czwartek, 22 stycznia 2015

Spokojnie! To tylko awaria

Na portalu informacyjnym Kolbuszowa24 mamy  taki oto obrazek.
Po mieście już poszły plotki, że miejscowy układ po Maglu wziął się za portal Kolbuszowa24.
Jutro spodziewane są pierwsze protesty przed starostwem i ratuszem.Wieczorem ma odbyć się palenie świeczek przed domem posła.

Redakcja uspokaja , ale ludzie swoje wiedzą...
A ja widziałem Dominika z nową laską  i to może być główny powód awarii popularnego portalu.14 komentarzy:

 1. To on ma problemy z chodzeniem...? A kto to jest ?

  OdpowiedzUsuń
 2. jaki protest? chętnie wezmę udział! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta raza za wszystkim stoi Chmielowiec.
  Oswiecony i wzdety, nabuzowany zbliżającymi sie wyborami, podklada swinie PSL-owi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś w tym jest. K24 w ostatnim czasie pisała sporo o "występie" Chmielowca, o pensji Kardysia. Ba! Cytowała Magla. Może rzeczywiście ich zamkli...

  OdpowiedzUsuń
 5. W tym mieście same magle

  OdpowiedzUsuń
 6. Pewnie zawiesili bloga, żeby nie czytać na temat wiadomo jaki i by nie podziwiać " dzieła wiadomo jakiego" , zresztą ty maglu też już "ten" filmik zablokowałeś. Wydaje mi się, że teraz robią, co jest oczywiście nielegalne, ale sprawdzają IP komentatorów czyli jury tego dzieła. Jak tak będzie to będzie afera nie tylko na całąRP ale i na UE i cały World.

  OdpowiedzUsuń
 7. Magiel! coś mi się wydaje, że to nam - komentatorom się wydaje , że jesteśmy anonimowi. Mnie się wydaje, że ty magiel jesteś już trefny, po tej aferze i ty też współpracujesz z "układem zamkniętym" sprzedając namiary na aj piu anonimowych. Jak słowo daję już nie napiszę nic na tym blogu bo po prostu jest strach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Więc bój się bój i przepraszaj władze że żyjesz. Oddaj im jeszcze to co masz. Nie? no to się bój, bardziej się bój, za chwilę wydrą od Ciebie wszystko co Twoje sami.

   Usuń
  2. Na celowniku nie są komentatorzy tylko Kolbuszowski Magiel, bo on odpowiada prawnie za każdy komentarz tutaj zostawiony.

   Usuń
 8. Maglu nie zaprzeczysz chyba, że tak na prawdę to bloga tworzymy razem, czyli Magiel jako ten antychryst i my komentatorzy takie magielki - diabełki. Zaiste przecież siła niektórych komentarzy jest tak porażająca, że ich usuwasz i nie publikujesz. Chyba doceniasz nasz wkład magielków - diabełków w swojej twórczości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasowane są tylko komentarze naruszające w sposób oczywisty prawo.Jeśli można złożyć doniesienie do prokuratury o ujawnienią danych blogera to można zrobić to samo w stosunku do komentatora.

   Usuń
  2. I te opisujace Magla/Wiacka.

   Usuń
  3. Więc jak to jest? Jest temat zainicjowany przez Magla, a pod tematem: "dodaj komentarz" Więc niby można skomentować temat. No to o co chodzi z tą nagonką na komentatorów? To po co zachęca się ludzi, którzy tylko w ten sposób mogą nie raz wyrazić to co na prawdę czyją, co myślą, nawet jeśli by się to nie podobało co po niektórym? Nawet ostra krytyka nie może być naganną. Osoby publiczne powinny się z tym liczyć, że jeśli zrobią coś nie tak, to wyborcy mają prawo ich krytykować i oceniać. Jeśli nie tolerują tego to znaczy, że nie nadają się na stanowisko, funkcje którą piastują.

   Usuń
  4. Ooooooo!! Magiel-Wiacek dla kamuflazu dopuscil wpis o Sobie. Ohooo,hoo,hoo!!

   Usuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.