


Aliści...
ostatnio (jak nam donoszą), nie robi tego już  przy pomocy tradycyjnej kolbuszowskiej  łyżki, tylko korzysta z plastikowych pałeczek Made in China.

To nas zastanowiło, poklikaliśmy trochę i okazało się...

Tadaaaaaam...że w dniach 4-9 grudnia zeszłego roku przebywał z wizytą kurtuazyjną w  przepięknych Chinach.więcej- kliknij tutaj

Zapewne przez swoją wrodzoną skromność  poseł nie pochwalił się tym czarującej  Joannie Serafin w Kolbuszowskim Korsie, ani nawet na jakim spotkanu z globloterami w bibliotece u Andrzeja Dominika.
Łuuupss.Mamy nadzieję , że przynajmniej przyznał  się koleżance małżonce.

To by jednak tłumaczyło, dlaczego starosta Kardyś chodzi od kilku miesięcy taki zielony.Na sesji rady powiatu tajemniczo oświadczył także, że jest mobilny i chętnie pojedzie jak go gdziesik zaproszą.

Więcej -kliknij tutaj

Swoją drogą, Komisja Ochrony Środowiska w sejmie,  jest niezwykle popularna w mediach ogólnopolskich.

zdjęcie - Super Ekspers


więcej - kliknij tutaj

13 komentarzy:

 1. To tera czas na Opole.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z Opola mozna by przenieśc do Poorab Kupienskich na Rancho Starosty ,ale tylko za zgoda jego samego żadnych tam uzgodniej z rada powiatu.Bidoka nie wzieli do Chin ,Zbysiu ma przechlapane

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ty tak głupi od urodzenia czy ostatnio coś cie pierd..ło w głowę?

   Usuń
  2. To pisał jaki urzędas czy sam władca.

   Usuń
 3. Francuzów uczyli jak jeść widelcem ,a sami nie wiedzą do czego służy i używają patyków ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobno w kolbuszowskiej strefie od przyszłygo roku mają ryż uprawiać,tylko zastanawiają się czy go eksportować na wschód, na zachód,czy do Chin jako dodatek do jabłek.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tylko ciekawe czemu na zdjęciu Chmielowiec który pije wodę ma twarz widoczną, a Poseł Mieczysław Miazga który trzyma butelkę wódki ma twarz zamazaną.

  OdpowiedzUsuń
 6. pan Kardyś to przynajmniej oświadczył ,że jest mobilny i czeka na zaproszenia,a wójt Raniżowa to czeka na okazje i jedzie z dziećmi szkolnymi na wycieczkę,niby jako opiekun (pewnie przyucza się do nowego zawodu)

  OdpowiedzUsuń
 7. A dlatego żebyś i ty mógł zostać Maglem choć na chwilę i podpisać bardzo dokładnie zdjęcie.
  Dzięki w imieniu posła Miazgi który na pewno ucieszy się z reklamy która dźwignią :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Na ostatniej sesji Rypicki chciał zablokować możliwość pozyskania mieszkań dla najbiedniejszych,bo chce by kupowali od niego,a Ty Maglu śpisz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A niby dlaczego ja mam tyrać żeby mieć gdzie mieszkać a ktoś ma otrzymać mieszkanie za darmo. Uczyć się, dzieci uczyć i do roboty. Nie zgadzam się na finansowanie z mojej kieszeni śpiochów i takich tam.

   Usuń
  2. Paweł weź rusz tą tłustą dupę na sesję i dowiedz się więcej a nie piszesz takie pierdoły!

   Usuń
  3. Niestety to był Gaweł.
   A na sesji byłem. Miód i wino ...nie piłem, bo nie dali. Skąpe te nasze bez radne. A Rypicki nie chce dawać mieszkań,bo spółdzielnia nie ma piniondza na jego pensje.

   Usuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.