wtorek, 1 sierpnia 2017

Co sprzedaje Zuba (i po jaką cholerę)


Burmistrz Zuba  prawił na sesji Rady Miejskiej, że jest po słowie z firmą z Mielca, że jak jej sprzeda działkę przy Wojska Polskiego, to dostanie 10 mieszkan socjalnych z windą na Jana Pawła II.
Cool!

Aliści... firma z Mielca idzie w zaparte.Zarząd Devkolu twierdzi, że mieszkania są dla klientów indywidualnych, czyli w domyśle miasto nie może kupić , dostać w zamian ani jednego.

To ja siem pytam; Po jaką cholerę (i komu) burmistrz Zuba sprzedaję tę działkę?


6 komentarzy:

 1. Firmie się nie dziwię i wycofałbym natychmiast wkład i rozejrzałbym się za innym lokum w tej samej cenie. Zuba jak Zuba wszyściureńko może....obiecać. no i plecie i plecie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sprzedaż gruntów w takim miejscu to szczyt (zenit?) głupoty. Takich mamy zasłużonych dla Kolbuszowej radnych.
  Czy któryś z samorządowców w tym mieście myśli troszeczkę???

  OdpowiedzUsuń
 3. No napiszę wam że Fryc był przeciwny tej sprzedaży ale i tak go zmieszacie z błotem. Pewnie nie dostał kawałka tortu do podziału, co nie kolbuszowska elito internetowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na czym ten sprzeciw polegał?W ramach protestu nie zjadł obiadu w Galicji?

   Usuń
 4. Gdyby radnemu Józefowi Frycowi naprawdę zależało na nie sprzedawaniu tej działki, to poszedł by do Korso i zrobił wywiad rzekę na ten temat.Zadzwoniłby do redaktora Galka, zrobiłby spotkanie z mieszkańcami w tej sprawie.Możliwości jest wiele.
  Jego "sprzeciw" polegał tylko na tym że nie podniósł ręki kiedy było trzeba, pewnie był przemęczony myśleniem nie wiadomo o czym.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fryc był przemęczony myśleniem. Nic dodać,nic ująć. Gdyby myślał ,to zachowywałby się jak człowiek.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.