wtorek, 11 lipca 2017

Telewizja w Kolbuszowej część 2

Pan redaktor Tomasz postawił sobie za cel  wykrycie kim jest Magiel.Znienacka zadaje pytanie i patrzy prosto w  oczy rozmówcy.Na razie, nikt nawet  okiem nie mrugnął.

Podobno tylko dyrektor Bardan, po dłuższym namyśle swierdził,  że... nawet ma gdzieś taki ekspnat w muzeum , odkąd jednak zatrudnił doktora poetę, nie może go znaleźć.Teraz nie wiadomo, czy magla czy Radwańskiego (są różne wersje).

Tutaj ostrzegam, że za zadanie takiego pytania w Galicji-  Andrzejowi Wesołowskiemu, grozi postrzeleniem z muszkietu (w dalszym ciągu działa).W najlepszym wypadku zakuciem w dyby, o wychłostaniu barszczem Sosnowskiego po gołym tyłku nie wspomnę.

Aliści...

W razie zdemaskowania, też mam wizję wywiadu.
A co?

4 komentarze:

 1. Ten Radwański to powinien na msze dać nawet po ukraińsku że ma takiego Magla. Za sobą .

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki polityce urzędników i władz gminnych nie mówiąc o polityce unijnej- barszczu Sosnowskiego i innych chwatów na naszym terenie coraz to więcej.Lepsza jednak prewencja w walce z nieużytkami a niżeli jakby np dzieci, dorośli poprzyli się tym barszczem.
  Decydenci bierzcie przykład z Niwisk.

  OdpowiedzUsuń
 3. Maglu ostał Ci sie ino chocholi taniec.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tobie anonimowe komentowanie a z każdym komentem jak coraz to większy głupek sie przedstawiasz choć to prawie ńiemozliwe.

   Usuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.