piątek, 5 maja 2017

Sołtys Karkut idzie w kamasze

Sołtys Michał Karkut wciąż ma "parcie na szkło"  i domaga się,  aby przedstawiciele mediów dzwonili do niego , aby mógł podzielić się swoimi (jakże ważkimi) przemyśleniami z  szerszym gronem czytelników.

A kogo interesuje to co ma do powiedzenia sołtys z Górny ?
Co innego, gdy rozochocony samorządowiec, (albo inny poeta), palnie coś wyjątkowo głupiego w mediach... społecznościowych.


Aliści...

Najśmieszniejsze w tym jest to, że  rozchodzi się tylko  o 200 złotych na sztandar dla Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej. Nasi drodzy (och jak drodzy) radni, rozwodzą się nad tym już drugi miesiąc. Można odpalić to z budżetu gminy - czy też nie? Zasięgają opinii prawników, piszą projekty uchwał, wrzucają je do kosza i kosztuje nas to już z pićset + złotych.
Niestety będzie nas to kosztować jeszcze więcej. O tym bowiem, aby  sami z własznej kieszeni wyłożyli po 8 złotych nie chcą  słyszeć.
Na tę okoliczność sołtys Kardyś też się wyraził, o czym można przeczytaćw Supernowościach- kliknij tutaj.    Za to został zaproszony przez pułkownika Arkadiusza Mikołajczyka do wizyty w  Brygadzie Obrony Teretorialnej.  Jest duży, niezbyt (już) zwrotny-  cel ruchomy będzie jak znalazł.

 Uff!!!

A może... (tu się rozmarzam), Nasz Jakże Umiłowany Poseł Chmielowiec przetnie ten węzeł gordyjski i... wyłoży te marne 200 złotych (o które się tylko rozchodzi) z własnej kieszeni?

7 komentarzy:

 1. To jest nic. Pomysłem zakupienia pinciuset flag dla swojej wioski zaorał gość całe Podkarpacie nie wyłączając cioci Skowrońskiej blondynki nad blondynkami.
  PiSy majom pincet plus dla dziecka a Peowce poszły dalej, bo w patryiotyczną nutę. Tak się wygrywa wybory :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To akurat fajny pomysł. Zdecydowanie na +

   Usuń
  2. Podejdź sycu do sklepu i wysupłaj na flagę parę złotych jak chcesz rżnąć patryjote za moją kasę. Jak jedno piwo mniej wychlasz i szluga nie zapaisz to ci akurat styknie.

   Usuń
 2. Magiel,kpiarzu,łachmyto świadomie zamieniłeś Karkuta na Kardysia?
  Niedaleko pada jabłko od jabłoni-czy jakoś tak to było?
  Sołtys równy Staroście,czy na odwrót?
  -"Chłop żywemu nie przepuści,chłop żywemu nie przepusci...."
  Magluś dawno mnie nikt tak nie rozbawił !
  Niech się Galko-Serafinki uczom i czytajom,czytajom po dwa razy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Po tej wizycie na zaproszenie to sołtys z ochotą dorzuci ot tak od siebie pićset zeta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kierdziołek PO POwrocie z wizyty napisze wspomnienie- jak rozpętałem 3-wojnę światową.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pytam się dlaczego??? z funduszu sołeckiego nie wynajął przynajmniej jednego autobusu do Warszawy. Było by ich ok. 100041.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.