sobota, 8 lipca 2017

Telewizja w Kolbuszowy

Po Kolbuszowej krąży redaktor z telewizji z zamiarem kręcenia filmu o naszym miasteczku.Już nawet dorobił się przydomka- Portugalczyk.

"Kamera" na podkarpackiej prowincji w dalszym ciągu budzi respekt.Zwłaszcza po tym jak furorę w Polsce zrobiło nagranie Naszego Ulubionego Starosty.

Wielu poczuło więc parcie na ekran i ustawiło się w kolejce przed soczewkę.Dla jednych ma to być przepustka w wielki świat, dla drugich próba zaistnienia w miejscowym środowisku.

Po miasteczkiu krążą już listy, kto powinien, a kto w żadnym wypadku pojawić się na ekranie.Ludziska skaczą sobie do gardeł i kopią dołki po nocach.Redaktor (jak widzę), dobrze się przy tym bawi, a nawet obiecuje, że zerwie kaptur z Magla- przynajmniej gość  ma duże poczucie humoru.
Gratulacje!

Aliści...

Tu moja drobna uwaga. Pokazywanie w kraju sosny jako autoryteta, tajnego współpracownika SB, którego (jeszcze) nie ujawniono, może skończyć się dla niego (i jego najbliższych) tragicznie.Ludzie zaczną myśleć, kojarzyć fakty,  ktoś nie wytrzymie i chlapnie  trochę za dużo. Zacznie się nagonka i ... po co to komu?(Żeby nie było ,że nie ostrzegałem).


P.s. Jak  się dowiedziałem, równolegle powstaje  film dokumentalny o pobycie ekipy telewizyjnej wnaszym miasteczku.Będzie  (znowu) wesoło.

2 komentarze:

  1. Ekipę sprowadził nasz ukochany, najskuteczniejszy poseł. Listę, ktorzy bedą występować w tym wiekopomnym dziele przygotował osobiście pan poseł.

    OdpowiedzUsuń
  2. Magiel skąd masz takie zdjęcia??
    To frycowy się spowiada? Ruszyło sumienie,czy kalendarz wyborczy doskwiera?

    OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.