niedziela, 14 sierpnia 2016

Pies Michała KarkutaNa ostatniej sesji rady miejskiej, przetoczyła się burza w sprawie śmieci, które pozostawiają mieszkańcy gdzie się tylko da.

Kolejny akt tego dramatu dopisał niezawodny sołtys z Górny półki- Michał Karkut.
Znalazł na swoim podwórku puste butelki po piwie, i za jasną cholerę nie może sobie przypomnieć kto i kiedy je opróżnił.Jednak jak rasowy polityk, zrzuca winę na innych.

10 komentarzy:

 1. Ten sołtys to za grosz wyczucia i wychowania nie ma i to z roku na rok się mu pogłębia. To musi być strasznie nieszczęśliwy gość.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba go nie znasz. Miły i uprzejmy. A o co ci chodzi z brakiem wychowania w tej wypowiedzi tobchybabsam nie wiesz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie znam i znać nie chcę, wystarczy przypadkiem - bo Magiel robi mu reklamę - wejść i poczytać jego wypociny. Żenujące i nie tylko o błędy od których się tam roi chodzi.

   Usuń
  2. On też chyba cię nie chce poznac. A pisze bardzo zabawnie tylko trzeba mieć trochę dystansu. Tylko jakiejś dziwnej muzyki słucha. W Kolbuszce to chyba wypada tylko disco polo puszczać.

   Usuń
  3. Karkut pisze zabawnie??? buhahaha, wy Karkuty to jednak jajcarze jesteście. We własnym mniemaniu, rzecz jasna. Gość wylewa jad, w chamski sposób, bo inaczej nie umie. Ale że od ciebie pochodzą pochwały to rzecz nie dziwna - nawet sołtysowi ;)
   Bez odbioru.

   Usuń
 3. Miałem koszmarny sen. Śnił mi się Karkut z laptopem i mikrofonem.
  Na szczęście się obudziłem. Idę na grzyby. Mam nadzieję, że sołtysa w krzakach nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze, że Pan Sołtys bierze się za śmieci. Ciekaw jestem, czym pali w piecu i czy nie czuje, jak w jego wiosce jedzie palonym platikiem?! W środku lata grzeją wodę PETami i foliami. Szczytem szczytów jest używanie worków na plastiki jako paliwa do pieców na "ekogroszek". Młodzi i bogaci ludzie to w jego wsi robią. TRAGEDIA.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaki sołtys taki dym z komina.
  Plastuś i pozorant.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie obrażaj osoby. W ten sposób nie rozwiążesz żadnego problemu...

   Usuń
  2. Zauważ, że ta osoba jednak wybrała właśnie taki sposób rozwiązywania problemu. Pluje się gość na potęgę, zobaczymy jak daleko na tym zajedzie.

   Usuń

Komentarz ukaże się po akceptacji przez administratora.